Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
22 Eylül 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
151 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
17 sa. önce
Bildirimi okumama rağmen gitmiyor!!!

"Bir mesajınız en beğenilenlere girdi" diyor tıklıyorum konu silinmiş.


Ama bildirim bir türlü gitmiyor


https://forum.donanimhaber.com/vodafone-her-sey-yanimda-acildi--151297153#151297360


konu link buydu

geçen hafta
Kredi kartı ve sanal kart ile ilgili bir soru

Selamlar,

Kredi kartı dolandırıcılığından artık çok korktuğum için e-ticaret sitelerine kredi kartımı vermek istemiyorum. Bunun için kredi kartımın içinde sanal kart oluşturmaya karar verdim. Sanal kart oluştursam ve kredi kartımın internet bankacılığını inaktif yapsam sanal kartımla alışveriş yapabilir miyim?

2 hafta
Javascriptte bunu nasıl yaparım arkadaşlar?
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/6a/d4/d0/6ad4d0518739965650c91caf442d6419.png&t=0&width=480&text=1

Benim böyle bir iç içe array lerim var fakat arrayler bana kırmızıyla işaretlediğim results tag i ile geliyor. Ben bu results tag lerini nasıl kaldırabilirim?

Bu kısmı dinamik yapmak istiyorum yani cagırdıgım tüm servislerde results taglerini tespit edip temizleyip bana geri dönsün

3 hafta
Galatasaray'a UEFA'dan ceza

"UEFA, Marsilya maçında yaşanan taraftar olayları nedeniyle Galatasaray'a 50 bin avro para cezası verdi. 


Galatasaray, sonraki iki deplasman maçında da bilet satamayacak."


Dünyanın en rezil taraftar grubu ultrAslan eseriyle gurur duyabilir.Bunları da bunları destekleyeni de..

2 ay
Kerem Aktürkoğlu

Gerçekten merak ediyorum bu arkadaş ne işe yarıyor? Rüzgar çıksa devriliyor,top sürme yok, pas yok,orta yok. Ne işe yarıyor?

5 ay
Rachid Ghezzal

İlgilendiğimize dair resmi olmayan haberler var. Bir tek ben mi beğenmiyor ve istemiyorum kendisini acaba? BJK maçlarının tamamını izlemedim ama GS maçlarında bir numarasını görmedim açıkcası. Siz neler düşünüyorsunuz sıkı takip eden var mı?

5 ay
Modem ile Turkcell TV+ kablosuz nasıl bağlanır?

Merhabalar,


TV+ salona kuruldu fakat modem odamda durması gerekiyor. Bu 2 cihaz arası kablosuz bağlantı imkanı varmış ama hangi cihazlardan almalıyım bilmiyorum. Bilgilendirebilir misiniz?

6 ay
göz kurulugu için tek dozluk göz damlaları

merhabalar,


bugün eczaneden novaquanın tek dozluk goz damlalarından aldım. Kadın dediki bi tüpü 24 saatte 4 kez damlatarak bitirceksin dedi tamam dedim.


fakat eve gelince aklıma su soru takıldı. Numaraları da yok arayıp soramıyorum bilen eden var mı?


Bi tüp 1 göz için mi? yani 4 damla birine 4 damla birine diyip günde 2 tüp mü bitircem yoksa günde 2 damla birine 2 damla biirne diyip günde 1 tüp mü bitircem?

7 ay
Opel astra H 2012 model kullanıcıları bakabilir mi?

Merhabalar,


Araç park halindeyken sürücü kapısını açtığımda gösterge ışıklarının yandığını farkettim. Sanki anahtarla kontak açmışım gibi. Halbuki anahtar bile takılı değil. Aracım park halindeydi binmek için sürücü kapısını açtım sanki kontak açmışım gibi hız,devir göstergelerinin ışığı yandı. Normalde araç çalışmıyorken sürücü kapısını açtığımızda sadece kapı açık ışığı yanması gerekmiyor mu? Diğer ışıkların kontak açıldığında yanması gerekmiyor muydu? Sizce bu neden olabilir? Teşekkürler.

7 ay
Astra H olan arkadaşlar bir bakabilir mi?

Merhabalar


bugün aracımda bir şey farkettim ama eskiden de böyle miydi değil miydi hatırlayamadım.normalde benim hatırladıgım dısardan arabanın kapısını acınca ekran kısmında sadece kapı acıldı ışığı acılırdı. Kontagı açınca hız , devir göstergeleri , km bilgi ışıkları yanardı. Şimdi kapıyı acınca bu ışıkların hepsi yanıyor. Eskiden de böyle yanıyor muydu hatırlayamadım. Sizde nasıl arkadaşlar? Dısardan kapıyı acınca göstergedeki tüm ışıklar yanıyor muydu? Ben sadece kontak acılınca yanıyordu diye hatırladım ama emin olamadım.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.