Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
11 Şubat 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
22 üye
Görüntülenme (?)
808 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
Satılık Main Hesap
Main hesabım satılıktır.
https://steamcommunity.com/id/Iev1n

MM Rank Global

Faceit 2300 Elo 200/100 Görevi var. İsteğe göre 3K eloya kadar boostlanabilir.

Esea a+

Fiyat 1000 TL.
geçen yıl
Satılık Huntsman Knife Slaughter
Başlıkta belirttiğim bıçak market fiyatının % 80'inden satılıktır. Fabrikadan yeni çıkmıştır.
Pmden veya imzamda ki steam adresinden ulaşabilirsiniz.
geçen yıl
Satıldı
AURORA-07 nickli arkadaşa satılmıştır.
geçen yıl
Alınık Faceit Hesap
Level önemli değil 2015-2016 tarihinde açılmış olması gerekiyor eğer görevi varsa 2018-2019 da olabilir görev dediğim 150ye 150 yada 100e100 olabilir. Pm'den iletişime geçebilirsiniz.
geçen yıl
Türknet Yine Dalga Geçiyor.
1.5 senedir Yapa'dan vae'ye geçirmelerini istiyorum. Böyle bir hizmetimiz yok diyorlar. Forumda hergün 1-2 kişi yapa'dan vae'ye geçiyor sorunca yanlışlık var diyorlar dalga geçer gibi.Aşağıya atacağım fotoları incelerseniz firmanın her gün geriye gittiğini görürsünüz.

İlk attığım foto yazın 1 haftalığına modeme gelen değerler. Fotoyu turknete attığımda böyle bir şey imkansız diyerek üstünü kapattılar.
2. foto turknetdestek adlı çalışanın forumda yazdığı mesaj diyor ki biz uzak mesafelere yapa vermiyoruz.
3. Fotoda santralin bana olan uzaklığı ve yapa'dan çıkarmıyorlar. Şu anda 3mb internet hızım var 0.78 mb'da upload.

2 yıl
Türknet Hergün Geriye Gidiyor.
2 ay önce 75/4 internet alabiliyordum yapadayım bana alabildiğim kadar upload verin dedim internetimi adsl'e çevirdiler. 12 mb'a düştü. Geçen perşembe günü'de modem ışıkları söndü pazartesiye kadar internet kullanamadım. Turktelekom geldi bir şeyler yaptı ışıklar yandı. Şu anda YAPA profillerinden kesintisiz hariç hir bir profilde modem ip almıyor internet şu anda 4.5 down/1mb upload şeklinde. Tuhaf olan santrale mesafem 900 metreydi bu sene içinde 1300 metreye çıktı pazartesiden itibarende santrale olan mesafe 2453 metre. Bu Türkiye'de bir rekor galiba.2 Kere iptal dilekçesi yolladım birinde hiç aramadılar birinde iptal dilekçesi elimize ulaşmadı diyorlar. 10 Yıldır ödediğim paranın karşılığı bu olmamalı.
2 yıl
Satılık Main Hesap.
2 yıl
NANOKATALOG
3 ay önce işlemci soğutucu aldım 1 ay geçti tedarik edilmeyince iptal ettim sorun gözükmüyordu. Bugün kart limit yok hatası verdi internet bankacılığına baktığımda aldığım soğutucunun 3. taksidini çekmişler sitelerinde sipariş iptal edilmiş gözüküyor ama para çekilmeye devam ediyor. Firmaya herhangi bir şekilde ulaşabilen var mı? Maillere cevap vermiyorlar telefonu açan yok. Bilgisi olan cevap verirse sevinirim.
2 yıl
Türknet Resmen Dalga Geçiyor.
Yapadayım bana alabildiğim kadar upload verin diyorum santrale uzaksınız adsl alabilirsiniz diyorlar. Diyorum ne adsl'i hattım vdsl yok imkansız siz 7 yıldır adsl kullanıyorsunuz diyorlar. Israrlara karşılık tt saha ekibi yollattılar gelen elemanda gördü hattın vdsl olduğunu hala adsl'sin diye diretiyorlar. Kapatıcam 1 kere arıyorlar daha aramıyorlar delirttiler son 3 ayda.

2 yıl
Satılık Eldiven ve Bıçak
★ Specialist Gloves | Mogul : 1200 TL

★ Butterfly Knife | Urban Masked : 650 TL

AK-47 | Vulcan : 125 TL

Steam'den veya pm'den iletişime geçebilirsiniz.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.