Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
13 Ekim 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
55 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Laptop bozuldu hard disk içeriğini kurtarmak istiyorum

Arkadaşlar laptop emekliye ayrıldı ama hard disk içinde dosyalarım var. Bilgisayar hiç açılmıyor zaten hard diski de çıkardım. Bu hard disk içindeki belgeleri nasıl farklı bir bilgisayara alırım ? Hard disk kutuları oluyormuş harici hard diske çeviren ondan alsam içindekileri kurtarabilir miyim bunun yöntemi nedir acaba ?

3 yıl
Samsung Np350V5C laptop kapanma sorunu
Arkadaşlar merhaba. Başlıkta belirttiğim laptopa sahibim. Kendiliğinden kapanan laptopu fan temizliği ve macun temizliği yapmak için açtım. Temizliği yaptıktan sonra bilgisayar çalışırken birden kapanmaya başladı. Daha önceleri de böyle kapanıyordu fakat arada bir kapanıyordu.Dünden beri 10 15 dakikaya bir kendini kapatıyor bilgisayar. Acaba anakart arızası felan mıdır bu yanlış bir işlem yaptığımı da düşünmüyorum daha önce de yaptım çünkü. Bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum. Teşekkür ederim.
4 yıl
Videoyu 1.25 hızda izleyebileceğim player var mı ?
Arkadaşlar youtube de izlediğimiz gibi videoları 1.25 hıza alarak izlemek istiyorum. Bunu yapabileceğim bir player var mı acaba ? Bs player de denedim video çok hızlanıyor. Bana 1.25 hız lazım youtube gibi. Şimdiden teşekkür ederim.
5 yıl
Samsung Laptop açar açmaz kapanıyor
Arkadaşlar iyi aksamlar Samsung np350v5c model bilgisayarimi açmaya calistigimda bir iki saniye içerisinde kapaniyor.Sadece açılıştaki Samsung yazisini görebiliyorum.Şarja takınca bildirim ışığından şarj ışığı yanıyor.Bataryayi söküp taktım, direkt bağladım ama nafile.Sıkıntısı nedir acaba birden bire acilmaz oldu bilgisayar.Uzman arkadaşların yardimlarini bekliyorum.
7 yıl
Biosa giremiyorum acil lütfen
arkadaşalr iyi günler bugün yükseltme seçeneği ile win 10 yükledim sonrada temiz kurulum için iso dosyasını usb ye yazdım lakin biosa giremiyorum samsung np350v5c laptop kullanıyorum pc açılırken f2 ye bastığımda bios açılıyor fakat 1 saniye içerisinde tekrar kapanıyor bazen 3-4 saniye beklediği de oluyor fakat hiçbir işlem yapamıyorum sorunum nedir nasıl düzeltebilirim ?
8 yıl
............
...........................
8 yıl
Psikolojim bozuldu uyuyamıyorum
....
8 yıl
Roaccutane sonrası kistik sivilce
...
8 yıl
Sleeping Dogs Açılmıyor
arkadaşlar merhaba normalde böyle konular açmam ama bu sleeping dogs u ne yaptıysam açamadim. oyunu kurdum 1.5 update yükledim launcher den başlatın diyordu launcher e tıklıyorum pc hiçbir tepki vermiyor.oyun sürümü skidrow.pc win8.bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum.
9 yıl
Half Life 2 Episode 1 Türkçe Yama Lazım
Arkadaşlar konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama half life 2 episode 1 türkçe yama lazım internette bulamadım elinde olan varsa verebilir mi ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle