Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
V

Onbaşı
19 Şubat 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
359524 Gün Cezalı
357534 gün 20 s. 56 dk.
Gönderiler Hakkında
V
5 yıl
Elektronik kayıt , e -devlet hakkında .
Arkadaşlar sisteme girince direk tercihimin geldiği okul cıktı önüme bilgilerimi kontrol edip 2 kutucuğada evet onayığını verip kayıtımı tamamladım

bu kadarmıydı elektronik kayıt başka bi aşaması varmı acaba bi bilgim olmadığı için bi yardımcı olursanız sevinirim.
V
5 yıl
Sen beni bu bakışlarınla öldürecen be kadın.
Bi kadından bu kadarmı gizem , gothic hava akar arkadaş. Bakışlarındaki gizem o gözler valla öldürücek bu eva green beni.V
6 yıl
Ramazan keşke 3 ay filan olsa yahu.
Birşey bu kadarmı bir şehire can hayat verebilir arkadaş. Ufak bi beldede yaşıyorum sayılır kalabalık olması insaların üzerine iyi bi hava gelmesi. İftardan sonraki o akşam kalabalığı şehrin havası kokusu herşeymi değişir insanın tuttuğu orucu bile zevkli hale getiriyor. Yılın 3 ayı olsa of demez yinede.
V
6 yıl
Bu drogba ne diye bu kadar abartlıyor ?
Ya abi sanki bana bi hagi , veya wesley sneijder'de. Son senesinde bir ton küfür yiyen adamın neyini bu kadar abartıyolar. Bizde real madrid maçı dışında ne öyle bi ahım şahım futbol oynadı ne istatistlik bakımından iş yaptı. Takım içerisinde ego kasıyordu paso.

Son yıllarda o kadar oyuncu ilahlaştırmaya başladıkki aynı şeyi wesley sneijdere'de abartılı şekilde yapıyoruz. Sonra koskoca takım tek oyuncudan medet ummaya başlıyor. Şu olaya bi beşiktaş kapılmadı son yıllarda ligde toz tuman attıran gomez bile drogba kadar konuşulmadı yahu.
V
6 yıl
Son 5 gündür çok garip birşeyler oldu bana.
Nasıl anlatabileceğimi bilmiyorum 23 yaşındayım hayatımda ilk defa böyle bi olay ile karşı karşıyayım.

Depresyon olabilirmi bilmiyorum buraya yazayım istedim. Şöyle örnek vereyim bi soğuk algınlığı hastalığı atlatırsınız bittiiği gün veya hastalandığınız gün etraf size garip gelir donuk donuk bakarsınız.

4 gün önce banyodan çıktıkdan sonra bunu yaşadım , Etraf bana garip geliyor ailemden tutun arkadaşlarım , oturduğum oda , bulunduğum şehir daha önce yaşamamışım gibi garip bi his algılayamamak , hatırlıyorum sadece algılayamıyorum duygularım yok olmuş gibi. Birisi hap filanmı verdi dicemde ailemle yaşıyorum öyle birşeyin imkanı yok sanki hap verildi gibi bana.

Birşeyleri idrak edemiorum , bulunduğum dünyaya , oturduğum eve , mahalleye sanki daha yeni gelmişim gibi bi his gariplik geldi üzerime çok kötüyüm arkadaşlar anca bu şekilde açıklayabildim duygularımı tam olarak yaşadığımı anlatamıyorum garip bi his belki bu duruma düşmüş olanlar anlayabilir. Belli başlı depresyon hastalıklarının belirtilerine baktım pek buna benzer şeyler yok , Nolduda birden geldi bu bana 4 gündür bu haldeyim.
V
6 yıl
Her Banyo'dan sonra yaşadığım garip haz.
Sırf bu olay yüzünden banyo yapmak istemiyorum. Yıllardır yaşadığım bi olay nasıl anlatıcam bilmiyorum daha önce acılmış konular var ama çok farklı bi haz yaşıyorum.

DUştan hemen sonra ki kurulamanma aşamasında yaşıyorum ben bu olayı garip bi haz geliyor 1 2 dakkalık bi bilinç kaybı gibi ve bu esnada yıllar önce hayatımda yaşadığım bi anının kesitleri veya rüya kesitleri görüyorum. Ortamın kokusu resmen bilinç altıma işliyor çok garip bi haz yaşamış olan kişiler varsa beni anlayacaklar.

Ondan sonraki gün uyanınca olan şu tüm algılarım kapanıyor düşünemiyorum , Farklı bi gezegende yaşıyormuşumcasına birşeyleri idrak edemiyor beynim.

Doktora görüneceğimde nasıl anlatabileceğimi bilmiyorum çok garip bi duygu yıllardır olan şey.
V
6 yıl
Hiç bir taraftar iyimserliğe kapılmasın fener maçında sahayı dar etmeliyiz.
Ne kadar kötü sezonda geçirsek , Umut bulutun babasının vefatı Taraftarlarımımızın iyimser olmasına sebeb oldu. Her türlü o atmosferi yaratmalıyız statta avazımız cıktığı kadar bağırıp hakemi baskı altına alıcaz. Yenmemiz demek beşiktaşın şampiy evresine gelmesi demektir.
V
6 yıl
TÜRKİYE'DE VÜCUT GELİŞTİRME.
Buyrun efenim.

V
7 yıl
Beşiktaşın kaleci dezavantajı.
Bu günay isimli arkadaşımız şu konuda güzel kaleci cezaalanını iyi yönetiyor binevi muslera tarzı iyi topa çıkışları var amma velakin. Refleksler berbat uzaktan her şut bu arkadaşa tehlike olucak . Wesley sağlam yoklayacaktır kaleyi.
V
7 yıl
+18 tasolar hatırlayan varmı ?
90'lı yıllarda bi ara döndü , Tabi normal tasolar kadar tutulmadı ama çok iyi hatırlıyorum tasoyu yalıyordun erotik resimler çıkıyordu. Üzerine buğu tarzı birşey vardı yalayınca resimler ortaya çıkıyordu bakalım hatırlayan cıkıcakmı
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.