Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
X

Yüzbaşı
17 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
45 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
X
3 yıl
1080p 60hz Gaming IPS Tavsiye
1060 takili sistemde ve ps4 ile kullanilacak bu yuzden 1080p/60hz yeterli olur diye dusunuyorum. Oyun oynarken ghosting vs.. problem yaratmayacak 24 inch ips monitor tavsiyeleriniz bekliyorum.
X
7 yıl
Takamine GN93CE NEX ve Takamine GN71CE NEX
Bu iki model hakkında bilgiye sahip olan arkadaşların tavsiyelerini ve yorumlarını bekliyorum.
X
12 yıl
Shadow Priest Talent
Shadow priest için talent dizilimi nasıl olmalıdır sizce?
X
13 yıl
Online Texas Hold'hem
Online olarak texas hold'em oynayabilieceğimiz kaliteli bir site var mı?(para yatırmadan ).Gameis diye bir site varmış sanırım. Var mı burda oynayan nasıl bir site?Ayrıca burda oynamak için para yatırmak gerekli mi?
X
13 yıl
Bir C++ Sorusu
Soru kısa şöyle;

Soru bizden bir sayı istiyor biz bu rakamın her bir basamağına bakıp eğer içerisinde 2 varsa o basamağı değiştirmeden 2 olarak bırakıcaz olmayanları 0 a çeviricez.
Örn;
Girilen sayı=21435

Programın vericeği sayı=20000

veya

Girilen sayı=820


Programın vericeği sayı=20.


biz programı yazarken belli bir basamak sayısı için yer ayırıcaz mesela array[5] olabilir ondan sonra her basamağın 2 olup olmadığını karşılaştırıcaz ama işte ben o rakamın basamaklarını tek tek karşılaştırma olayını yapamadım.( Zaten asıl mesele de bu sanırım )

Yardımcı olursanız çok sevinirim...

Not:Soru fonksiyon olarak yazılacak.
X
13 yıl
Strateji Oyun Tavsiyesi
Tavsiyeleriniz...
X
13 yıl
Visual C++
Bu sene bilgisayar mühendisliği 1. sınıfım ve bilindiği gibi C++ görüyoruz.Bize söylenen Visual C++ 6.0 programını kurup burda çalışmamız.Ben bu programın vistada çalışmadığını duymuştum.(Yanılıyor olabilirim.)Eğer bu program vistada çalışmıyorsa hangi programı kullanmalıyım?Ayrıca yeni başlayanlar için C++ hakkında faydalı bilgiler veren bir site söylerseniz sevinirim.

Kolay Gelsin...
X
13 yıl
Druid Talent
Druid kasmaya karar verdim.lvl 10 oldum ve hangi talent ı seçeceğimi bilmiyorum.Forumda birkaç konu vardı bunun hakkında ve bu aralar resto nu çok iyi olduğunu söylüyor herkes. Ama lvl kasarken de feral gidilmesi gerektiğini söyleyenler de var.Sizce hangi talentı seçmeliyim?Bir de seçmem gereken talent için uygun bir talent dizilimi verirseniz sevinirim.
X
13 yıl
Account Creation
Selam;

Account Creation sırasında ödeme seçeneklerinde gamecardı seçtim sonraki adımda gamecard numarasını soruyor ama sonuçta ilk ay bedava ve elimde gamecard yok o bölümü nasıl geçicem?
X
13 yıl
Yeni Başlıyorum
Aslında tam yeni başlıyorum sayılmaz geçen yaz oyunla beraber gelen 1 aylık süreyi kullanmıştım ama o bir ay da her karakteri açıp denedim 1 ay öyle geçti en fazl 15 lvl civarına kadar kasabildim(yani oyun hakkında çok az şey biliyorum).Oyuna tekrar başlamak istiyorum fakat tek başına oynamak sıkı ve zor oluyor.Bu yüzden kendime bir guild arıyorum guildde yabancılar olursada sorun olmaz ingilizcem var.Yardımcı olucak arkadaşlar varsa sevinirim karakter seçimi olarak kafamda bir iki şey var ama guildin yararına olucak bir karakter de açabilirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.