Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
18 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
37 üye
Görüntülenme (?)
173 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
2 ay
Ankara Yazılım Kursu Tavsiyesi

Merhabalar, Ankara’da önerebileceğiniz yazılım kursu var mıdır ? Udemy, coursera, edx gibi platformlardan ders aldım ama normal kurs kadar verimli olmadı benim için. Bir süre sonra bırakmak durumunda kaldım.

8 ay
edX Financial Aid

Financial aid için başvuruda bulunmak istiyorum ama 1250 kelimelik 3 tane kısım doldurmam gerekiyor. Coursera ya başvurdum ama o çok az kelime istiyordu. Bunu nasıl doldurabilirim yardımcı olacak var mıdır ?

10 ay
Vdsl Hat Değerleri

Merhabalar, bu hat değerleri sıkıntı yaratır mı sizce ? 25 mbps fiber internetim var onu bırakıp vdsl ile devam etmeyi düşünüyorum ama hata mı olur bilmiyorum.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/4c/28/c2/4c28c2c5a58b6006b6eb7d3e772c4d88.jpeg&t=0&width=480&text=1
10 ay
Turknet Port Sorunu

Merhaba, dün gece Turknet e başvurdum ben başvurumu yaparken 50 mbps alabileceğim görünüyordu. Başvurumu yaptıktan sonra bir alttaki daireye göre sorgulama yaptığımda 16 mbps sonucu çıktı. Acaba son kalan port bana mı ayrıldı ?

10 ay
Samsun Turknet

Samsun’da özellikle Atakum civarında Turknet kullanan var mı ? Önerir misiniz ? Superonlinedan geçiş yapmak istiyorum.

10 ay
Superonline Millenicom

Merhaba, şu an superonline 25 mbps paket kullanıyorum. 13 Nisan da taahhüt bitiyor. Millenicom sanırım superonline altyapısı kullanıyor fiberde, ben şimdi taahhüt bitimi millenicom a geçiş yaparsam mevcut altyapı ve modem değişecek mi ? Yoksa yeni modem mi almak zorundayım ? Bir de 50 mbps lik paket var mıdır millenicom da ? Teşekkürler

geçen yıl
88 Mbps Sorunu
Paketim 100 mbps desteklemesine rağmen 88 üstüne çıkamıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim ? Bir de Oim üzerinde hangi kısımdan destek kaydı açmalıyım ?

geçen yıl
Turknet Modem Buluşmuyor VDSL
İnternetim olmasına rağmen teknik bilgiler kısmından baktığım zaman bağlantım yokmuş gibi görünür. Buradaki temsilci atlak bağlantı sorunu dedi onun üzerine destek kaydı açtım. Sebebi sizce ne olabilir ? Bir de dün paket yükseltme yapılmasına rağmen henüz hattıma yansımadı. Ne zaman hızım güncellenir ?
geçen yıl
Turknet Hız Yükseltme
Bugün kurulum yapıldı ancak online işlemlerden hız yükseltme seçeneğini bulamadım. Daha doğrusu hız yükseltme seçeneği görünmüyor. Hattım daha yüksek hızları destekliyor. Nasıl yükseltebilirim ?
geçen yıl
Türk Telekom Yazlık İnternet uzatılabilir mi ?
2 aylık vdsl paket almıştım ve yaklaşık 2 gün sonra bitiyor. Bir daha 2 aylık paket almak istemiyorum. Onun yerine 1 aylık uzatabilir miyim ? Eğer olmuyorsa 1 aylık kullanım için ne gibi bir seçenek önerirsiniz ? Normalde mobil ile idare ederim ama kullanıcı sayısı fazla maalesef.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.