Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
01 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
107 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
SİLİNSİN
SİLİNSİN
4 yıl
Reeder p10 saçmalığı
Merhaba, geçen aylarda başıma gelen bu saçma sorun iyice canımı sıkmaya başladı ve yapablicek hiçbir şeyim yok. Sorunu video olarak göndermiştim tekrar gönderiyorum ki alacak olup araştıran olursa uzak dursun.


Kendiliğinden oluşan reeder p10 ekran sorunum. Ekran parlaklığı açıkken sorun yok kısınca saçmalıyor telefon. Garantiye verdim aynen anlatarak savunmaları telefonun üstünde hafif darbe izine bakıp "düşürmüşsün ondan oluyor" demeleri, parlaklığı açınca neden olmuyor dediğimde de "öyle olur ya temassızlık falan oluyor işte falan" deyip geçiştirip 450 tl civarı ücret istemeleri(reeder yetkisiyle telefon konuşmasıydı...) Şaka gibi ama gerçek.. Ücreti ödemeden telefonu geri istedim ve gelen arıza kaydı kağıdında yazdıkları sorun şuydu : Ekran çalışmıyor. Sanırım teknisyen ya da bakan çaycı mıydı bu saçma yapan bahaneleri uyduran kimdi bilmem ama sanırım görmüyor :). Neyse ekranı değiştirmedim parlaklığı kısmadan gözümü kör ederek kullanıyorum, bana patlayan 1200 tl bu çöp telefona patladı. Bu arada telefonun markası reeder p10 sanmayın. Telefon gionee s6. (Çin malı, dedikleri gibi Türk malı değil.) Çinden sipariş edip arkasına reeder basılmış bir takım telefon. Almayın, aldırmayın. Benim başım yandı, başkası da yanmasın. Amacım markayı kötülemek değil ama durum bu. Müşteri olarak memnuniyetim 0. Ha cihaz özelliklerine diyeceğim yok berbat sürekli çalışmayı durduran kasan bir sistem arayüzü var onu geçtim. Yani bu markayı alıyorsanız bilin ki 2 yıl garanti değil, teknisyenin bulduğu bahane kadar garantili.
KategoriKendiliğinden oluşan reeder p10 ekran sorunum. Ekran parlaklığı açıkken sorun yok kısınca saçmalıyor telefon. Garantiye verdim aynen anlatarak savunmaları telefonun üstünde hafif darbe izine bakıp "düşürmüşsün ondan oluyor" demeleri, parlaklığı açınca neden olmuyor dediğimde de "öyle olur ya temassızlık falan oluyor işte falan" deyip geçiştirip 450 tl civarı ücret istemeleri(reeder yetkisiyle telefon konuşmasıydı...) Şaka gibi ama gerçek.. Ücreti ödemeden telefonu geri istedim ve gelen arıza kaydı kağıdında yazdıkları sorun şuydu : Ekran çalışmıyor. Sanırım teknisyen ya da bakan çaycı mıydı bu saçma yapan bahaneleri uyduran kimdi bilmem ama sanırım görmüyor :). Neyse ekranı değiştirmedim parlaklığı kısmadan gözümü kör ederek kullanıyorum, bana patlayan 1200 tl bu çöp telefona patladı. Bu arada telefonun markası reeder p10 sanmayın. Telefon gionee s6. (Çin malı, dedikleri gibi Türk malı değil.) Çinden sipariş edip arkasına reeder basılmış bir takım telefon. Almayın, aldırmayın. Benim başım yandı, başkası da yanmasın. Amacım markayı kötülemek değil ama durum bu. Müşteri olarak memnuniyetim 0. Ha cihaz özelliklerine diyeceğim yok berbat sürekli çalışmayı durduran kasan bir sistem arayüzü var onu geçtim. Yani bu markayı alıyorsanız bilin ki 2 yıl garanti değil, teknisyenin bulduğu bahane kadar garantili.

Video: https://youtu.be/q_GQ1S6o-ss
4 yıl
YENİ SİSTEMLE DİL SINAVI
Sıçtık bence
5 yıl
iPhone 6 32 GB ÖNERİ
Arkadaşlar 2 bin tl bütçemiz var. Telefon almak istiyorum ve artık andoridden de servislerinden de bıktık. Sürekli sorun sürekli Android donmaları, hafıza sorunları.. Bu yüzden iphone geçiş yapmak istiyorum fakat 2 bin tl bütçe var, o bütçeye en uygunu da iphone 6 32 gb. Önerir misiniz, kullanan varsa yardımcı olabilir mi? Şarjı performansı vs. nasıl? Düzgün kullanmaya kaç yıl kullanırım?
5 yıl
TELEFONUMA NE OLUYOR (VİDEOLU)
Arkadaşlar geçen yıl aldığım Reeder p10 cihazım durduk yere böyle bir şey yapmaya başladı. Aldırış etmedim gün geçtikçe ilerlemeye başladı. Servise gönderdim telefonun üstünde darbe var ondan bozulmuş 450 tl ye yaparız dediler. Ekran parlaklığı açılınca neden bir şey olmuyor bozuk olsa o zaman da olur dedim mırın kırın ıhh eğğ etti bir şeyler söyledi kapattım. Ve bu sorun dediği darbeden önce çoğalmıştı zaten. Yardımlarınızı bekliyorum.

https://youtu.be/q_GQ1S6o-ss
5 yıl
YGS COĞRAFYA MEVSİMLER, YAĞIŞ GRAFİKLERİ, TOPRAK TİPİ, BİTKİ ÖRTÜSÜ
Arkadaşlar ygs ye hazırlanırken iklim tiplerini, toprak türlerini, nerede bulunduklarını vs. haritalarla yapmıştım. Gelecek nesillere de aktarmak isterim.
5 yıl
Windows 7 crash dump hatası
Merhabalar,
Windows 10 kullanıcısıydım ve sürekli internet yavaşlama probleminden dolayı 7 ye geçtim. (hdd yi tamamen sıfırladım.) Tüm sürücüleri kurdum ve düzgün bir şekilde kullanıyordum fakat iki gündür mavi ekran hatası alıyorum. Sebebini bilen varsa lütfen yardımcı olabilir mi?
6 yıl
Windows 7 Geç Açılması (siyah ekran)
Sistemim Windows 7, son bir haftadır ciddi bir şekilde yavaş açılma sorunu var, şöyle ki Windows başlatılıyor a kadar herşey normal , daha sonra siyah ekran ve mouse çıkıyor biraz bekledikten sonra masaüstü geliyor ve orda da uygulamaların kendine gelmesi zaman alıyor .çözüm olarak ne yapmalıyım ?
Prefecth klasörünü temizle diyen var ama Windows zarar görür diye çekiniyorum .
6 yıl
Bilgisayardan gelen tıkırtı
Arkadaşlar yaklaşık 3 ay önce HP 250 g3 Notebook aldım son 3 gündür altından tıkırtılar geliyor sizce sorun hdd mi? Ne yapmalıyım
7 yıl
Pes 2013 Kasma Sorunu
Arkadaşlar bilgisayarımın markası HP 250 G3 , Pes 2015'i bile en yüksek kalitede oynayabiliyorum fakat Pes 13 donuyor. Tam ekrandan çıkıp çözünürlüğü düşürünce biraz idare ediyor ama tat vermiyor. Yardımcı olabilir misiniz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.