Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
08 Kasım 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme (?)
81 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
7 yıl
Sitenizin Satışlarını Ve Ziyaretçi Sayısını Katlayacak Wp Eklentisi
Bu yazımda kendi web sitelerim üzerinde kullandığım ve ciddi anlamda faydasını gördüğüm ücretli birkaç wp eklentisinden bahsedeceğim.BU eklentinin geliştiricisi Dünyaca ünlü thrive themes.

Adından da anlaşılacağı gibi firma tema ve eklenti tasarımı yapıyor. Ben burada temalardan ziyade size eklentilerden bahsedeceğim kısaca.

THRIVE LEADS

Bu eklenti müşterilerinizin maillerini toplayıp onlara defalarca kez yeniden pazarlama yapmanıza olanak veriyor. E-ticaretle uğraşanlar odaklı mail listeleri oluşturmanın ne kadar önemli olduğunu bilirler. Zor olan kısım ise bu müşterilerin e-mail adresini alıp onları kalıcı müşterilere dönüştürmek yolunda ilk adımları atmaktır. İşte bu eklenti birçok farklı opt-in seçeneğiyle bu işi mükemmel yapıyor. A/B Testleri,popuplar,inline formlar,sticky(yapışkan) ribbon menü, detaylı analiz ve raporlama gibi daha birçok konuyu ve özelliği bu eklentide bulabilirsiniz. Şiddetle öneriyorum.

THRIVE LANDINGPAGES

Bu eklentiyi wordpress sitenize kurarak muhteşem satış sayfaları,abone olma sayfaları,ürün karşılaştırma sayfaları ve daha bunun gibi bir siteyi çok amaçlı hale getirecek 120+ çeşit sayfa biçimlenmesi oluşturabilirsiniz. Normal bir web sitesi bloğunu bile kısa bir süre içerisinde marketing yapılacak düzeye getirebilir,odaklı mail list toplama,web eğitimi,süreli kampanya sayfaları gibi daha birçok özelliği sitenin yapısını bozmadan dakikalar içerisinde oluşturabilirsiniz. Bahsettiğim eklentilere ve resmi web sayfasına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız.

https://www.thrivethemes.com
8 yıl
EVDE VÜCUT GELİŞTİRMEK İSTEYENLERİN SORULARINI CEVAPLIYORUM-9 YILLIK TECRÜBE
Arkadaşlar gördüm ki forumda bayağı bir arkadaş var spor salonuna gidemeyen(çeşitli sebeplerden dolayı).Bu konuyla ilgili evde vücut geliştirme ile ilgili her türlü soruyu cevaplıyorum.Allah razı olsun demeniz yeterli.Bazı soruları pm ile cevaplayacağım bazılarının altına cevap yazacağım.Program,alet seçimi,supplement kullanımı,beslenme programı,uyku düzeni, motivasyon hakkında her türlü soru sorabilirsiniz.Ama sadece ve sadece evde çalışanlara destek veriyorum çünkü diğer arkadaşlar spor salonundaki hocalarına sorabilirler böylelikle vakit kaybı yaşanmaz.Evde çalışarak da gayet güzel bir vücuda kavuşulabilir.Kimsenin bundan şüphesi olmasın. Soruları bekliyorum.
8 yıl
10 LİRA KARŞILIĞINDA SIR TUTAN ADAM:)
Ya beyler nette geziniyordum şöyle bir siteye dek geldim.Dünyaca ünlü fiverr in türk versiyonu.Tamam içinde cidden faydalı şeyler de var fakat adam eğlence kategorisinde 10 liraya sır tutarım diyip para kazanıyor ya var mı böyle bir şey:)Ya millet çok akıllı ya da biz deliyiz:)
www.sadeceon.com
9 yıl
İNTERNETTEN ORGANİK ÜRÜN SİPARİŞİ VERENLER BURAYA
Gençler geçenlerde televizyonda reklamını görünce konu açayım dedim.Biliyorsunuz artık internetten eve sebze meyve alışverişi olayı iyice yaygınlaştı. Ben de son 1 senedir genelde bu şekilde alışveriş yapıyorum.Bu sayede hem taşıma olayından kurtuluyorum hem de daha uygun fiyatlarla ve özel indirimlerle toplu alışverişi ucuza getirebiliyorum.Özel indirim derken olay şu: mesela adam websitesinde diyor ki 100 tl üzeri alışverişe 15 tl indirim vs. bunu markete gittiğinde elde etmen imkansız.Hiç kimse kasada sana bak 100 tl lik alışveriş yapmışsın 20 tl sini düşüyoruz gibi birşey demez malum. Bu yüzden ben de genellikle alışverişimi internet üzerinden yapıyorum uzun zamandır.

Alışverişlerimi de "tazemasa" adlı siteden gerçekleştiriyorum genelde. Bunun gibi birkaç site var ama. Ben aralarında en çok bunların hizmetini beğendim öyle de gidiyorum. Siparişler kendilerine ait soğuk zincir dedikleri kargo ile geliyor. Ürünler tamamen organik zaten.Fiyatlar piyasanın çok az üzerinde ama bu da bütün ürünlerin organik olmasından kaynaklanıyor. Ama LEZZET HARİKA. Siparişi beğenmediğinizde ücretini iade alarak geri yollayabiliyorsunuz.Bugüne kadar geri çevirdiğim sipariş hiç olmadı.Site de son derece güvenilir.Milliyet,hürriyet vs. büyük gazetelerde reklam ve röportajları var.Güvenle sipariş verebilirsiniz. Ben kullanıyorum herkese de tavsiye ederim gençler.Siteye üyelik ücretsiz. Üye olduğunuzda da bir miktar para puan kazanıyorsunuz.Kalın sağlıcakla. Bu da sitenin linki:<<<<<<<www.tazemasa.com>>>>>
Güncelleme:Şu anda ilk üyelikteki alışverişlerinizde 20 tl para indirimi yapıyor arkadaşlar.
9 yıl
EVDE VÜCUT GELİŞTİRMEK İSTEYENLER İÇİN SORU SORABİLİRLER HEPSİNİ CEVAPLIYORUM
EVDE VÜCUT GELİŞTİRMEK İSTEYENLER İÇİN SORU SORABİLİRLER HEPSİNİ CEVAPLIYORUM. Konunun altına yazabilirsiniz. yetiştiğim ölçüde belli bir zaman dilimi için soru soranlara yardımcı olmak isterim.
aşağıda paylaştığım linkteki döküman bir "evde vücut geliştirme rehberi" dir. Okumanızı tavsiye ederim. ONLARIN HARİCİNDE SORULARINIZI BEKLİYORUM.

http://www.slideshare.net/arkian88/evde-vcut-gelitirme-iin-antrenman-taktikleri
9 yıl
Vücut Geliştirmek İsteyenlere Öneriler
9 yıl
EVDE VÜCUT GELİŞTİRMEK MÜMKÜN. AMA NE ŞEKİLDE?
Evde vücut geliştirmek mümkün mü? Evde çalışılarak ne kadar iyi bir görünüme kavuşulabilir???......
Bu makalemde yukarıda yazmış olduğum,aslında herkesin aklında olan bu sorulara cevap vereceğim.


Makalenin sonunda ise size sunacağım video olayın özeti daha da önemlisi ÇÖZÜMÜ olacaktır.


Yıllardır edindiğim antrenörlük deneyimlerim ve gözlemlerim ışığında şunu rahatlıkla söyleyebilirim: Evde vücut geliştirmek mümkündür.Fakat bunu doğru metotlarla ve PROFESYONEL BİR EVDE VÜCUT GELİŞTİRME PROGRAMI ile yapmanız gerekir.Bu program size hangi hareketin kaç tekrar olduğunu,haftada kaç gün hangi bölgenizi çalıştırmanız gerektiği gibi bilgileri vermesinin yanı sıra aynı zamanda hareketlerin püf noktalarını,yapılış şekillerini,beslenme düzeninizi vs. gibi daha birçok konuda size yardımcı olabilir nitelikte olmalıdır. Yani bir nevi bizim salonlarda vermiş olduğu personal training hizmetini ayağınıza getirmelidir.

Bu Tarz programlar özellikle Amerika gibi metropollerin ve büyük şehirlerin yoğunlukta olduğu ülkelerde çok yaygın.Eğer yabancı forumları takip ediyorsanız bu şekilde inanılmaz estetik görünüşlere sahip olmuş yüzbinlerce insana rastlayabilirsiniz.İnternet veya dvd üzerinden verilen bu hizmetler kişiye özel program yapıyor,kişiye istediği zaman istediği saatte online destek veriyor ve adeta spor salonunu ve antrenörü kişinin evine getiriyor.Yaptığım geniş çaplı araştırmalarda bu hizmetin Türkiye versiyonuna rastladım. Paylaştığım video sizlere bu konuda yardımcı olacaktır...Bunun haricinde internet üzerinden vücut geliştirme hareketleri diye arattığınızda birçok video ve egzersiz planına rastlayabilirsiniz fakat belirttiğim gibi bunlar ayrık ve spesifik videolar/çalışmalar olduğu için bulmacanın kayıp parçası hep eksik kalacaktır...

İkinci soru evde çalışarak ne kadar iyi bir görünüme kavuşabilirsinizin cevabı. Arkadaşlar öncelikle şunu söyleyeyim evde çalışarak asla bir müsabakada derece elde edecek seviyeye gelemezsiniz. Çünkü müsabık olmak çok farklı bir çalışma stili ve programı gerektirir.Ayrıca da bunu için zaten bir ekibiniz olmalı.Bugün şampiyonlara baktığınızda arkasında antrenman koçu,beslenme uzmanı,özel antrenman partneri vs. gibi insanların olduğunu görebilirsiniz. Eğer ki amacım forma girmek ,dergilerde poz veren modeller gibi güzel bir vücuda sahip olmak istiyorum diyorsanız evde vücut geliştirmeyle bunu başarabilirsiniz.Genetik uygunluk,uyku,beslenme,motivasyon,dinlenme gibi faktörlerin optimum düzeyde olduğunu varsayarsak o tarz bir vücuda sahip olmanız çok iyi bir çalışmayla yaklaşık 2 yılınızı alacaktır.


Herkese faydalı olması dileğiyle...


https://www.youtube.com/watch?v=dVgomPBmajs
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle