Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
18 Ekim 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
20 üye
Görüntülenme (?)
303 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 ay
Yıllardır Kullandığım Letgo Hesabım Kayıplara Karıştı Yardım

Yıllardır emek verdiğim hesabım kayboldu. Son güncellemeden sonra hesabıma girmeye çalıştığımda yeni hesap oluşturuluyor. Önceki ilanlarım, kullanıcılarının yorumları, sattığım ve ilandaki ürünlerin hepsi kayıp. Eski hesabıma ait bir ilanın linki tabii ki buna da ulaşılamıyor. http://Https://Letgo. Onelink. Me/O2PG/h3cy2jpw Facebook, Telefon ve mail adresi ile girişte hepsi aynı hesabı açardı şimdi uygulama ayrı ayrı yeni hesaplar oluşturuyor ve bilgiler başka bir hesap tarafından kullanılıyor diye birlestirilemiyor da. Destek günlerdir cevap vermiyor. Var mi aynı durumu yaşayan?

6 ay
Yurt Dışından Nasıl Scooter Getirebilirim?

Merhaba arkadaşlar şuanda yurtdışında öğrenciyim. Bir anlık heves ile scooter aldım problem şu ki uçağa almıyorlar nasıl Türkiye'ye getirebilirim?

8 ay
ISIC Kartı bilen var mı?

Arkadaşlar sorularım var yardımcı olabilir misiniz?

8 ay
En iyi çevrim dışı navigasyon uygulaması hangisi?

Merhaba arkadaşlar yakın zamanda yurt dışına gideceğim ve yeni hat filan almak istemiyorum kimse ulaşamasın istiyorum bir süre. Mümkün mertebe kablosuz ağları kullanacağım lakin kaybolma vb. gibi ihtimallere karşı internetsiz bir navigsayon programı yüklemek istiyorum apk şeklinde. Ne önerirsiniz?

9 ay
Ankara'da C Sınıfı Ehliyet için Kurs Önerisi

Merhaba arkadaşlar çeşitli nedenlerden dolayı ve küçüklüğümden beri hayalim olduğu için C sınıfı ehliyet almak istiyorum. Fiyat konusunda ve gerçekten öğretmek konusunda yardımcı olacak bir yer arıyorum.

9 ay
Kullandıkça Bitcoin Kazandıran Tarayıcı CryptoTab Browser [ANA KONU]

Ayların konusu okumaya aciz bir yönetici tarafından silindi biz burada uygulamayı test ediyor zincirin kazım gücünü ölçüyoruz. Dandik referans sistemlerinden bahsetmiyoruz.


Merhaba arkadaşlar uygulamayı yaklaşık bir yıldır duzemsiz bir sekilde kullanıyorum ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Sadece PC başında internette gezinti yaparken kullanıyorum. (Yükleyip açık bıraksanız da olur.) Ayrıca işlem yapmama rağmen aylık kullanımımın sonucu aldığım ödeme aşağıdaki gibidir. Şimdiden söylüyorum "BTCTürk" belli bir meblağının altında gerekçesiyle ödemeyi vermiyor. Kazandıklarınız sisteme de geri gitmiyor. Anlayacağınız baya baya çöküyorlar. Bu sebepten üyeliğimi bile kapattım. Siz siz olun başka bir aracı kullanın. Siteye üye olup indirip siz de kazanmaya başlayabilirsiniz. Sorularınız oldukça yardımcı olabilirim. Uygulama Chrome altyapısını kullanıyor. Destek hizmetleri ilgili. Yine de güvenlik kaygılarınız varsa bankacılık vb. ile ilgili sadece gezinti yaparken veya açık bırakıp kullanın. Sayısız uygulama kullandım gerçekten veren bir tek bunu buldum. Güzel yanı ilerlemenizi takip edebiliyorsunuz. Az da olsa verir kullanıma göre değişir. Telefon mobil uygulamasını da kullanıyorum APK dosyası için DM atabilirsiniz. Çok büyük meblağlar beklemeyin. Edit: APK dosyası paralı oldu.


İlerlemenizi bu şekilde takip edebilirsiniz. Ödemeyi almak için istediğiniz aracıyı kullanabilirsiniz fakat BTCTürk örneğinde belirttiğim gibi yatırma limitlerine çok dikkat edin. Emeğiniz boşa gitmesin.Ödeme bu şekilde hesap bakiyesinde görünüyor.


Ödeme - 3Ziraat Bankasından Paramızı alıyoruz. Mutlu Son :)

10 ay
Modeme Kablolu Yazıcı Bağlamak Mümkün müdür?

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır bu konuyu araştırıyorum fakat çözüm bulamıyorum. Bildiğimiz şeyler başka türlü anlatılıp duruyor. Aklımdaki düşünce şu HP 5810 yazıcımı VR2100 modeme bağlamaya çalışıyorum. Amaç kablolu yazıcıyı kablosuz hale getirip ağdan bağlantı sağlama. Bunu ek bir cihaz olmadan gerçekleştirmemiz mümkün müdür? Ayrıca satılan adaptörlerin fiyatlarını fazla buldum. Şimdiden herkese teşekkürler. Modemde USB girişi mevcut.

10 ay
Kablolu Yazıcı Modeme Bağlanır mı?

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır bu konuyu araştırıyorum fakat çözüm bulamıyorum. Bildiğimiz şeyler başka türlü anlatılıp duruyor. Aklımdaki düşünce şu HP 5810 yazıcımı VR2100 modeme bağlamaya çalışıyorum. Amaç kablolu yazıcıyı kablosuz hale getirip ağdan bağlantı sağlama. Bunu ek bir cihaz olmadan gerçekleştirmemiz mümkün müdür? Ayrıca satılan adaptörlerin fiyatlarını fazla buldum. Şimdiden herkese teşekkürler.

geçen yıl
Piyasaya Düşüş Gelir Mi?

Tahminleri alalım.

geçen yıl
Yatırım Yolları Millet Bu Kadar Parayı Nerden Buluyor?

Millet bu kadar parayı nereden buluyor? Sözde herkes fakir ama Porscheler Mercedesler havada uçuşuyor.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle