Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
K

Çavuş
11 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
6 yıl
Global Elite + 4 oyun [Istanbul Ici Elden Tercihim]
Resimler asagida, CS:GO ile beraber Batman:Arkham Origins, Isaac, Skyrim, H1Z1 var. Inventory 10-15 tl lik toplam item var, cok onemli degil yani. 1280 saat, daha once hic VAC yok. Ilgilenenler pm atarsa esea profilimi atabilirim. Fiyat 100 TL. Bi' tane de LEM smurf hesabim var, tek oyun cs:go. Onun fiyati da 40 TL.

K
9 yıl
EUW arkadaş ortamı/takım arıyan var mıdır :3
Tr den west e geçtik 4 arkadaş, 5 bulamadık günlerdir, 5v5 ranked oynamak istiyoruz, oynıyamıyoruz. Geyik, makara arayan, yaşı 18 den büyük, jungle oynayanlar varsa tanışalım :3 (Gold-plat)
K
9 yıl
TR Diamond stream :3
K
9 yıl
ANT Muscle / ZONE Realen Elo Boosting
Normalde umrumda olmaz böyle parayla boost işleri ama biraz önce oyunuma geldiler, yüzsüzce üste çıkıyorlar. Adama diyorum skype konuşman var elimde, verdiği cevap; ne içtiysen bana da ondan. Gerçekten inanılır gibi değil. Bu kadar yüzsüz ve beyinsiz bir arada nasıl olunur. Adam röportaj veriyor utanmadan turnuva sonrası...

Yanlış anlamayın bu bi' arkadaşının hesabını 3-5 oyun oynayıp division atlatmak değil. Adamlar sistemli çalışıyorlar, karşılığında para istiyorlar, facebook sayfasını beğenmeni istiyorlar.

Elimde skype konuşması, boostladığı oyunlarda sürekli preamde girdiği LOLKING fotoğrafları var. 60 tl ye plat a boost luyor, ve sanıyorum ki karşıya da adam getiriyolar, işleri iyice kolaylaşsın diye. Bunlar TBF de oynıyan adamlar. Dicek söz bulamıyorum. Ama bende bidahaki offline event de gidip Riot çalışanlarına Skype konuşması ve oyun istatistikleri çıktılarını gösterip durumu anlatmazsam adam değilim.

Sonra neden Türkiye bu kadar geride. Yazıklar olsun ...
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle