Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
L

Yüzbaşı
04 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
46 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
L
4 yıl
4000-4500 Bandında 1060 6GB Sistem
L
4 yıl
Benden Dolayı Kavga Çıktı
Arkadaşlar ben genelde Trakya bölgesinde yolcu taşıyan bir otobüste koltuk olarak çalışıyorum. Zaten çalışma şartlarım ağır sürekli birilerinin yükünü çekiyorum sürekli gerginim. Üstüne üstlük bir de kavga çıkaranlar oluyor. Neyse geçen gün Bursa-Edirne arası yolculukta Gebzede mola verdik inen binenler oldu. Bi tanesi geldi oturdu. Oturduğu gibi beni arkaya yatırdı. Tamam kardeşim kendimizi kontrol edecek irademiz yok da insan biraz düşünceli olur hemen yatırmaz ters oluyor yani. Sonra arkadaki de benden rahatsız oldu ona da ayrıca alındım nolmuş yani öylece duruyorum. Sonra bu ikisi kavga etti benden dolayı. Bizim muavin gelip arkadakini başka koltuğa aldı da anca öyle dağıldı olay. İşte böyle arkadaslar Turkiyede hayat cok zor.
L
4 yıl
Çorum Hitit Tıp 442 Taban Puan??
L
5 yıl
Neneme 619 çektim, pişmanımArkadaşlar biraz isyankar bir yapım var şu resmi gördüm ben yaparım bunu dedim ve yaptım. Pişmanım ne yapmalıyım? Yardımcı olun lütfen çok kötü hissediyorum...
L
5 yıl
2017 Sıralamaları vs 2014
Aynı netle sizce durum nasıl olur?
L
5 yıl
Palme Saçmalığı
13 tane geometri sormak nedir? Geçen sene YGS'de 7 taneydi. 8 9 da tamam ama 13 gerçekten fazla. Ve zor zor da sormuşlardı yarıda bıraktım sinirden. Bosa vakit kaybı gibi hissettim.

Nasıl böyle gereksiz işler yapıyorlar anlayamıyorum.
L
5 yıl
Lenny Face'in Nerden Çıktığını Buldum
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Başlıkta belirttiğim gibi

Şu ikisi benzemiyor mu?


L
5 yıl
Benim Suçum Ne?(Fatmagül Değilim)
Bugün abim flash diski biçimlendirecekken sabit diski biçimlendirdi. 5 yıldan beri yedeklediğim fotoğraflar dosyalar filan hepsi gitti. Her format öncesi özenle yedeklerdim hepsini. Bi de adamın umrunda değil ben uğraştım Recuva ile fotoğrafların çoğunu geri getirebildim ama hiçbir düzen yok. 300 gb'dan geriye kalan 10 gb filan oldu. Çok sinirim bozuldu gecenin ikisi oldu uğraştım anca fotoğrafları geri getirebildim. Hatta uğraşırken gelip benle dalga bile geçti. Ağlayacağım resmen sinirden böylesine bi şeyi size yazıyorum bir nebze de olsa rahatlamak için...
L
5 yıl
Özel Mesaj Hatası
Özel mesajı yolladıktan sonra yazdiklarimiz klavyede kalıyor. Yani mesaji attiktan sonra aynisindan bi tane daha var elimizin altında. Bunu kendimiz silmek zorunda kalıyoruz.
L
5 yıl
hamdigs38
Hatirlayaniniz var mı bu üyeyi bi aralar çok sık yazardı uzun zamandır göremiyorum?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.