Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
04 Eylül 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
26 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
gm5plus şarj soketinin telpanın elinde bulunmaması !!!
evet arkadaşlar profilo avm deki yerlerine gittim, garanti kapsamındaki gm 5 plus telefonumun şarj soketinde sıkıntı vardı. Bana verilen cevap 'şuan servise alamayız çünkü parça yok'. Bu kabul edilebilir bir cevap fakat ne zaman geleceğini sorduğum zaman bilmediklerini söyledirler. Hadi onu geçtim ne zaman geleceğini ne zaman öğrenebilirsiniz dedim... cevap aynı, bilmiyorlar. bir haftayada gelebilir bir ayada dendi bana. kusura bakmasınlar ama eğer bir ayda parça tedarik ediyorsan bu işi bırak. insanları mağdur ediyorlar, lütfen kimse telefon almasın gm den.
4 yıl
kadiköy internet bağlantım kesilip duruyor!!!
arkadaşlar dünden beri internet 10 dakika var 15 dakika yok gidip geliyor. dsmartı arıyorum hallettik diyorlar sonra yine gidiyor. neden kaynaklandığını bilen yada ne yapmam gerektiğini bilen var mıdır ? şimdiden teşekkürler herkese.

(internet bağlantım girişte modemle tüm odalara dağılıyor sonra benim odamda router a bağlı ordan pc ve ps4 bağlanıyor)
5 yıl
kral a 12 kullanan yada bilen varmı ?
nasıl bir tüfektir ?
5 yıl
nasıl başlanır ?
sanırım yivsiz tüfek için ruhsat ve avlanma belgesi lazım bunlar ne kadar tutar ? neyle başlamalıyım nasıl başlamalıyım eğer deneyimli biri nasıl başladığını anlatırsa sevinirim :)
5 yıl
d-smart 24 mbps adsl üzerinden vermiyor !!!
arkadaşlar bugun hızımı yukseltmek için aradım 24 mbps istiyorum dedim altyapıya baktılar tamam uygun dediler ama o da ne vdsl modem almanız gerek dediler. benim modemim adsl2+ ve 24mbps yi destekliyor ama nedense vdsl istiyorlar... bu işlerde çok teknik bilgim yok fakat benim bildiğim vdsl çok daha hızlı internetler için gerekir bence bu yapılan para yolmaktan başka birşey değil. adsl hattının yarım kilometre içinde 25 mbps desteklemesi lazım. eğer bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim
5 yıl
golddan televizyon aldım kaç gün geçti şimdi kahramanmaraştan yolluyorlar ?
sizce düzgün gelirmi arkadaşlar ? istanbula gelicek kahramanmaraştan yurtiçi ile yollamışlar kıllandım baya o kadar mesafe sakın bana iade edilmiş televizyon falan yollamasınlar ? başına gelen varmı?
5 yıl
istanbulda ps tv satan yer ?
arkadaşlar varmı bildiğiniz bir mağaza ?
5 yıl
telpa swap sıfır ürünmü yoksa refurbished ürünmü ?
evet arkadaşlar telpa da yapılan swap sıfır ürünlemi yapılıyor yoksa garantiye girmiş ürünlerlemi ?
5 yıl
6 inç tablet bilen varmı ?
evet arkadaşlar 6 inç tablet arıyorum bildiğiniz model varmı
5 yıl
Gm 5 plus hoparlör problem
Arkadaşlar telefonda ses kapalıyken oyun falan açınca hoparlörden ses geliyor ama kulağımı telefona yaklaştırınca farkedebiliyorum yada bulunduğum ortam tamamen sessiz olduğunda statik gibi bir ses telefonda arızamı var yoksa normalmi ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.