Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
04 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
13 yıl
Vodafone Live ayarları
Samsung Jet kullanıyorum. Telefonu aldığım zaman kartı taktığım zaman ben hiç birşey yapmadan vodafone live, vodafone internet ve vodafone mms ayarlarım görünüyordu. Bu forumdan avrupa versiyon, türkiyede henüz resmi olarak yayınlanmamış güncelleme yükledim telefona. ondan sonra bütün ayarlar gitti haliyle. ayarları otomatik göndermek için sms ile istekte bulunduğum zaman "telefonunuz bu ayarlar için desteklenmemektedir" gibi bir mesaj alıyorum. internet sitesinden manuel ayarlara bakmak istedğim zaman samsung jet için ayarlar yok. Bu telefonun işletim sistemine yakın samsung 8300 modeli için ayarlar var. o ayarları manuel girdiğim zaman bir internet sayfaası açmak istediğim zaman "bad request" hatası veriyor. ama twitter, facebook gibi internet erişimi isteyen uygulamalarda sorunzuz güncelleme yapıyor.

soruma gelecek olursak, ben bu ayarları nerden bulabilirim? samsung jet sahibi vodafone aboneleri bu ayarları yazabilirlerse bana çok mutlu olurum. twitter ve facebook dışında internet kullanamıyorum. wifi ile bağlantı kurduğumda sorun yok. her siteyi açabiliyorum ve diğer uygulamaları kullanabiliyorum.
16 yıl
supercard ile wi-fi oyun...
supercard ile ds den online oyun oynayan var mı hiç? sorum bağlantıda sorun olup olmadığı değil de şu friend kodlar ansıl oluyor? supercardtan oynayan herkes aynı friend koda mı sahip oluyor?? oynayan varsa bir karşılaştıralım freind kodları bakalım.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle