Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
13 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
264 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 ay
Yemeksepeti Market Tarafından 5 Saat Mağdur Edildim - Lütfen Destek Olun

Bu konuyu herkesin duymasını istiyorum. Çünkü artık neden Yemeksepeti kullanmadığımın en büyük hatırlatıcılarından biri oldu yaşadığım.


Öne çıkararak destek olursanız sevinirim.


9 Aralık akşamı saat 8'de Yemeksepeti Market (Çeliktepe) şubesinden sipariş verdim. 21.40-21.50 arasında siparişin geleceğine dair not düşüldü. Uzun bir süre olsa da yoğunluktan dolayıdır diye sorun etmedim. Ardından bu süre 22.10-22.20 arasına uzadı. Yine ses çıkarmadım. İlgili saat aralığında siparişimin yolda olduğunu gördüm. Fakat yarım saat sonra "Teslim Edildi" bildirimi geldi. Ben teslim almadım. Müşteri hizmetlerine en az 7 kez ulaşmama rağmen bu mağduriyetim giderilmedi. Saat gece yarısını geçti ve bu süreçte ihtiyaçlarımı sipariş verebileceğim başka online platform kalmadı. Yemeksepeti Market (Çeliktepe) şubesi hem beni 5 saat bekletti, hem de mağdur etti. Uzun zamandır Yemeksepeti kullanmıyordum ve neden kullanmayı bıraktığımı çok iyi anladım. Daha kendi marketinin siparişini organize edemeyen firmaya bir de üçüncü parti restoranlarla aracı ilişkilerinde mi güveneceğim? Yaşadığım rezillikten dolayı anladım ki Yemeksepeti artık telefonumda fazla yer kaplayan bir uygulamaymış sadece ve şu dakikadan itibaren onu bile yapamayacak. Allah onları bildiği gibi yapsın. Bu nasıl organizasyon? Bir daha asla Yemeksepeti'ne güvenmem.

geçen yıl
Şarkı Sözü Yazmaya Hevesli Biri Var Mı?

Bir amatör müzik denemem olacak ama lirik yazmakta berbatım. Müziği oluşturdum, şarkının hecelemesi de tamam ama söz konusunda çok kötüyüm. Yardımcı olabilecek var mı? Aşağıda hecelemeyi bulabilirsiniz


Kıta

- 8 hece

- 6 hece

- 6 hece


- 8 hece

- 6 hece

- 6 hece


- 8 hece

- 6 hece

- 6 hece


- 8 hece

- 6 hece

- 6 hece


Nakarat

- 8 hece

- 6 hece

- 6 hece


- 8 hece

- 6 hece

- 6 hece

2 yıl
Son Sene Açıktan Lise Okumak

Merhabalar arkadaşlar, 4.sınıf kuzenim için yazıyorum. Geçenlerde benden tavsiye istedi. Konu şu: okulunun başarılı öğrencileri liseyi açıköğretim ile okuyarak bütün günlerini dershanede geçiriyorlarmış. Daha faydalı falan demişler. İlk defa duyuyorum böyle bir seçeneği. Ne kadar yaygın? Riskleri neler? Sizce mantıklı mı? Yorumunuzu esirgemezseniz sevinirim

2 yıl
23.5 - 24 inç Dahili Hoparlörlü VA Mönitör Tavsiyesi

Merhaba, 23.5 - 24 inç Dahili Hoparlörlü VA Mönitör aramaktayım. Max bütçem 1500TL'dir. F/P olarak hangi ürünleri önerebilirsiniz?

2 yıl
D&R 50TL Hediye Kartı Çekilişli Anket

Edit: Kazanan talihlinin mail adı -> denizcan.bas007


Merhaba arkadaşlar, bitirme projemize destek için aşağıdaki anketi doldurabilirseniz çok seviniriz. Katılımcılar arasından bir kişiye 1 Mayıs'ta 50TL'lik D&R Kartı hediye edeceğiz. Kazananın mail adını bu postta paylaşarak güncelleyeceğiz.


https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjmO7vZY8ShJ7shIWlZ1dUkvYuNNgM1g2XE7iVQL9U49Rl7Q/viewform?usp=send_form


Ek olarak sizden ricamız, gönderiyi öne çıkarabilirseniz çok seviniriz.


