Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
31 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
12 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
Leauge of Angels 2 satılık kodlar
Elimde Leauge of Angels II oyununda
300 elmas
100 enerji
2 efsanevi karakter sandığı olan kodlar mevcut.
Normal fiyatı 70-80₺ lira civarında.
Ama sadece 35₺den alıcılar varsa ulaşsın.
7 yıl
Satılık Ototronik Karambit
7 yıl
Karambit Ototronik
Birkaç gün önce gamma 2 kasasından Ototronik karambit görevde kullanılmış düştü. Fiyatını bilmiyorum steamde sata tıkladığımda böyle öğe satılmamış tarzı çıktığı için. Sizce ederi ne kadardır? Geçen 1200 lira ile alınmış acaba gerçek fiyatı bu mudur internet sitelerden satışı ne kadar yapmalıyım?
7 yıl
Kiracıyım
Arkadaşlar ben öğrenciyim. Bugün yine site yöneticisiyle tartıştık. Bu adam eve kız getiremezsiniz burası aile apartmanı da ben kapıyı çaldığımda açacaksınız falan diyor. Yasal olarak ne gibi hakları var bunun. Bakın ev sahibim değil. Avukat arkadaşlarımız varsa bana yardımcı olsun lütfen. Ve sürekli rahatsız ediyor. Ben öğrenciyim dediğim gibi ben ne yapabilirim?
7 yıl
Wifideyken mesajlar ve bildirimler gelmiyor
Arkadaşlar günaydın, telefon wifideyken 10 20 dk bağlı kalınca hiçbir şekilde veri almıyor. Mobil şebekeyi açınca WhatsApp mesajları olsun swarmdan gelen veriler olsun hepsi geliyor. Telefon uyku modunda da değil. Stamina kapalı. Arkadaşlarımın telefonuda da gelmiyor. Nasıl çözebilirim?
8 yıl
Xperia m4 Aqua almayı düşünüyorum
Arkadaşlar bu telefonu almak istiyorum. Tek sorunu hafızaymış gibi geliyor ama benim için kamera ve şarj önemli.
Aklımda lenovo x2 Vibe ve Asus Zenfone 2 var fakat gönlüm sony'e kayıyor. Öneriniz nedşr? Kullanan arkadaşlar iyi kötü yanlarını yazabilir mi?


EDİT: ve telefonu aldım. Şuan çok memnunum. Alır almaz duşa girdik beraber ve hiç sorun çıkarmadı.
8 yıl
Oyunu çekebileceğim video programı
Arkadaşlar baron replay vardı bi zamanlar onun gibi bir video kayıt programı var mı şuan kullandığınız?
8 yıl
Yeni hile mi bu? [ Scprit..] GÜNCEL
Bu sezon 60 ranked oyununda hiç bozgunları yok. Geçen sezon bronz gibi oynamışlar. Lee ve Ahri benim oyunumdaydılar ve 20 olmadan oyunu fena aldılar. Başta çok iyi oynuyorlar sandık fakat biraz irdeleyince öyle olmadığını anladım. Bu gördüğüm yeni bir hile mi yoksa script kullanmaya izin mi veriyor riot?EDİT: Adamlar Scripthack adında takım kurmuşlar. Sanırım hala fixlenmemiş.
8 yıl
Modem ve internet hakkında bir sorum var
Arkadaşlar şimdi ben şehir dışında öğrenciyim bahar döneminde internet çekmeyi düşünüyorum. Yaz olduğu zaman internetimi memleketimdeki eve taşımayı düşünüyorum. Yani demek istediğim 5 ay bir.şehirde geriye kalan 3 ay memleketimde kullanmak istiyorum. Eğer sabit bir internet kulanırsam 3 ayın faturasını boşa ödemiş olacağım.

Yani demek istediğim bunun bir yolu herhangibir internet sağlayıcısında var mı yolu nedir?
8 yıl
Mobil İnternet ile girerken pvp.net kafayı yiyor
Evet arkadaşlar Turkcell Sınırsız net paketiyle oyuna girerken pvp.net geç geliyor bazen gelmiyor, oyuna çok geç giriyor client sürekli yavaş ve arızalı fakat ttnet'e döndüğüm zaman bu sorunlar ortadan kalkıyor sohbet açılıyor vs. Fakat ttnette sürekli ping var diye mobile geçtim fakat son birkaç gündür mobil netim kanatlı bir fil gibi uçmasına rağmen lol client sanki aydan bağlanıyormuşum hissini veriyor. Sizde de oluyor mu? Ne yapmam gerekiyor?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle