Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
03 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
60 üye
359923 Gün Cezalı
357221 gün 18 s. 27 dk.
Gönderiler Hakkında
8 yıl
İLGİNÇ İSTATİSTİK (AZİZ YILDIRIM DÖNEMİ)
3 büyük spor dalına bakarsak;
Yıldırım öncesi; GS: 34-FB:6 kupa kazanırken,
Yıldırım sonrası; GS 22-FB: 49 kupa kazandı.
8 yıl
ŞÖYLE BİR ANLAŞMAYI KABUL EDER MİSİNİZ?
Sponsorluk teklifi olarak uttuğunuz takıma 200 milyon Euro'luk peşin teklif verildi ayriyetten her yıl 35 milyon euro verilecek.

Ancak takımın ismi şöyle olacak örnek veriyorum;

Fenerbahçe Total SA

Galatasaray Gazprom

Beşiktaş Chevron

Kulüp arması örnek olarak;8 yıl
TÜRKİYE LİGİ TAKİP EDİLMİYOR DİYENLER


Yabancı biri tarafından yüklenen video.

http://www.trollfootball.me/

Popülerde 2 Fenerbahçe videosu var.
8 yıl
AZİZ YILDIRIM'A SABREDİN ...
Şu an ben başkanın arkasındayım. Yapılan siyasi operasyondan hakkımızı alana kadar kalmalı. 7-8 Temmuz'a kadar sabredin. Adalet yerini bulacak ve güzel günler gelecek başkanla ...

Fenerbahçelilere hiçbir şey vaat etmiyorum. Benim tek bir davam var. Fenerbahçe Spor Kulübü'nün üzerine atılan lekenin temizlenmesi... Mahkememiz 7 ya da 8 Temmuz'da... Olumlu ya da olumsuz bir karar verecek.

Olumsuz karar çıkarsa zaten ben Fenerbahçe Spor Kulübü üyeliğinden istifa ederim. Bu şekilde devam edemem.
8 yıl
Başkanımız Aziz Yıldırım’dan Duygusal Konuşma
Fenerbahçe 2000 Derneği'nin 15. kuruluş yıl dönümü Fenerbahçe Spor Kulübü Todori Tesisleri'nde kutlandı.

Fenerbahçe 2000 Derneği Başkanı Kudret Fikirli ve Kurucu Başkanı Şevket Yılmaz'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen organizasyona Başkanımız Aziz Yıldırım ve Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük de katıldı.

Fenerbahçe 2000 Derneği Başkanı Kudret Fikirli ve Kurucu Başkanı Şevket Yılmaz'ın konuşmalarının ardından kürsüye gelen Başkanımız Aziz Yıldırım, duygusal bir konuşma yaptı.

Sözlerine, “Hayatta bu akşam ne isterdin diye sorsaydılar, sizin yerinizde olmak isterdim” diyerek başlayan Başkanımız Aziz Yıldırım, “Çünkü 17 yıllık bu süreç içerisinde neler yaşadığımı ben çok iyi biliyorum. Neler yaşadım? Çocuklarımın okul diploması almalarında Amerika'ya gidemedim. Çünkü Fenerbahçe'nin önemli maçları vardı, şampiyonluk maçları vardı” dedi. Kızının İstanbul'a dönüşünde ‘baba sen Fenerbahçe'yi bizden çok mu seviyorsun?’ diye sorduğunu ifade eden Başkanımız Aziz Yıldırım, “Bir şey söyleyemedim” dedi.

Başkanımız Aziz Yıldırım: “Ömrümü Fenerbahçe'ye adadım”

Ömrünü Fenerbahçe’ye adadığını söyleyen Başkanımız Aziz Yıldırım, “Yarın 14:00'da bir basın toplantısı yapacağım. Duygularımı, düşüncelerimi ve isteklerimi kamuoyuna anlatacağım. Fenerbahçe'nin üzerine ve benimle beraber benim arkadaşlarımın üzerine atılmış olan bir şike davası var. Aslında ‘kumpas davası’. Türkiye'de ilk defa Aziz Yıldırım ve arkadaşları Silivri'de şunu haykırdılar "memleket elden gidiyor." Bugün birileri aldandık diyor. Biz aldanmadık, biz gördük. Biz yaşadık çünkü. Bunun temizlenmesi lazım. Benim tek arzum ve isteğim budur. Hepinize teşekkür ediyorum. Her zaman divan kurulunda, kongrelerde destek oldunuz. Ben de ömrümü Fenerbahçe'ye adadım, her şeyi Fenerbahçe için yaptım. Doğru yaptım, yanlış yaptım ama Fenerbahçe için yaptım.

Başkanımız Aziz Yıldırım: “Fenerbahçe laik bir cumhuriyetin temsilcisidir”

Fenerbahçe’nin laik bir cumhuriyetin temsilcisi olduğunu ifade eden Başkanımız Aziz Yıldırım, “Tek arzum ve isteğim, 8 Temmuz'da olacak olan mahkemenin artık karar vermesi ve bizlerin de yaşamında yeni bir sayfa açması. Damgalı bir kulüp olarak bizi yaşatmak istiyorlar. Yarın 14:00'da yapacağım konuşmayla da bununla ilgili açıklamalar yapacağım. Herkese de bazı konularda bilgi vereceğim. Ondan sonra da sizler kongreye gelirsiniz, kararlarınızı verirsiniz. Her zaman desteğinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Fenerbahçe bir cumhuriyettir, Fenerbahçe laik bir cumhuriyetin temsilcisidir ve Fenerbahçe Mustafa Kemal Atatürkçü'dür. Ben şahsım ve bu kulübün kurucusunun Atatürk olduğunu iddia eden bir kulübün başkanı olarak bunun böyle olmasını ve böyle kalmasını arzu ediyorum. Gelecek Fenerbahçe'nindir çünkü, Fenerbahçe her zaman var olacaktır. Fenerbahçe'ye kötülük yapanların hepsi yok olacaktır. Teşekkür ederim, saygılar sunuyorum” dedi.

Daha sonra söz alan Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük ise Başkanımız Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe'yi en yüksek noktaya getirdiğini söyledi. Sözlerine “Sayın Aziz Yıldırım’ın konuşmasının üzerine kelam etmek çok zor” diyerek başlayan Küçük, “Kader ikimizin Fenerbahçe’deki geçmişini ve geleceğini birbirine bağlamıştır. Kulübe aynı anda geldik, sicil numaralarımız arka arkaya. Değerli kardeşim, Başkanımız 17 sene Kulübümüzü aşağılardan aldı ve en yukarılara taşıdı. Kendisine hep destek verdim, bir kardeşi ve arkadaşı olarak hep yanında yer aldım. Bugün benim kaderimde de Sayın Başkan’dan sonraki Divan Kurulu Başkanlığı şerefini taşımayı Allah bana nasip etti” dedi. Sayın Başkanımız Aziz Yıldırım’a Allah’tan uzun ömürler dileyen Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük, “Sayın Aziz Yıldırım, başımızda Kulüp Başkanımız olarak uzun yıllar hizmetine devam etsin” diyerek sözlerini noktaladı.
8 yıl
YARIN BASIN TOPLANTISI VAR
BİLGİLENDİRME// Başkanımız Aziz Yıldırım yarın saat 14:00'te genel kurul öncesinde basın toplantısı düzenleyecektir.
8 yıl
REAL MADRID AYNI FENERBAHÇE GİBİ
Tabiki başarı konusunda değil.

Florentine Perez her sene hoca değiştiriyor. Futbolcular isyan etmiş. Sezon sonu da büyük transfer yapar taraftarın gözünü boyar. Perez geldiğinden beri Barça şampiyonluğu daha fazla, Avrupa'da Barça daha iyi.
8 yıl
GALATASARAYLILAR GERÇEKTEN BAŞARIMIZI MI İSTİYOR?
Şimdi büyük kısmınız Aziz Yıldırım'ın gitmesini istiyor ve işte atıyorsunuz Aziz Yıldırım döneminde Galatasaray başarılarını falan.

Bak sizin yerinize ben üzülüyorum falan diye.

Madem Aziz Yıldırım başarısız niye gitsin istiyorsunuz?
8 yıl
BAŞKAN ADAYIMIZ HULUSİ BELGÜ'DEN AÇIKLAMA
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Adayı Hulusi Belgü'den Basın Açıklaması!Mali durumu düzeltebilecek güce sahipse olsun başkan.

VİZYON DA ŞART!
8 yıl
ERSUN YANAL: NE YAPACAKLAR BAŞARIYI MI CEZALANDIRACAKLAR?
CEZALANDIRDILAR MAALESEF HOCAM ...MİLYON DOLARLAR ALIP KENDİ ELLERİYLE ŞAMPİYONLUĞU VEREN, ERSUN YANAL'A SIRF KENDİLERİNİ ÇALIŞTIRDIĞI İÇİN YOLLAMAYA ÇALIŞAN NE KADAR FUTBOLCU VARSA GİTSİN BU TAKIMDAN! O ÇUBUKLUYU HİÇ BİRİNİZ HAK ETMİYORSUNUZ!
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle