Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Onbaşı
26 Ağustos 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
2 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
16 yıl
Bir Eğitim Projesi
Selam Arkadaşlar,

Amerikanın ünlü Üniversitelerinden M.I.T. ve Harvard' ın internet üzerinden paylaştığı bilgisayar ve sayısal elektronik Video derslerini Türkiye' ye ve Türkçeye kazandırmak için bir çalışma yapıyoruz. Proje oldukça ciddi ve işin içinde TÜBİDER gibi kurumlar ve Çizgi Elektronik gibi firmalarda var. Özellikle öğrenci arkadaşların hem bütçelerine katkı sağlamak, hemde bu eğitim çalışmasına katılmaları adına bu bilgiyi paylaşmak istedim. Kesinlikle yanlış anlaşılmayı önlemek içinde bunun bir şeylerin reklamı olmadığınıda belirtmek isterim. İlgilenen arkadaşların aşağıdaki Linki inceledikten sonra bana PM ile ve ya aşağıdaki mail ile ulaşmaları önemle rica olunur. Ne kadar eğiteme katkı amaçlı olsada sonunda bir bütçesi olan ve çeviri yapacak arkadaşlara da maddi olarak katkı sağlayacak bir proje, ingilizcesi yeterli olan ve bilgisayar terminolojisine yabancı olmayan arkadaşları bekliyorum.

Saygılarımla.

Referans Linki: Eğitim Projesi

Mail : paylasim@hotmail.com
16 yıl
HP Lazerjet IIIP
Arkadaşlar uzun zamandır kullandığım HP Lazerjet IIIP yazıcım, kağıdı aldıktan sonra tonerin seviyesine geldiğinde kağıt sıkıştırmaya başladı. Açıp temizledim ama çare olmadı. HP Lazerjetler hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
16 yıl
Tagan 480Watt
Selam Arkadaşlar,

Uzun süredir kullanmakta olduğum Tagan Marka 480Watt güç kaynağı arızalandı. Nerede kime tamir ettirebileceğim konusunda acil yardıma ihtiyacım. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle