Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
18 Aralık 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
87 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
7 ay
Spotify takipleşme

Arkadaslar spotify'i bilgisayarda acınca takiplestiklerinin neler dinlediğini gösteren kısımı inceleyip yeni müzik keşfetmeye bayılıyorum eger benim gibi düşünenler varsa takip edebilir geri takip edeceğim


https://open.spotify.com/user/c21til86pzz5le2hpm4okgwwf?si=DXM-geQdSu2IXHnv-ZVfzQ

geçen yıl
DESTEK BAKMIYOR
Acil olarak bakar mısınız iki üç gündür bekliyorum ticket için
2 yıl
Telefoncudan telefon aldım iade kabul etmiyorlar ne yapmalıyım
İzmir bucada sahibindende bulduğum bir ilandan (GSM dükkanıymış bucada tanınan) iPhone XS aldım telefon ısınıyor değişim istiyorum dedim adam senli benli konuşuyor hayır ısınmıyor değiştirmiyorum vs dedi. İade istiyorum kabul etmiyor alalı iki gün oldu. Soğuk su mu içeyim ne yapayım şimdi tavsiyelerinizi bekliyorum
2 yıl
Bilkent İşletme’de okurken sınava girip Boğaziçi İşletme kazanmak
Diyelim ki böyle bir şey oldu dersleri saydırıp devam edebiliyor musunuz yoksa baştan başlayıp yıl mı kaybediliyor?
2 yıl
Çok acil gelin lütfen
Kuzenim ücretli bilkent işletme istiyor. Puanı 309, sıralaması 201 bin. Geçen sene 284 puan ile 249 bininciyi alarak kapanmış. Çok korkuyor gelmez diye. Sizce gelir mi??
2 yıl
KOÇ BİLKENT SABANCI ÜCRETLİ SIRALAMALARI NE OLUR?
Önceki senelerde (2017, 2016) 130 bin civarında kapatan İktisat İşletme vs geçen sene 250 binlere kadar gerilemiş. Bu üniversitelerde bu sene ne olur sizce sıralamalar?
2 yıl
BİLKENT İŞLETME TUTAR MI?
Kuzenim ücretli bilkent işletme istiyor. Puanı 309, sıralaması 201 bin. Geçen sene 284 puan ile 249 bininciyi alarak kapanmış. Çok korkuyor gelmez diye. Sizce gelir mi?
2 yıl
BİLKENT İŞLETME GELİR Mİ?
Kuzenim ücretli bilkent işletme istiyor. Puanı 309, sıralaması 201 bin. Geçen sene 284 puan ile 249 bininciyi alarak kapanmış. Çok korkuyor gelmez diye. Sizce gelir mi?
2 yıl
İzmir’de bilgisayar montajı yapan yer?
Parçalarım bu hafta ulaşacak elime yalnız şimdi kullandığım kasadan eski parçaları nasıl çıkarırım, yenilerini nasıl takarım bilmiyorum. İnternette çok video var ama ayıracak zamanım malesef yok. İzmir’de ücret karşılığı yaptırabileceğim bir yer var mı? Fiyatları ne seviyede olur?
2 yıl
Yurtdışından gelen hediye ve gümrük vergisi?
Amerikadan birisi bana ücretsiz olarak değeri yüksek olan bilgisayar parçası gönderiyor (ekran kartı, güç ünitesi, klavye ve fare). Şu an kargoda, Türkiye’ye giriş yapacak yakında. Gerçekten beş kuruş ödemedim ve adamla olan konuşmalarım duruyor (adresimin, adamın verdiği kargo takip kodu ve benim telefon numaram yazıyor, ücretsiz gönderdiğini de söylüyor konuşmamızda yalnız hepsi İngilizce). Ürünlere ayrı ayrı değer verdiğini, toplam değerin 70 dolar olduğunu söylüyor ona göre vergi vereceğimi belirtti. Gümrüğe takılırsa ki takılacak, 70 dolar üzerinden vergi hesaplamaları mümkün mü? 18 yaşındayım yani imkansız zaten bunları satın alabilmem, gerçekten ücretsiz gönderiliyor. Adamla olan İngilizce konuşmaları gümrük memuruna göstersem bir anlamı olur mu? Faturam vs yok satın almadığım için. Aşırı kafama takıldı başka bir şey düşünemiyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.