Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
26 Eylül 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
40 üye
Görüntülenme (?)
171 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Fujitsu L22T-6 s26361-k1486-v160 & AOC F22S+ LCD MONİTÖR
Fujitsu L22T-6 s26361-k1486-v160 LED MONİTÖR ile AOC F22S+ LCD MONİTÖR kıyaslayabilecek var mı acaba? Bu konularda hiç bilgi sahibi değilim ve elimde fujitsu var. AOC ile değiştirmeyi düşünüyorum. Mantıklı mı değil mi yorumlarınıza ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim.
6 yıl
Cevap: Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü

World, Maximum, Advantage, Bonus(TEB) ve Paraf kartlarım ile puan veren sitelerde yardımcı olabilirim.Tek Çekim/Taksit fark etmez.
6 yıl
Cevap: Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü
World, Maximum, Advantage, Bonus(TEB) ve Paraf kartlarım ile puan veren sitelerde yardımcı olabilirim.

Taksit/Tek Çekim fark etmez.Hepsiburada kullanıldı.
6 yıl
"cavdarali" adlı kullanıcı ile alısveriş yapmış olanlar
"cavdarali" adlı kullanıcıdan indirimli uçak bileti vb alışveriş yapmış arkadaşların dikkatine: ilgili şahıs bu bileti başkasına ait kredi kartlarını izinsiz kullanarak bu indirimleri sağlıyormuş. Yani bahsettiği gibi acente vb bir sey yok ortada. Bu kişiden alışveriş yapmış olanlar varsa iletişime geçelim. Bu konu altından da yazarsanız kim ne zaman ne aldığını ilerde sıkıntı çıktığında birlik olarak daha fazla ceza almasını sağlayabiliriz. Kredi kartı dolandırılıcığı konusunu internetten biraz arastırırsanız son günlerde artış göstermiş durumdadır. Sürekli e-ticaret sitelerinden alışveriş yapan bizlerin de ilerde böyle bir sorunla karşılaşma ihtimali yüksektir. Lütfen dikkatli olalım.
Bu sahıstan kim alışveriş yaptıysa ve bu kişi hakkında kim ne bilgiye sahipse lütfen buradan ya da özelden benimle paylaşın. Şimdiden teşekkür ediyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.