MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
Z

Onbaşı
19 Şubat 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Z
4 yıl
İkinci el macbook pro
iyi günler herkese, ikinci el macbook pro alacağım. satıcıya alırken fatura dışında herhangi bir şey imzalattmam gerekiyo mu ilerde çalıntı vs durumlarıyla karşılaşmamak için
Z
4 yıl
Şu an mac almak iyi fikir mi?
Yakın zamanda macbook air almayı planlıyorum. Dolar kurundaki artış apple ürünlerini etkiler mi acaba artar mı fiyatlar?
Z
5 yıl
Ethernet kablosunu iphone'a bağlama
Yırtta kalıyorum sadece kablolu internet var böyle. Ethernet kablosuyla telefonuma herhangi bi şekilde bağlantı yapabilir miyim veya herhangi bi cihazla kablosuz ağ yaratabiliri miyim öyle bağlanmış olurum?
Z
5 yıl
Caddebostan-1 Plajı hakkında
Arkadaşlar giriş ücreti ne kadar ve ücretin bazı yerlerde istanbul kart ile akbil basarak ödenildiği yazıyo bilgi verebilir misiniz 2 gün kadıköy tarafından kalıcam gitmek istiyorum, teşekkürler şimdiden
Z
6 yıl
Tercihlerin açıklanması
Tahminen kaç gün sürer arkadaşlar,geçen sene kaç günde açıklanmıştı?
Z
6 yıl
İstanbul-Sivas Kaç Saat
17:00 otobüse bineceğim dudullu terminalinden. ortalama kaç gibi sivasta olurum bilen varmı ilk defa gidiyorum
Z
6 yıl
Whatsapp bildirim
Bildirim çubuğunda bi kişi bana kaç tane mesaj gönderirse gönsersin en son attığı mesaj gösteriliyor sadece. Bildirim ayarlarında 'son 5 öğeyi seç' işaretli ama durum yine aynı. Normal bi durum mu nasıl düzeltirim?
Z
6 yıl
Uzay ile ilgili film tavsiye
İnterstaller izledim etkisinde kaldım uzayı konu alan kaliteli tavsiyelerinizi alabilirim.
Z
6 yıl
gemi inşaatı ve gemi makineleri mühendisliği
arkadaşlar yıldız teknikteki bu bölüm için bilgi sahibi olan var mı veya bir tanıdığı burda okuyan. okuma ve işimkanları nasıl acaba ?
Z
6 yıl
2.el telefon icloud
Herkesr merhabalar. Babam şirket hattını kullanmak içim ip4 almış. Telefonu sıfırlamak istiyoruz fakat biraz araştırma yaptım icloud şifresini bilmiyosak elimizde patlar heralde bu. Ayarlardan iclouda girince k.adı ve şifre istiyo yani şu anda bi hesap açık değil. Yeni hesapta açılmıyo daha fazla hesap açamazsınız diyor. Acaba şu an restore etsem açılışta şifre sorarmı yoksa başka telefondan hesap açıp onla girip restore etsem yeni hesabın şifresini mi ister?
Teşekkürler şimdiden
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.