Çok teşekkürler şimdiden.

2 yıl
50 mbit Türk Telekom internetimden 20 mbit alıyorum

Arkadaşlar müşteri hizmetlerini aradıysam da sorun çözülmedi. "Biz size 50 mbit gönderiyoruz" diyorlar. Olası çözüm yöntemlerinin hepsini deniyorum ama nafile. Benimle aynı sorunu yaşayan var mı? Çözüm bulunmayacak gibiyse toplanıp Cimer'e şikayet edelim.

2 yıl
Xcloud Bulut Sisteminden Oyun Nasıl Oynanır? (Rehber)

Merhaba arkadaşlar, belki bilmeyeniniz vardır diye xCloud'tan oyun oynamanın yöntemini açıklayayım dedim.


xCloud kullanabilmek için gerekli olan şeyler:


- Xbox Gamepass Ultimate hesabı

- Android telefon/tablet/emulator

- Oyun kolu


Nasıl kullanılır?


1. Android cihazınızın arayüzünün dili İngilizce olmalıdır. Çünkü Game Pass uygulamasını indirdiğimizde eğer arayüz İngilizce'yse Cloud sekmesi açık oluyor. Uygulamanın Türkçe versiyonunda bu sekme yok.

2. Arayüzü İngilizce olan Android cihazınıza Google Play Store'dan Game Pass uygulamasını indirin ve Game Pass Ultimate hesabınızla uygulamaya giriş yapın.

3. Google Play'den bir VPN uygulaması indirin. Ben SuperVPN'i kullanıyorum.

4. VPN uygulamasıyla bir Avrupa serverına bağlanın. Ben Fransa'ya bağlanıyorum gecikme yaşamamak için. Hollanda'yı da öneririm.

5. VPN'i aktif ettikten sonra Game Pass uygulamasını açın. Uygulama açıldıktan sonra VPN'e geri dönüp VPN'i kapatın. Game Pass uygulaması açık kalsın. Artık uygulama açık olduğu müddetçe yurtdışından bağlandığınızı sanacak.

6. Bluetooth ile kontrol cihazınızı bağlayıp Game Pass uygulamasının Cloud sekmesinden istediğiniz oyunu oynayın.


Bu yöntemle ben 50 mbit internetimle Galaxy M31 cihazımda neredeyse sorunsuz kullanıyorum uygulamayı. Bluestacks ile açmaya çalıştım fakat internetin gecikmesi daha yüksekti nedense. Bu yüzden mobilden oynamayı tercih ediyorum. Fakat ilerde Xiaomi Mi TV stick alıp VPN ve Game Pass'i apk olarak yükleyip aynı yöntemi uygulamayı planlıyorum. Eğer işe yararsa burayı da güncellerim.

2 yıl
200TL'lik Yılbaşı Kura Hediyesi Önerisi

Merhaba, arkadaşlar arasında 200TL lik hediyeler alıp çekilişle birbirimize dağıtacağız. Hediye seçmekte zorlanıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

2 yıl
Kardeşlik P2 Hesabı Hakkında Ufak Bir Soru

Merhaba arkadaşlar. Ben Xbox Series S ile giriş yapıyorum Xbox ailesine fakat kardeşlik hesaplarını ne kadar okusam da çözebilmiş değilim. Aklımda ufak bir soru var.

Mesela ben P2 bir hesap aldım kardeşlikte. Ardından kardeşlikten çıktım diyelim. Sonra o oyunu tekrar oynamak için başka bir kardeşlik hesabı aldığımda save dosyama ne oluyor?

Teşekkürler

3 yıl
PC'de USB uçlu şarj aleti kullanmak

Merhaba, benim Monster bilgisayarım var. Şarj aleti girişi pert oldu. Orayı yaptırmak yerine yeni bir tane USB uçlu şarj aleti alsam ve bilgisayarın USB girişlerinden birinde kullansam bilgisayar şarj olur mu?

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle