MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
09 Eylül 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
32 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Facebook Profilimin Yok Olması [ SENE 2010 ]
Merhaba,
10 yıl öncesinde ki Facebook hesabımın başına gelen sorunu tekrardan çözmeye çalışıyorum. Malum anılarım o hesapta kaldı. 2010'dan beri hesaba her girmeye çalıştığımda kişi profiline değil de sayfa profiline giriyor. Kişi profilim arafta kaldı herhal.. Bu sorunu Facebook'a bildirdim dönüş olmadı. Çözüm için önerisi olan var mı? Hesap mühim değildi de anılar içerde kaldı
3 yıl
Shutterstock Görseli Alınacaktır.
Shutterstock'tan 2-3 görsele ihtiyacımız var. Aktif hesabı olan arkadaşlardan ücreti karşılığında almak istiyoruz. İlgilenenler PM atarsa sevinirim..
3 yıl
Indesign PPI Sorunu
İllustrator, photoshop gibi programlara hakimim ancak ilk defa indesign kullanıyorum. Effective PPI 300x300 civarı gözüküyor ama actual ppi 72 yazıyor. Hangisini baz almam gerekiyor? Şimdiden teşekkürler..
4 yıl
Osmanlı'dan kalan paranın kalan borçlardan fazla olması
Az once böyle bi konuya denk geldim. Bide foruma danışayım dedim..
Türkiye Cumhuriyeti Osmanlı'nın sadece borçlarını paylaştırmıştı yani Osmanlı'nın borçları osmanlı topraklarında kurulan devletlere paylaştırılmıştı.. Buradan Türkiye'ye kalan borç 150 milyon liraya tekabül ediyormuş. Buraya kadar çoğu kişi biliyordur..
Peki Osmanlı'dan kalan hazinenin 161 Milyon lira olduğu bilgisine rastladım. Hazinenin borçlar gibi paylaştırılmaması ve sadece Türkiye'ye kalmasından dolayı Türkiye kar etmiş olmaz mı? Bu konu hakkında internette neden yeterli kaynak yok? Osmanlı borçlarına heryerde rastlanabilirken osmanlı'dan kalan paradan niye söz edilmiyor? Ya da bu bilgi yanlışsa kaynağınızla beraber açıklar mısınız?
4 yıl
Huawei GT3 mü Sony Xperia XA mı?
4 yıl
Akıllı Telefon Tavsiyesi [ Max. 800 TL]
800 TL bütçem var. Lenovo Vibe K5 Plus, Lenovo Moto G4/G4 Plus arasında kaldım. Bunlardan hangisini önerirsiniz? Yada sizin tavsiyeniz var mı?
4 yıl
Konu Devretme
4 yıl
CHP'li Sezgin Tanrıkulu, cezaevinde Selahattin Demirtaş'ı ziyaret etti
"Bianet'in haberine göre, CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ı tutuklu bulunduğu Edirne F Tipi Cezaevi’nde dün 21 Mart Nevruz günü ziyaret etti.

Cezaevindeki görüşmeye dair konuşan Tanrıkulu, ziyareti Nevruz dolayısıyla gerçekleştirmediğini, arkadaşlıklarının Diyarbakır Baro Başkanı olduğu döneme dayandığını belirterek özel bir görüşme olduğunu kaydetti.

Demirtaş’ın sağlık durumuna ilişkin bilgi alan Tanrıkulu, sağlık durumunun ve moralinin gayet iyi olduğunu da söyledi. Tanrıkulu, Demirtaş’ın Nevruza dair, “Bu Nevruz bizim barış talebimizin simgesi oldu” dediğini, 16 Nisan’da gerçekleşecek başkanlık referandumu için de yorumda bulunduğunu aktardı.

Tanrıkulu görüşmede Demirtaş’ın şunları söylediğini aktardı: “‘Hayır’la ilgili gerekçeler farklı olsa bile ortak kaygımız Türkiye’dir. HDP de Türkiye partisi olduğu için endişe ve kaygılarımız bu ülkeye dairdir. 16 Nisan’da ‘Hayır’la Türkiye’nin önü açılacak.""

Yahu teröristi ziyaret etmekteki amaçı ne bu milletvekilinin?
4 yıl
Sizce bu ayakkabı nasıl?
Aklımda Nike Air 90 modelleri vardı ama çok pahalılar. Sizce bu ayakkabı nasıl? 170 liraya sipariş verdim.
4 yıl
HDP Referandum da Hayır'ı destekliyorsa
Henüz nasıl bir oy kullanacağıma karar vermedim. Lakin bu HDP, PKK'nın mecliste ki kolu değil mi? Ee amaçlarıda doğuda önce özerklik sonra tam hakimiyet değil mi?
Başkanlığa hayır diyecek CHPlilerle konusunca da doğu elden gidecek diyorlar. HDPnin amacı da doğunun elden gitmesi değil mi? Neden başkanlığa hayır diyorlar ?

Edit: KCK Yürütme Konseyi Rıza Altun'un sözleri dediklerimi destekler nitelikte.
https://www.facebook.com/bozkurtcaps/videos/1803726856546030/
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.