Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
S

Yüzbaşı
24 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
513 (Bu ay: 12)
Gönderiler Hakkında
S
6 ay
Babamın ve Annemin Borçlarından Doğan Hacizle İlgili Birkaç Sorum Olacaktı.

Öncelikle hepinize iyi geceler.


Benim annem ve babam yaşıyorlar ve bende ailemin tek çocuğuyum. Yıllar önce hem annemin hem babamın çektiği banka kredilerini ödemediklerinden dolayı haciz işlemleri olmuş ve arada bir annemi, babamı, hatta bazı aile üyelerini arayıp rahatsız ediyorlar. Babam bana bazı şeyler anlattı fakat, ben yinede buraya konu açıp sormak istiyorum.


Öncelikle lüzumlu eşya konusundan haberdar olduğumu söyleyerek, odamda tamamen kendim çalışıp aldığım masaüstü bilgisayar, yatak, masa, dolap, komodin, ikili koltuk ve odamda daha önceden alınmış ama artık çalışmayan 2 tane dizüstü bilgisayar var. Sormak istediğim soru ise şu. Haciz etmek için yakında gelecekler ve ben görevlilere nasıl davranacağımı bilmiyorum.


1 - Gelen görevlileri odama sokmama ve üniversite okuduğumdan dolayı bu eşyalar benim için elzem ve bunların hepsini ben kendi paramla aldım deme hakkım var mı?


Kafamdaki çok önemli soruyu cevaplarsanız sevinirim. İyi forumlar herkese.

S
10 ay
Sistemime Hangi Ekran Kartını Almalıyım?

Hepinize merhaba arkadaşlar. Elimde bir sistem var ama bu sisteme sanırım daha güçlü bir ekran kartı almam gerekiyormuş. Nacizane fikirlerinizi bekliyorum.


R3 1200 Stok Hız

2x8 16 GB 2400 Mhz Ram ( Normalde 2933'de çalıştırıyordum ama stabil olmuyor nedense )

Sapphire R7 360 2GB Ekran Kartı

500W Fsp PSU

1366x768 monitör.


Bu sistem bileşenlerine uygun ekran kartı darboğazını aşabileceğim bir ekran kartı önerisi istiyorum. Gözüme Amazon üzerinden 900 TL'ye alabileceğim RX 550 4 GB çarptı ama yine de bilemedim. Tercihen sıfır ekran kartı almak istiyorum.

S
geçen yıl
9 Eylül 1922

Bu tarihte İzmir, Yunan işgal güçlerinden tamamen temizlenerek arındırılmıştır. Bununla birliktede Güzel Türkiye'mizin tüm topraklarında, şehirlerinde tüm düşmanlara karşı bir isyan ateşi çıkarılmış, kıvılcımlar çıkmıştır. Tüm olan olaylar Başkomutan Mareşal Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının gayretleriyle, çabalarıyla ve BİRLEŞTİRİCİ gücüyle olmuştur. Bu vesileyle ATAmızı da anmış olayım.


Bir İzmirli olarak bu konuyu açmak istedim. Lütfen konuda tartışma çıkarmayın.


S
geçen yıl
Neden Hiçbir Şey Olmamış Gibi Devam Ediyorsunuz?

Dünya'nın her yerinde insanlar hakları için çıkıp konuşuyorlar, isteklerini dile getiriyorlar. PARA KAZANMAK bile o insanlara YETERLİ GELMEZKEN, SİZLERE NASIL YETERLİ GELİYOR?


Ya da sizleri böyle susup oturtmaya iten şey ne? Niye dışarıda konuşmuyorsunuz? Onlardan korkuyorsunuz değil mi? Hapse girme, öldürülme, tecavüz edilme korkusu var değil mi?


Şuan zaten hapis hayatında değil misiniz zaten? Afedersiniz ama ayakta hoplatmıyorlar mı sizleri zaten? Ruhunuzun yarısı bu PİS ZİHNİYET YÜZÜNDEN ÖLMEDİ Mİ HALEN?


RAHAT YAŞAYAMADIĞIN, KAYBETTİĞİN TOPRAK PARÇASINDAN BAŞKA NE VAR ELİNDE?


BU PİS ZİHNİYETE TEPKİNİZİ GÖSTERMEZ İSENİZ, DAHA ÇOK TEPEMİZE ÇIKACAKLAR.


Bunlara gördüğünüz yerde tepkinizi koyun. Onlar sizleri fetöcü, pkklı, zillet, illet vs vs diye geçmişte ayırdıkları gibi AYIRACAKLAR.


Zaten alışmadınız mı?


KENDİ VATAN TOPRAĞIMIZDA ÖTEKİLEŞTİRİLDİK FARKINDA MISINIZ?


ARTIK SUSMAYIN. BU OLANLARA VATANDAŞ OLARAK TEPKİ GÖSTERİN. KONUŞUN!

S
geçen yıl
Dxgi error removed / Dxgi error device hung up / oyunlarda donup çökme sorunu
Origin de oynadığım fifa 20, battlefield 3 gibi oyunlarda bu tarz hata mesajları alıyorum, oyun donuyor ses bir süre devam ediyor ondan sonra da başlıkta yazdığım hata mesajları çıkıyor karşıma.

Ekran kartım Sapphire r7 360 nitro 2gb oc, fabrikadan çıkışlı oc olan bir kart.
Bazen yarım saat, bazen 20 dk, bazen 1.5 saat içinde bu hata mesajlarını alıyorum.

Ekran kartının en yeni sürücüsü, mart ayındaki sürücüsünü de kullandım sonuç yine de aynı. Yardım edin lütfen.

Sistemim şu şekilde:
Ryzen 3 1200
Sapphire r7 360 2gb nitro oc
2x8 GB 2933 mhz ramler
500w psu
Windows 10
S
geçen yıl
YouTube mobil yavaşlığı
İki gündür bir yavaşlık başladı mobil uygulamada. Sizlerde de var mı böyle bir sorun?
S
geçen yıl
Ekran kartı yükseltme için yardım istiyorum.
Ryzen 3 1200 stok hız
16gb 2933 mhz 2x8 ram
AMD radeon r7 360
500w fsp supply
Bileşenleri var elimde arkadaşlar. Anladığım kadarıyla ekran kartı işlemcinin aşağısında kalıyor. Bu yüzden ekran kartını yükseltmek istiyorum. Ekran kartı yeni olacak bu arada. Fikirlerinizi bekliyorum.
S
geçen yıl
Kapatılsın
satmaktan vazgeçildi
S
geçen yıl
UniformYankeeAlphaRomeoIndia
Sierra India Zulu Lima Echo Romeo, Charlie Oscar Kilo Kilo Oscar Tango Uniform India November Sierra Alpha November Lima Alpha Romeo Sierra India November India Zulu. Bravo Uniform Yankee Uniform Zulu Delta Echo November Charlie Echo Zulu Alpha Lima Alpha November Delta India Romeo India Lima Alpha Charlie Alpha Kilo Sierra India November India Zulu.
S
geçen yıl
Forum içi Ülke Anketi Yapıyorum.
Siyasal İslam adı altında yapılanan tüm bölücü ellerin yokedilemediği aşikardır. Çok basit bir anket yapıyorum, sonuçları görelim bakalım. Videoyu buldum arkadaşlar. 9 yıl önce Erdal Sarızeybek'in anlatımıyla Siyasal İslam'ın kökeni nereden doğmuş bir görelim istedim. Videoda anlatılan her şeyi araştırabilirsiniz.@alvete
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.