Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
20 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
360222 Gün Cezalı
357374 gün 3 s. 13 dk.
Gönderiler Hakkında
8 yıl
NBA 2K13 ÜCRETSİZ!!!
8 yıl
SSANYONG, JETTA, X5 KARIŞIMI ARAÇ MALUM SİTEDE...
8 yıl
### KAĞIT GİBİ ARABA DENİNCE AKLINIZA GELENLER ###
Geçen hafta tank gibi arabalar konuşulmuştu. Şimdi sıra kağıt gibi dayanıksız araçlarda...

Normal şartlarda iyi olabilir ama ben hiç vuruksuz, çiziksiz, boyasız, darbesiz, değişensiz H100 görmedim üstelik sacının ince olması cabası.
8 yıl
ÜRETİLEMEYEN OTOMOBİLİMİZ: "ÇAĞDAŞ"
Devrim ile aynı kaderi paylaşan arabamız...

1970’lerin sonuna doğru, Jan Nahum yeni bir Anadol dizaynı için birçok prototip çalışması yaptı. Ancak ortaya çıkan bu prototiplerden büyük kısmı hiç bir zaman üretim aşamasına geçemedi. Otosan, bu dönemde, dünya otomobil endüstrisini yakından takip etmekte ve araç gövdesinde kullanılan fiber malzemeyi zamanla azaltacak modern bir model yaratma çabası içindeydi. Jan Nahum bu çabayı gerçeğe dönüştüren bir model geliştirdi. Bu modelde kaporta, çelik iskelet üzerine monte edilen fiber malzemeden yapılmış ve Claude Nahum tarafından geliştirilen 100 HP’lik Wankel motor yerleştirilmişti. Bu modele “ÇAĞDAŞ” ismi verildi.

Çağdaş ve yaratıcısı Jan Nahum, Devlet Güzel Sanatlar Akademisi’nce verilen “Endüstriyel Tasarım” ödülüne layık görüldü . Medya uzun süre bu yeni modelle ilgili çok olumlu haberler yaptı ve Çağdaş’ın üretimine 1980 veya 1981’de başlanacağı söylendi. Ancak, 1980’lerdeki politik, sosyal ve ekonomik çalkantılar nedeniyle bu proje hiçbir zaman gerçekleşemedi.

Çağdaş prototipleri de gerçek birer otomobildi. Bu otomobiller de yıllarca fabrikanın deposunda kaldıktan sonra Rahmi M. Koç Müzesi’ nde sergilenmek amacıyla tek bir araç olarak birleştirildi. İç aksamı bozulduğu için sadece kabuk olarak sergilenmektedir.Arkadaşlar acaba yeniden otomobil sektörüne giriş yapsak başarılı olamaz mıyız? Eskiden imkanlar kısıtlı iken Devrim Otomobili'i yapılmış. Şimdi teknoloji gelişmiş durumda, mühendislerimiz, tasarımcılarımız var. Türk arabası almak isteyen halkımız da var. Sizce neden hâla arabamız yok?
8 yıl
✔️✔️✔️ iPad ve iPod'a Whatsapp Yükleme ✔️✔️✔️ [Jailbreak'siz] ✔️✔️✔️ [%100 Denendi, Sorunsuz Çalışıyor.]
•Öncelikle Whatsapp hesabı aktif olan bir iPhone lazım.
•Sonra iTools programı ile Whatsapp'ın yedeğini bilgisayara alalım.

• Bu yedeği yine iTools ile iPad veya iPod'umuza yükleyelim.
——————————Bu kadar. ——————————
Tek sıkıntısı var oda iPhone ve iPad/iPod arasından hangisinde Whatsapp kullanacağınızı karar vermek. Bence, iPad/iPod'da da Whatsapp kalsın, iPhone'da da kalsın. Eğer iPhone'da kullanmak isterseniz 30 saniyelik bir işlem ile SMS doğrulayacaksınız. Eğer tekrar iPad/iPod'da kullanmak isterseniz yine işleminiz 30 saniye sürer.

iPhone'u olmayanlar ise bir arkadaşından veya akrabasından Whatsapp hesabı olmayan bir iPhone bulup bu adımları yapmak.

Fotoğraf başka bir siteden alıntıdır, teşekkürler.
8 yıl
### RUSYA'DA SIRADAN BİR GÜN ###
8 yıl
ESENYURT DOLMUŞ ŞOFÖRLERİ..
Öncelikle merhaba,

Dün akşam, çok yakın bir dostum ile iftar yemeği yemek için evine gittim. Kendisi Esenyurt'ta, ben ise Zeytinburnu'nda oturuyorum. Esenyurt'a gelmez olaydım! Kafasına göre sinyalsiz şerit değiştirme, geçiş üstünlüğünün her zaman kendilerinde olduğunu düşünme, yolun ortasında yolcu indirme, kırmızı ışık yandığı halde durmamak, son ses müzik açmak, araç çökene kadar yolcu almak, kapı açık halde sürmek bunlar için normal bir şey olmuş artık. Otobüsler biraz daha sık gelse ben bunların halini ben o zaman görürüm. Belki minibüs tarafını savunacak arkadaşlar olabilir ama kimse kusura bakmasın, bunların yaptığı terbiyesizliktir!
Biraz araştırdım bu Esenyurt dolmuşlarına "uçan tabut" diyorlarmış. Eğer bir gün sizinde yolunuz o tarafa düşerse ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

TEMSİLİ:


Teşekkürler.
8 yıl
Gif deneme
8 yıl
ARABANIZI KAÇ LİRAYA YIKATIYORSUNUZ?
2014 Corolla.

İç-Dış : 20 TL.
8 yıl
CYDİA PROGRAMI SİLİNDİ!!! ACİL! >>>
Cydia'dan bir program silecektim, uyarıda vermişti "emin misiniz?" Falan diye ama gittim sildim. Şimdi Cydia da silindi. Ne yapacağım arkadaşlar? Yeniden JB yaparsam yüklediğim tweakler silinir mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle