Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
18 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
31 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
Akaliye gelecek olan nerf
Öyle olmaz füze atın

3 yıl
Artçı şok kaldırlmalı
Herkesin sinir olduğu genelde çok alakasız şampiyonlar tarafından kullanılan bir tank rünü ki tanklar genelde bunu değil hortlağın pençesi alıyor tamamen kaldırılması bence en hayırlısı olacaktır.
3 yıl
Tahıl yerseniz tahıl beyinli olursunuz
Çok doğru bi söz, et yediğim halde ete saygı gösterme kanaatinde olduğum için haftada birkaç porsiyon tüketirim en fazla , süt ürünleri de tüketirim aynı zamanda. Bütün kan değerlerim iyi lakin b12 vitamininim oldukça düşük (anlayanlar varsa 142) et yeyin, kimseye bakmayın veganlık doğal değildir veganların da b12 takviyesi alması gereklidir çünkü sadece hayvansal gıdalarda vardır, zaten o takviyelerde gökten inmiyor yine hayvansal ürünlerden yapılıyor. Etle ve tereyağ ile kalın efendim.
4 yıl
Yardım pls (resimli)
Arldşalr şu çıkan şeyi nasıl geri süngere yapıştırabilirim


l
4 yıl
Lol TR server ı kapanacak.
Görürsünüz şuraya yazıyorum yaklaşan ekonomik kriz yüzünden Türkiye yatırım yapan tek oyun şirketi(başka varsa bilmiyorum) buralardan gidecek.
4 yıl
Yeni meta çok güzel.
Bir tek ben bayılıyorum herhalde artık Botta adc zorlaması yok istediğini oynayabiliyorsun. Ama krit itemları gerçekten çok pahallı ayrıca eskisi gibi de burst vuramıyor nişancılar. Neyse ben halimden memnunum
4 yıl
Artık Kha çöp,
O kadar mutluyum ki bir anda ne olduğunu anlamadan ekranın gri olmasından sıkılmıştım
4 yıl
Protein tozu sorunsalı.Destekliyormusnuz?
arkdaşlar günüzmüde spor salonları rabet oldukça fazla, insanlar kolay yoldan daha çok verim almak için bunları tercih ediyorlar. peki sizce ne kadar doğru? Toz haline gelmiş bir protein gerçekten yararlı olabilir mi? eminim burda kullanlar çoktur da hadi hayırlısı
4 yıl
LeBlanc bug
Arldşalr LeBlanc e si gerçek görüş vermesi gerekiyor bu yetenek açıklamasında da yazıyor fakat adamlar yama notlarımdan r-e yapınca gerçek görüş veriyordu özür dileriz hemen kaldırıyoruz diyerek resmen dalga geçmişler, süikastçi güncellemesindrn sonra zincir halinde olan yetenekler(karma w, Morgana r, LeBlanc e) zincir rakibini tuttuğunda gerçek görüş veriyordu, ama LeBlanc tekrar eski haline döndükten sonra sadece öyle bir zincir gözüküyor. Bu konu reddit te panolar da na panolar da dahi açıldı ama riot takmıyor, düzelmesi gerektiğini düşünüyorum.
4 yıl
LB bitmiş.
Özlicem seni 1.5 sn Lb
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle