Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
28 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
297 (Bu ay: 10)
Gönderiler Hakkında
12 ay
Bu Kablo hangi İSS’nin?

Herkese iyi forumlar. Bu kablo hangi issye ait acaba? Kablonun üzerinde Huawei Gjyxch yazıyor.

Bu Kablo hangi İSS’nin?


Bu Kablo hangi İSS’nin?
2 yıl
Yokuş Aşağı Frene Basınca Direksiyon Titremesi

Herkese iyi günler, 320i ED 2016 model araç kullanıyorum, yokuş aşağı inerken frene basınca direksiyon titriyordu balata disk değişti, alt takıma bakıldı, rot balans ayarı yapıldı, jantta eğiklik vardı düzeltildi ama sorun tam düzelmedi. Bir tek porya bilyası geldi ama ondan yapar mı emin değilim. Acaba lastikte sorun olabilir mi?

3 yıl
Millenicom Akşam Düşük Hız Sorunu

Sorunu iki gün önce fark ettim gündüzleri herhangi bir sorun yok, 100 mbps kullanıyorum akşamları hız 25-30 mbpsye düşüyor. Daha yeni geçtim geçer geçmez böyle bir sorun olması insanı soğutuyor. Türk Telekom hala kota uygulaması yapıyor mu? Bu gidişle TT 100 mbps paketine geçmeyi düşünüyorum.

3 yıl
Millenicom Hız Sorunu

12.11.2020 tarihinde Millenicom'a başvurdum 14.11.2020 tarihinde internet bağlandı 100 mpbs olarak speed test yaptım 93 civarı çıktı Steam'de 11 MB'yi gördü bugün bir test daha yapayım dedim hız 35-40 arası çıktı daha sonra müşteri hizmetlerini aradım hattı 80 mbps'ye düşürdü fakat yine aynı çıktı hız arıza kaydı oluşturdu şimdi bir kere daha test ettim bu sefer 5 mbps civarı çıkıyor. Fakat Steam'dan indirme yapayım diyorum 5 MB'yi görüyor değişik bir sorun anlamadım gitti neden tam 100 alamıyorum şu anda onu da anlamadım.

3 yıl
MSI Z490 Gaming Edge Wi-Fi mikrofon sorunu

Herkese iyi forumlar. Realtek'in ses sürücüsünü güncelledim daha sonra Realtek Audio Console'dan ekteki ayarları yanlışlıkla işaretledim fakat geri alamıyorum. Mikrofon sesimi algılamıyor ama dinlediğim her sesi karşıya veriyor. Format attım ne yaptıysam çözülmedi. Sesim karşıya çok çok az gidiyor ama izlediğim her şey karşıya çok net gidiyor. Delirtti resmen.

MSI Z490 Gaming Edge Wi-Fi mikrofon sorunu
3 yıl
MSI Z490 Gaming Edge Wi-Fi vs Gigabyte Z490 Vision G
İşlemci olarak 10600K düşünüyorum. Bu iki kart arasında Vision G'nin ses yongası daha iyi gibi gözüküyor. VRM tasarımı olarak MSI'yı başarılı buluyorlar. Vision G kullanan tavsiye eder mi? Bir de Gigabyte yazılım konusunda kendini geliştirdi mi?
3 yıl
TürkNet Aynı Santralde Farklı Hızlar
Herkese iyi günler. Yaklaşık 1 ay önce internet arızası için destek kaydı açtım TT elemanı geldi altyapı kaldırmıyor bahanesiyle neredeyse 3 yıldır kullandığım vdsl hattı iptal edip ADSL’e çevirdi hızım 10-12 arası değişiyordu daha sonra aynı sokakta aynı santralde bağlı gözüktüğümüz akrabamdan test yaptım o 60 mbps civarı hız alıyordu hadi bunada tamam dedik. 2 gün önce YAPA çalışması oldu YAPA’ya geçtim hızda en ufak bir artış yok. Dünde iç tesisat arızası var diye yeni kablo cektim bu sefer hız 4’e kadar düştü. Şimdi aklımın almadığı nokta aynı sokak aynı santralde birisi VAE’den 60 mbps alırken YAPA olan nasıl ADSL ile 10-12 alıyor aklım almıyor. Bu hızlarda gerçekten kullanılmıyor internet. En sonunda iptal edeceğim o olacak. Birisi yol göstersin lütfen.
TürkNet Aynı Santralde Farklı Hızlar
TürkNet Aynı Santralde Farklı Hızlar

TürkNet Aynı Santralde Farklı Hızlar
TürkNet Aynı Santralde Farklı Hızlar
5 yıl
İnsignia VS A4
Bütçemiz maksimum 100 bin. Bu fiyat bandında ki A4’ler nasıldır? Çift kavrama olması sorun çıkartır mı? Öte yandan insignia’da ki tam otomatik nasıldır?
5 yıl
TürkNet 79.99 TL'lik paket hakkında
Şu an kullandığım paket 50 mbpsye kadar yeri pakette hız limiti yine 50 mbps şu an 40 mbps veriyorlar kullandığım paket 50 ye çıkaramaz mıyım ücret ödemeden?
5 yıl
700 Tl Vdsl modemden önerisi
Herkese iyi günler öncelikle. Ev içerisinde çekim problemi olmadan kullanabileceğimiz wifi bağlantısı varken ping problemi yaşatmayacak 700 tlye kadar modem tavsiyesi istiyorum herkese teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle