Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
29 Eylül 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
78 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
elektrik devrelerinden anlayan acil yardım

hoca bir devre vermiş thevenin eşdeğerini ve norton eşdeğerini çizmemizi istiyor çok basit bir devre anlayan varsa pm lütfen

2 yıl
Bilgisayar müh. ödevleri yardım

elektrik devre temelleri ve bilgisayar mimarisi yardımcı olabilecek var mı ücreti mukabilinde  

3 yıl
Kızların büyük göstermesi
Bir tek bana mı böyle geliyor bilmiyorum. 23 yaşındayım hala kendimi çocuk gibi hissediyorum kızların yanında. Ben mi olgunlaşamadım yoksa hepsi olduğundan büyük mü gösteriyor ?
3 yıl
Öğrenci evi sorunu
Silinsin.
3 yıl
boşa yaşıyoruz
https://www.idolnetworth.com/merve-yalcin-net-worth-230577

ömrü hayatımızda bir arada göremeyeceğimiz paraları millet 21 yaşında servetine katmış bile.

bu devirde kızsanız, ortalamanın bi tık üstü güzelliğe sahipseniz ve piyasayı biraz biliyorsanız milyoner olabilirsiniz.

ha erkek mi doğdunuz, o zaman beyaz yakalı bir köle olmak için 8 yılınızı yakıp diploma almaya çalışabilirsiniz. faturaları ve kirayı ödeyecek kadar kazanıp ay sonuna kadar aç kalmazsanız yeterli.

belki ay sonuna kadar ölmeme challenge yapıp youtubedan parayı kırarız ama o da tutmaz ki...

bak yine efkar bastı
https://www.youtube.com/watch?v=QYV7QnxSC9g&feature=youtu.be&t=95
4 yıl
Uyumaya çalışırken gelen kötü koku
İki gündür uykuya dalacakken kablo yanığı gibi bir koku aldığımı sanıp irkiliyorum. birkaç saniyeliğine öyleymiş gibi geliyor aslında öyle bir koku yok.

Kullandığım elektronik sigara var iki adet harici pille çalışan. Piller biraz eski ama sağlam. İki gündür kokuyu aldığım gibi kontrol ediyorum. Hiçbir şey yok tabi koku falan da yok ortada.

Googleda arayayım dedim beyin tümörü falan diyenler var korkmaya başladım.

Bir de koku demişken az önce operada şu habere denk geldim ve yeni eklenmiş:https://www.haberler.com/kotu-koku-ihbari-ekipleri-harekete-gecirdi-12598637-haberi/
4 yıl
trendyol çakallığı
19 ekimde trendyoldan 30 tl indirim kuponu olduğu için 2 parça kıyafet almıştım. kıyafetlerden birisinin kalıbı büyük geldiği için iade yaptım ancak iade yaparken indirim kuponunu da kesmişler. yani 59,99 TL iade yapılması gerekirken 19,99 TL iade yapılıyor.

kontrol etmek için siteye girdiğimde ise satın almış olduğum diğer kıyafetin de 49,99 TL'ye düştüğünü, kargoyla 59,99 TL'ye alabileceğimi gördüm. ancak şu an kıyafet bana 68,98 TL'ye gelmiş bulunmakta.

almış olduğum kıyafet hoşuma gitti ancak indirim ayağına daha pahalıya almış bulunmaktayım. üstelik üstünde etiketleri de duruyor. sizce iade etmeli miyim veya destekle iletişime geçip iade talep etmeli miyim

4 yıl
Gece gece kafama takıldı
R leri bastırarak söyleyemiyorum. Aslında dilimi üst dişime azıcık değdirip d harfine benzer bir ses çıkarıyorum normal konuşurken farkedilmiyor pek.

Ancaaaak... Hayatım boyunca orrrrrrrrr...tam çocuğu veya yarrrrr...dım edin hocam deme keyfini yaşayamayacağım

Ve en nefret ettiğim kelime: gurur
4 yıl
Son 10 yıldır herşeyin berbatlaşması
Son zamanlarda kafamı kurcalamaya başladı. Bir gariplik var ama anlamıyorum. Sanki herkes hayattan bezmiş gibi, tek tipleştirilmeye başlamışız gibi geliyor bana. Geleceğe dair umudu olan insanlar gitgide azalıyor. Sırf zorunluluktan yaşıyoruz, hiçbir şeyden keyif alamıyoruz sanki. En fazla kötünün iyisini yaşıyoruz.
4 yıl
eu tobacco zamlandı mı?
bugün hd slims alayım dedim 9.5 tl idi dün 12 tl yapmışlar doğru mu bu? internetten araştırıyorum hiçbir resmi kaynak veya fiyat listesi bulamadım
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle