Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
S

Yüzbaşı
03 Eylül 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
S
3 yıl
106,25 TYT & 69,25 AYT & 94 OBP==> İTÜ Bilgisayar?
Bu netlerle girebilir miyim sizce? Mantık çerçevesindeki yorumlarınızı bekliyorum.
S
3 yıl
106,25 TYT & 69,25 AYT & 94 OBP==> İTÜ Bilgisayar?
Bu netlerle girebilir miyim sizce? Mantık çerçevesindeki yorumlarınızı bekliyorum.
S
3 yıl
PS4'ümden Gelen Sesler
Merhaba, PS4'ümü kullanmaya başlayalı bir hafta oluyor ve son 1-2 gündür konsoldan "click" sesleri duymaktayım. Bu ses her 30 40 saniye içinde tekrar ediyor. Ses ana menüdeyken ve dinlenme modundayken duyulabiliyorken oyun oynarken kayboluyor. Sesin desibel seviyesi düşük o yüzden ancak gece vakti dinlenme modunda indirme yaparken ilk kez farkedebildim. Youtube'da benimle tıpa tıp aynı semptomu yaşayan birisinin bir videosunu da bulmuştum linki şurada: https://www.youtube.com/watch?v=D4hIO_SOigc
PS4'ümle oyun oynarken ya da başka işler yaparken herhangi bir problem yaşamıyorum ama yine de endişelendim biraz harddiskte bir sorun olması ihtimalinden ötürü. Siz ne dersiniz bu durum için? Normal bir durum mu yoksa servis yolu gözükür mü? Teşekkürler.
S
3 yıl
PS4 için UPS Tavsiyesi
Merhaba, yaşadığım yerde maalesef sık sık(haftada 2-3 kez) elektrik kesintileri yaşanmakta. PS4 slimimi ve Led Tv'mi bir kesinti anında 4-5 dakika götürebilecek bir kesintisiz güç kaynağı(UPS) arıyorum. Vatan'daki http://www.vatanbilgisayar.com/tuncmatik-lite-ii-650va-line-interactive-ups.html bu ups uygun olabilir diye düşündüm acaba siz ne dersiniz? PS4 ile Tv'm maksimum 200 Watt harcıyor yanlış anlamadıysam. 650 Va ise 360 Watt'a tekabül ediyor yani tahminimce bu UPS kaynağı yeterli olur ama yine de yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.
S
7 yıl
Sistem kesintileri CPU'dan yiyor
Evet arkadaşlar Windows 8'li laptopumun görev yöneticisinde sistem kesintileri diye bir bölmenin pc boştayken %9 cpu yediğini öğrendim.Sizce bu neyin işareti olabilir.
S
7 yıl
50 Hz tvde Gta V
Arkadaşlar bende 2009 senesinden kalma Sony Bravia 50 hz Tv var.(Modelini hatırlamıyorum)Ancak Gta V oynarken özellikle gündüz vakti araba kullanılırken fps düşüşleri çok rahatsız edici boyutlara ulaşıyor.20 fps civarı olduğunu hissediyorum.Bu herkesin karşılaştığı bir mesele mi?Yoksa sorun Tv'mden mi kaynaklanmakta?50 hz ps3 oyunları için yeterli midir?

Ayrıca Red Dead Redemptionda da bazı mekanlarda(Armadillo gibi) çok düşük fpsler almaktayım.
S
7 yıl
Hdmi kablo fps'ye etki eder mi?
Arkadaşlar hdmi kablonun markasının-modelinin ps3'ten aldığım fps'ye bir etkisi var mıdır?
S
7 yıl
CS GO Steam İndirme Sorunu
Arkadaşlar dün çoğunuzun bildiği üzere CS GO 7.5 dolara indi.Ben de bu sefer kaçırmayayım alayım dedim.Ancak oyunu indirdikten sonra resimdeki gibi kalıyor ve kurulum aşamasına geçmiyor



Sizce bu sorunu nasıl çözebilirim?
S
7 yıl
Cpu için bu sıcaklık değerleri normal midir?
Samsung'un NP350E7C modelli laptopunu kullanmaktayım.Aida64 programı ile yaptığım ölçümde laptop boştayken Cpu 50-55 derece civarında,yük altındayken ise 75 derece civarında gözüküyor.Sizce bu değerler normal midir?
S
8 yıl
Sizce en iyi ve en kötü optimizasyonu yapılmış pc oyunları hangileri?
Benim gördüğüm kadarıyla Call Of Duty Modern Warfare serisi,Battlefield 3,Dirt 3,Batman Arkham City,Dishonored en iyi optimize edilmiş,Gta IV,Saints Row 3,Assassin's Creed 3 ve 4 en kötü optimize edilmiş oyunlar.Sizlerin de yorumlarını bekliyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.