Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
06 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
20 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
LPG Stop etme ve rölanti sorunu yardım..
2008 Dacia Sandero 1.4 LPG li aracım ışıklara yaklaşırken fren+debriyaj veya debriyaj+fren yapınca stop ediyor. Dur kalkta rölanti kendi kendine yükselip düşüyor sonra stop ediyor.
Servise gidip hayvan gibi kazıklanmadan önce ön bilgim olsun diye bir sorayım dedim neden kaynaklanıyor olabilir, yardımlarınız için şimdiden tşk.
3 yıl
Sigortam bitmek üzere. Hangi teklifi , neden seçmeli ?
Arkadaşlar resimde gözüken teklifler birbirlerine çok yakın hangi sigorta şirketini seçmeliyim..
3 yıl
Tivi bu ya TV den bağlanamama sorunu (Smart TV)
Arkadaşlar 1 hafta kadar oldu, müşteri hizmetlerinin kandırması ile 9 TL ye üyelik yaptırdım, cihaz kurulu olarak geldi, uygulamada ve PC de sorun yok ancak TV de sürekli kullanıcı adı ya da şifre yanlış diyor. Tek şifre aldım, tek tek şifreyi doğru olarak girdiğime o kadar eminim ki.. Başka bir çıkış yolu bilen var mı??
3 yıl
60,000 TL ye Yüksek araç tavsiyesi.
Şuanda 2012 Sandero stepway kullanıyorum, model yükselteceğim, 60 - 65,000 TL bandında az yakan yüksek araç tavsiyelerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim.
3 yıl
Arkadaşlar bir sorum olacak.
Hali hazırda Digitürk\bein kullanıcısıyım. Tivibudan 12 Tl ye 24 ay taahhütle yararlanma hakkı verildi. Sorum şu;

Digitürk ve Tivi bu aynı uydudan mı yararlanıyor? Yani atıyorum Beşiktaş maçı varken digitürk ü , diğer zamanlar tivibunun kutusunu çanak yönü değişmeden kullanabilir miyim?

3 yıl
Babel mevzuu.


Biz her dönem böyle blöfleri nasıl yiyoruz? Bu filmin aynısını biz Sosa da da görmüştük, adam Milan bilekliği ile antrenmanlarda boy gösteriyordu, şimdi de bu adam gitmek istediği takımın rengine kafasını boyayıp mesaj gönderiyor, sonrasında makul teklif geliyor ama bir anda bu kırmızı kafalı arkadaşımızın Beşiktaşlılık duygusu kabarıyor, biz de bunu yiyoruz , akabinde 3 yıllık sözleşme öneriyoruz..
4 yıl
Vodafone taliscanın bonservisini..
Vodafone Şirketi Talisca'nın bonservisi için kulübümüze 18 Milyon € verdi.


************************
demek isterdim 😂😂 1 Nisan 😂😂
5 yıl
J5 2016 mı , j5 Prime mi
Arkadaşlar bende şuanda ı phone 5c var ancak artık miyadı dolmak üzere, Avea kampanyasından telefon alacağım, j5 için aylık 21 TL , Prime için 17 Tl ödeyeceğim.
Sizce hangisi daha iyi, kullanan arkadaşlardan bilgi istiyorum
5 yıl
Ankara Hakim evine Aşti den nasıl gidebilirim.
17 temmuzda yapılacak bir sınav için Ankara'da bulunmam lazım , 16 temmuzda Hakim evinde kalacağım ama bulunduğum yerden oraya ulaşmam akşam 20:00 -21:00 gibi olacak aşti den taksi çok tutar mı , Hakim evi dikmendeymiş sanırım , o saatte toplu taşıma aracı bulabilir miyim??
5 yıl
Gökhan Gönül'den şok açıklamalar
Bir basın bildirisi yayınlayan Gökhan, "Bugün atılmamış imzanın, yapılamamış anlaşmanın tek sebebi şahsıma karşı takınılan tavır, üslup ve söylemlerdir. Bundan sonraki süreçte Avrupa Şampiyonası'nın sonuna kadar hiçbir kulüple anlaşıp imza atmayacağımı, atılacak imzanın da Fenerbahçe Kulübünün bana önerdiği rakamın bir kuruş dahi üzerinde olmayacağının bilinmesini isterim. Yarının ne olacağını bilemeyiz fakat şu an için ilk hedefim Avrupa'da kariyerime devam etmek." ifadelerini kullandı.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.