Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
Y

Teğmen
11 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
360011 Gün Cezalı
356999 gün 21 s. 24 dk.
Gönderiler Hakkında
Y
8 yıl
2 rün sayfası 6300 ip 24 mayıs - 7 haziran arası gelecek
Y
8 yıl
Çok önemli bi bakın
Ranked girdim demin kekonun biri orianna adc yapıcam dedi aha tamam kaybettik 20de direk surr verek dedim adam dediki sen ne anlarsın orianna adc den adamlar LCS de oynadı sen onlardan iyimi bilecen dedi bende tüm haftaları izledim orianna adc falan oynanmadı falan dedim neyse oyun başladı jungle dönüyorum daha ilk dakikadan öldü gittim 2-3 gank attım adam 1 tane kill aldı(onuda benim sayemde aldı) dediği şey şu : gördünmü orianna adc'nin gücünü zAAA XD yazdı baba oyunu taşıyo zAAA XD dedi sonra küfür ettim zAA XD yazdım gittim feedledim alt f4 çektim sonra.
Y
8 yıl
Bugün internet kafedeki gördüğüm yeni meta
Sağlam bir kafeye gittim saati 2.5 liraymış koltuklar falan süspansiyonlu deriden falan yaylanıyo baya rahat ediyon neyse lol'e patch attırıyorum yanımdaki 16-17 yaşlarındaki bi liseliyi gördüm o da lol oynuyor nickini gördüm hemen lolkingden baktım hangi lig diye bronz 5miş ama bronz 5 olmasına rağmen oyunlardaki skoru iyiydi biraz izliyim bari dedim baktım adam keko darius ile jungle yapıyor gank gittiği zaman ultiyi bekletiyomuş meğerse bebe. Bugün de bunlara tanık oldum işte ne diyim ki daha .
Y
8 yıl
Bot oyununda artık mor takım olunuyor
Yenimi çıktı bu şuan first win of day almak için bot oyununa girdim ve bizim takım mor takımda aslında iyi olmuş yeni başlayanlar için hep mavi takımda oynayınca sonra mor takımda oynayamıyorlardı.
Y
8 yıl
Kod bulamayanlar için taktik
Beyler kodların hepsinin başında WW var ondan sonrada 12 tane rastgele rakam ve harf giriyosunuz şansınız varsa eğer tutturuyosunuz 2 gündür deniyorum daha tutturamadım ama yılmak yok yola devam

Edit: Taktik 2: Beyler 2den fazla rakam koymayın.
Tutturursam ss koycam
Y
8 yıl
S5 de ortalama oyun süresi 45-55 dk arası olacak
Her gelen patchden sonra çoğu şampiyonun early gamede gücünü azaltıp late gamede gücünü arttıyorlar Hatta surrender süresini 30'a bile çekebilirler.
Y
8 yıl
Rün Nerf patchi ne zaman gelir?
Rünlerin nerf yiyeceği patch ne zaman gelir gelince rünler indirime girecekmiş sanırım bir ara 2 rün sayfası tek rün sayfası fiyatınaydı 6300 ipdi elimde şuan 5k ip var harcamakta istemiyorum biriktirmek zor oluyor fikri olan varmı?
Y
8 yıl
Karnaval için yeni ikonlar varmı?
Mağazadaki 2 ikon haricinde başka ikon varmı şu son birkaç gündür sürekli arkadaşlık teklifi ve oyuna çağırma isteği yağıyor geçenki ay festivalindeki gibi arkadaşınla girip oyun kazandığın zaman ikon geliyormu?
Y
9 yıl
Yabancı biri neden TR serverında oynar ki?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle