Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
29 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
183 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
7 ay
Aracıma çarpıp kaçtılar.
Gören esnaflar plakasını alabilmiş aman aman bi hasar mevcut değil polis savcılık arasında mekik dokumak istemiyorum plakadan şahsın iletişim numarasını nasıl bulabiliriz yardımcı olabilecek var mıdır? Çarpıp kaçması can sıkıcı durup bildirse anlaşırdık her türlü... Daha önce de böyle bir olay yaşamıştım polise bildirdim savcılığa gönderiyolar savcılık da ilgilenmiyor.
10 ay
1 İNCİ KOMD.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL./MANİSA MERKEZ 26.07

Buraya düşen arkadaşlar var mıdır? Haberleşelim 26.07 evrak alma tarihliyim.

10 ay
Askerlik hizmet tercihi güncellenirse celp dönemi değişir mi?

Merhabalar,


Muayene olduktan ve askerlik hizmet tercihini yaptıktan sonra önlisans mezunu oldum fakat askerliğe başvururken lise mezunuydum. Şimdi güncelleme yapsam celp dönemim değişir mi?

2 yıl
Ters Yoldan Gelip Aracıma Çarpıp Kaçtılar.
Merhabalar,

Bugün akşam üzeri videoda da görmüş olduğunuz üzere aracıma 15-16 yaşlarında (Esnafın beyanına göre) bir motorcu çarpıp kaçıyor. Aracımda derin bir çizik oluştu ve kaportamda göçük mevcut.

Bu süreç hakkında hakkımı aramak istiyorum, polisle görüştüğüm vakit bizlik bir olay yok adliye ile görüşmen lazım dediler.

Çocuğun devam ettiğin yönde belediyenin parkı mevcut ve kamera sistemi ile donatılmış mesai saatleri içersinde belediye ile görüşsem kayıtlara ulaşma imkanım mevcut mudur? Plakayı bulup polise gidersem direkt uzlaşmak için bizi karşı karşıya getirirler mi? Çünkü adliyeye gidersem iş çok uzayacak gibi duruyor.
https://www.youtube.com/watch?v=zdUrX_lfqwg


Güncelleme: Savcılığa suç duyurusunda bulunmuştum, hiçbir şey yapılmadı maalesef.
2 yıl
Cam Filmi hk.
Merhabalar,

Aracıma Cam Filmi taktırmak istiyorum fakat aklıma takılan bir kaç soru var.

Cam Filmini taktıktan sonra sökmek istediğimizde arka cam rezistansına bir sorun çıkartır mı? Bunun hakkında bir kaç örnek gördüm gibi hatırlıyorum, bilgili birileri cevaplarsa sevinirim.

Bir diğer sorum ise hangi numaraya kadar polisler sıkıntı çıkartmaz.
2 yıl
League of Legends oyuna giriş yapılmıyor.
2 yıl
Aracıma tırdan taş sekti.
Geçen gün aracı muayene götürüyodum otoyolda tırın teki araca taş fırlattı... tavandan bi gümbürtü geldi aha dedim arabanın tavanı yarıldı boya yapılcak bi ton işlem değer kaybı falan aracı durdurana kadar kafamda bin tane senaryo kurdum..


taşın çarptığı yere bakın nasıl mutlu oldum anlatamam en az zararla atlattım şükürler olsun

2 yıl
Araç muayenesi hk.
Merhabalar,

Aracımın bugün muayene günü doluyor internette bir kaç bilgi okudum virüs dolayısı ile ertlendiğine dair, bu konuda bilgili birileri var mı?
2 yıl
Protherm Kombi Arızası hk.
Merhabalar,


Kombim durup dururken F4 arıza kodu vermeye başladı.. Binaya gaz girişinde herhangi bir problem yok. Resetleyince ilk ateşlemeyi yapıp ilk ısıtmayı yapıyor fakat 2. ısıtmaya geçmiyor ve F4 arıza kodu verip duruyor. Benim tamir edebileceğim bir şey midir? Usta gelirse masrafı tahminen ne olur?
2 yıl
Alt komşuya su aktı parke masrafını kim ödemeli?
Merhabalar,

Geçen yıl bizim mutfağımızdan kiracı olan alt komşunun evine su aktı. Biz sorunu halledip gerekli tamir işlemini yaptık. Sudan sonra parkeleri kabarmış fakat aradan 1 yıl geçmesine rağmen bize hiçbir bilgi falan verilmedi, bugün taşınmışlar. Ev sahibi parkelerin parasını onlardan istemiş onlarda suyu üst komşu akıttı ondan alın demiş. Ev sahibi ile görüştüm 600 lira falan tutar parkeler diyor.

Bu parayı kimin ödemesi lazım? Ev Sahibi aslında bunun yarı yarıya olması gerektiğini söyledi. Fakat ben hiçbir tutarı veya işlemi onaylamadım birileriyle görüşüp dönüş yapacağım dedim. Bu masrafı kim karşılamalı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle