Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Onbaşı
02 Şubat 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
4 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
7 yıl
Oteldeki Kız
Arkadaşlar sorunum şu.Alanyada bir otelde yabancı bir kıza vuruldum,bakışmaktan öteye gidemedim.Bir de arkadaşa yaşını sordurabildim.Şimdi elimdeki bilgiler şunlar:kızın yaşı,alman olduğu ve otelde annesi ve kardeşiyle kaldığı.Benim kızın adına ve soyadına ulaşıp fb twitter gibi yerlerden bulma şansım nedir? Lütfen yardımcı olmaya çalışın.Oteli arasam sorsam ricayla falan öğrenebilir miyim yoksa yasal olmadığı için vermezler mi?
8 yıl
HACETTEPE TIP ÖĞRENCİSİNDEN YGS LYS TEOG ANKARA İÇİ DERS
Merhaba arkadaşlar; hacettepe tıp 1. sınıf öğrencisiyim halihazırda özel ders verdiğim 2 öğrencim olduğu için bilgilerim taze.ygs lys ve Teoga giren arkadaşlara yardımcı olmak bir nebzede cep harçlığı için gayet makul fiyatlara özel ders veriyorum.İlgilenenler pm den ulaşsın lütfen.Ankara içi olmak zorunda malum başlıkta da belirttim.
8 yıl
Hacettepe hazırlık muafiyet
arkadaşlar sınava tam olarak nası çalışabilirim.şuanda kurs varmı yoksa çoktan başladımı.bilgisi olan varsa paylaşabilirmi
8 yıl
HAZIRLIK MUAFİYET SINAVI HAKKINDA SORU
arkadaşlar konu buraya ait olmayabilir. ama şu konuda yardıma ihtiyacım var.lisede hazırlık okudum ingilizcem iyi denebilir.ama hacettepe nin hazırlık muafiyet sınavı konusunda pek bilgim yok. ne sorarlar.neye çalışmalı.kelime soruluyor sanırım ama ne yapmalıyım kelimemi ezberleyeyim.veya kurs falan varmı şu anda.bilgi veya tavsiyesi olan varsa lütfen paylaşsın.
8 yıl
Bozok Tıp Fakültesi ne zaman taşınacak acill!!!!
arkadaşlar.bu sene mf3 7k oldum tıp yazcam.ankarada oturuyorum sadece hacettepede eğitim gören bozok tıpa puanım yetiyor.fakat ne zaman taşınır yozgata.taşınırsa ankarada başlayanlar ankarada devam mı eder.bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olun.
8 yıl
Tercih konusunda yardım!!!!!!!!lütfen
arkadaşlar sene başında hedefim odtü ee idi sebebi ne bilmiyorum kazansam kesin oraya mı giderdim onuda bilmiyorum lys de mf4 8.5k mf3 7.4k tm3 8k gibi bir sıralama elde ettim.mühendislik istediğimi düşünüyordum. ancak şunu anladım. aslında ne istediğimi bilmiyorum.nasıl karar vericem onu da bilmiyorum.ailem tıp yaz diyor ama benim kararıma saygı gösterirler.bizzat tanımadım ama nette mühendis olup işsiz olan veya zamanında tıp yazmadığı için pişman olanlar beni kaygılandırdı. .ankarada oturuyorum tercihlerimi genelde buna göre yapmayı düşünüyorum.bu konuda bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olun.sonunda pişman olacağım,severek yapmayacağım veya maaş olarak tatmin edici olmayan işleri yapmak istemiyorum.en azından fikir verebilirsiniz .SAYGILAR.
9 yıl
RAPORLA İLGİLİ ACİLLLLLLL
arkadaşlar ortalamam düşmesin diye son 5 sınava girmiyorum.11.sınıfım.sağlık ocağına gittim.18 yaşını geçtiin için babanın veya annenin sigortasından yararlanamıyosun dedi.adam tanıdık değil ama rapor yazan birisi.benim yarına rapor almam lazım şu sigorta için napmam gerekiyo.1 günde hallolurmu yoksa paralımı muayene oluyum.konu dışı oldu ama acil olmasa buraya yazmazdım.kusura bakmayın.bilgisi olan arkadaşlar cevaplasın lütfen.
9 yıl
Arkadaşlar DEVAMSIZLIKLA İLGİLİ ACİL
şimdi arkadaşlar benim sınavlarım yüksek sınav haftası başlıyo ben bi şekilde rapor alıp son sınavlara girmesem hatta okula hiç gitmesem olurmu? olursa illa hastane raporumu gerekir yoksa veli gelse dilekçe verse yetermi?
10 yıl
Devamsızlık Rapor alma ACİLLL
Arkadaşlar bu sene devamsızlığı biraz fazla kaçırdım.geçenlerde de okula 2 gün gitmedim.devamsızlık oldu 8 gün.benimde elimde 1 günlük rapor var ben bu raporun üzerinde oynama yaparak 2 günlük yapcaktım ama sorun şu.bu hafta salı gitmedim.çarşamba gittim perşembe gitmedim.yani benim bu raporu pc ye kaydedip üzerinde öyle oynamam lazım.veya yarın gidip sağlık ocağından rapor mu alsam? rapor alacağım kişinin aile hekimim olmasına gerek varmı? bu konularda bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olun.
10 yıl
Devamsızlıkla İlgili ACİL Cevap Lütfen!
Arkadaşlar ilk dönem okulda devamsızlıklarımız için dilekçe yazarak izinli devamsızlıktan harcıyorduk.Şimdi yeni bişey çıkarttılar.velinin okula gelmesi gerekiyo.velimin de okula gelmesi mümkün olmadı son yaptığım devamsızlıklar direk özürsüz devamsızlıktan gitti.7.5 gün oldu devamsızlığım.devamsızlıkların üstünden 1 haftadan fazla geçti.Benim herhangi bir şekilde geçmiş günlere rapor almam mümkünmü.çok acilll.cevaplarınızı bekliyorum.şimdiden sağolun.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle