Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
23 Ekim 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
8 yıl
Visual C++ Sorunu
Evet arkadaşlar. Bugün pc'ye format atıp 8.1 e yükselttim . Bütün dosyaları felan yükledim . Girdim Lol setupuna Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable (x64) adlı zorunlu gereksinim doğru bir şekilde yüklenemedi diyor . Bi çözümü yok mu bunun
8 yıl
1500 Tl bütçem var bilgisayar toplayacağım
Arkadaşlar benim kasa toplama konusunda fazla bilgim yok . Toplayacağım bilgisayar bf3 4 ü high da rahat oynasın istiyorum . Kendi monitörüm var . 1500 liralık bütçem var üste çıkaramam . Kasa + klavye mouse + kulaklık almayı düşünüyorum .
8 yıl
İnternet tarayıcısından ses gelmiyor.
Evet arkadaşlar bugün laptopu açtığımda ses gelmemeye başladı biraz kurcaladım felan , hallettim dedim sonunda . Sonra Youtube'ı açtım fakat ses gelmiyor hatta ses düzeyi karıştırıcısına baktım Google Chrome'ı görmüyor . Bilen varsa yardım edebilir mi ?


EDİT = Windows 8 kullanıyorum
8 yıl
250 M uzaktan Fiber Çeker mi ?
Merhaba arkadaşlar . Bizim 250-300 Metre uzağımıza Türkcell Super Online Fiber hatlar döşedi . Sizce hattım fiberi kaldırır mı ?
8 yıl
500 TL'ye en iyi Ekran kartı
Beyler ekran kartı vatandan alınacak %30 indirimle ona göre söylerseniz sevinirim . En fazla 500 TL verebilirim . Sizce bu bütçeye en iyi ekran kartı nedir ?
9 yıl
FX 6300 , HD 7950'de darboğaz yaparmı ?
Evet arkadaşlar sorum başlıkta yazdığı gibi . Fx 6300 HD 7950'de darboğaz yapma ihtimali varmı ?
9 yıl
Hangi ekran kartını daha iyidir ?
500 Tl bütçem var . Aldıktan sonra pişman olmayacağım bir ekran kartı istiyorum . Sizce 500 Tl'ye alınabilecek en iyi ekran kartı nedir ?
9 yıl
BF3'ü Ultra'da açacak en ucuz PC
Evet beyler BF3 satın alıcağım ve bunun için eksik olan tek şey sistem . Sizlerden BF3'ü Ultrada açabilecek en ucuz pc'yi toplamanızı istiyorum . Sadece bana değil başkalarınada yardımınız dokunacak . Teşekkürler .
9 yıl
Max.1300 TL Oyun Kasası
Öncelikle merhaba arkadaşlar . Önceki konumda bütçem düşüktü . Gelişen olaylar sonucunda bütçe Max 1300 Tl oldu .
Sizden isteğim bana BF3 , GTA IV FarCry3 türü oyunları ve 2 - 3 yıl güncel oyunları Normal veya High'ta oynatması . Bana lütfen 1400 TL'lik sistemler önermeyin elimdeki para 1300 Tl .
9 yıl
Ucuza Oyun Sistemi Max. 800 Tl
Öncelikle merhaba arkadaşlar ,
Size öğrenci olduğumu başta belirtiyim daha fazla para bulabilirmisin demeyin
Maksimum harcayabileceğim para 800 Tl olucak . Biliyorum bu parayla iyi bir oyun pcsi olmaz ama GTA IV BF3 vb. oyunları mediumda oynatsın yeter ..
Duyduğuma göre bazı işlemcilerin içinde ekran kartıda veriyorlarmış onuda göz önünde bulundurursanız sevinirim . Mesajlarınızı bekliyorum .
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle