Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
15 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
129 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
Garaj Kumandası Kopyalama
Arkadaşlar yaklaşık 2 hafta kadar önce bir motosiklet aldım ve apartman garajına koyuyorum. Garaj kapısı kumandayla otomatik açılıyor ve kumanda kopyalatmam gerekiyor. Birçok anahtarcıya sordum, "bu kumanda bende yok" diyerek kopyalayamadılar. Kumanda frekansını ölçtüğünde 370 civarında bir MHz değeri ölçüldü diye hatırlıyorum. Sizce bu kumandayı 433 MHz kumanda ile mi kopyalayabilirim yoksa 315 MHz kumanda ile mi? Kodlanabilir kumandalardan almayı düşünüyorum, hangi frekans değerinde almalıyım?
3 yıl
Asgari Ücretle Alışveriş | Kanada vs. Türkiye
3 yıl
Basketbol izlemek/takip etmek
Konu biraz saçma gelecek belki ama kısaca özet geçeceğim. Yaşım 21, küçük yaşlarda basketbol oynamışlığım var ve futbola göre daha çok severim. Basketbol oynayabilirim ama futboldan hiç anlamam. Şu yaşıma kadar da hiç spor dallarını takip etmedim maç vs. Bir süredir basketbol takip etmeyi düşünüyorum, bana yol gösterebilecek arkadaşlar var mıdır? Oyuncuları tanımam, maçlar hangi kanalda ve ne zaman olur bilmem. Maç saatleri için vs. kullandığınız web siteleri/uygulamaları önerebilir ve bana yol gösterebilirseniz çok mutlu olurum, iyi forumlar.
4 yıl
Atatürk Fotoğrafları Arşivi | @ata_arsivi
Arkadaşlar kişisel hobi amaçlı topladığım Atatürk'ün çeşitli pozlarından oluşan fotoğraf arşivimi bir Instagram sayfasında paylaşmaya karar verdim. Takip ederek hem bana destekte bulunabilir hem de bu eşsiz pozlarla Instagram ana sayfanızı süsleyebilirsiniz, teşekkürler.
https://www.instagram.com/ata_arsivi/
4 yıl
İzmir Seferihisar'da bulunan TSK kamp alanının satıldığı iddiası...
CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, Seferihisar'ın Özdere mahallesinde bulunan Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ait kamp alanının Katarlılara satıldığı iddiasını Meclis gündemine taşıdı.
4 yıl
Xiaomi Mi Band 3
4 yıl
Forumun en popüleri Blackankas 'tır
Şu günlerde adamın "dolar 1.7 olmuş ..." yazısının ss'ini paylaşmayan sayfa kalmadı
4 yıl
Hiçbir şeyi dozunda yapamıyoruz
Bir süre önce kadınları toplumda erkeklerle eşit tutmak için adımlar çok abartılmış durumda, gidişat erkekleri ezmeye doğru gidiyor. Hiçbirşeyi dozunda bırakamayacak mıyız biz?
4 yıl
Gelirim 19237,44TL ama
geçinemiyorum. neden diye merak ediyor musunuz? çünkü...

yıllık.
asgari ücret alıyorum, 1603.12₺ aylık.
5 yıl
Bilgisayardaki anlık olarak download yapan uygulamalar?
Arkadaşlar, hangi program kaç MB indirme yapıyor tarzı bakabileceğim bir program var mı? Bazen internetim yavaşlıyor ve hangi programın download yaptığını falan bulamıyorum. Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle