Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
29 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
161 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 ay
Microsoft Xbox Wireless Controller Beyaz 9.nesil ( Ithalatçı Garantili ) 775,03 TL

Fiyat hatalı mı yoksa kampanyada mı emin değilim, ihtiyacı olan varsa şansını deneyebilir.


https://www.hepsiburada.com/microsoft-xbox-wireless-controller-beyaz-9-nesil-ithalatci-garantili-p-HBV00001BMVBR?magaza=ALIVERSHOP

Edit: Fiyat eğer görünmüyor ise linki açtıktan sonra sayfayı yenileyin.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/e2/7b/2e/e27b2e69f9167a810ee2444d1c4441a5.png&t=0&width=480&text=1
2 yıl
Türk Telekom Boş vdsl port yoksa internet başvurusu iptal olur mu?
Arkadaşlar merhaba, İnternet için Türk Telekom'a başvuracağım lakin boş VDSL port'u yok. Durumu Türk Telekom Facebook sayfasına yazdığımda beni arayarak İnternet için başvuru talebi alınması gerektiğini, başvurunca herhangi bir zaman sınırı vermediler ancak port takılır dediler. Geçenlerde DH'de gördüğüm bir konuda ise arkadaş bu şekilde başvurduğunu ancak port olmaması sebebiyle internet başvurusunun boşa düştüğünü söyledi. Sizce 50Mbps'lik pakete başvurup port açılmasını mı bekleyeyim yoksa garanti olsun diye 16 Mbps'lik bir pakete mi başvurayım?
2 yıl
Türknet bir internetin bağlanamayış öyküsü
Türknet ile tanışma maceram bundan 4 yıl önce 150gb akk'li taahhütsüz paketlerini çıkartmalarına dayanıyor. Türk Telekom ile fiyat konusunda anlaşamayınca İnternetimi Türknet'e taşıdım ve 2 yıl boyunca güzel bir şekilde kullandım. Hatta bu süreçte o kadar memnundum ki daha arkadaşını getir kampanyası yokken 2 kişiyi Türknetli yaptım ve onlarda gayet memnun bir şekilde kullandılar hatta bir tanesi hala kullanmaya devam ediyor. Ancak gel gelelim oturduğum binadan taşındım ve yeni taşındığım binada internet altyapısı olmadığı için iptal ettimek zorunda kaldım.

Altyapı gelince 1 Mayısta hemen tekrar Türknet'e başvurdum. Sokağa çıkma yasağından dolayı 4 mayısta evrakları kargoladım ve 7 mayısta ellerine ulaştı. Yapılan kontrollerden sonra 9 mayıs günü Türknet kurulum ekibi beni aradı ve müsaitsem gelip kurulumu yapacağını söyledi.

Buraya kadar işler (İzmir - Tekirdağ arasını 4 günde giden MNG kargoya selam olsun) kabul edilebilir hızda ilerledi. Gelen kurulum ekibi Türk Telekom'un gelip gerekli bağlantıyı yapmadığını ve hatta sinyal vermediğini söylerek Türk Telekom'a durumu bildirdi. 2 Gün sonra 11 mayısta Türk Telekom ekibi gelerek gerekli işlemi yaptı ve bundan sonra Türknet kurulum ekiplerinin gelerek kurulumu tamamlamaları gerektiğini söyledi. Yapacakları tek şey dairemden gelen internet kablosunu aşağıdaki reglet'e takmak yani.

İşte bütün sıkıntı bu noktadan sonra başladı Türknet'in kurulum ekibi bir türlü gelmedi, destek kaydına defalarca yazdım, telefonla aradım anlattım, onlar beni aradı anlattım her defasında durumu anladıklarını ve ekipleri yönlendirdiklerini söylediler. Ancak her yazdığımda farklı bir müşteri temsilcisi çıkarak suçu Türk Telekom'a atarak işin içinden sıyrılmaya çalıştılar (yahu adamlar 3 defa geldiler, kontrol ettiler ve sorun yok dediler).

Zaten artık yazdığım şeyleri bile okumadıklarını düşünüyorumAynen bu şekilde kopyala yapıştır cevabı defalarca yazıyorlar. Türknet'e laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan daha zor. 2 Defa iptal için gerekli belgeleri mail adresime gönderin dedim, aradılar ve durumu anladıklarını söyleyerek ekipleri hemen yönlendirmişmişler Hatta, dün yani 21 mayısta arayan müşteri temsilcisi bugün yani 22 mayısta ekiplerin kesin geleceğini söyledi, lakin tahmin edersiniz gelen giden yok. Bütün bunların üzerine birde utanmadan bu mesajı atabiliyorlar.Özetle 99 liralık kurulum ücreti alıyorlar ve yapacakları tek şey kablo bağlamak ama bir türlü gelip bağlayamıyorlar. Benim zaten ekiplerin geleceğine dair bir inancım kalmadı sokağa çıkma yasağı olduğu için 26 mayıs günü internetten indirdiğim iptal dilekçesini faks çekerek iptal etmeyi planlıyorum.
Edit: Tekrar mesaj atarak suçu Türk Telekom'un üzerine attılar
4 yıl
.
.
5 yıl
MSI GL72 7RD-655XTR 1.100 TL
7 yıl
450 ₺'ye Termosifon Tavsiyesi
Herkese merhaba arkadaşlar, 450 ₺'ye kadar termosifon bakıyorum. Biraz araştırdım titanyum depo olanlar tavsiye edilmiyormuş, ancak titanyum olmayan bulamadım. Evde 4 kişiyiz, 65 litre olanı yeterlidir diye düşünüyorum. Bir kaç tane buldum, bunlar nasıldır. Sizin tavsiyeniz var mı?
http://www.hepsiburada.com/altus-al-865-l-65-lt-koseli-termosifon-p-EVALTUSAL865L
http://www.hepsiburada.com/demirdokum-dt4-basic-65-litre-termosifon-p-EVDEMDOKDT465S
http://www.hepsiburada.com/baymak-aqua-lcd-prizmatik-65-litre-termosifon-p-EVBAYAQULCDPRIZM65
7 yıl
Kulakiçi Kulaklık Tavsiyesi
7 yıl
Minecraft dosya veya dizin bozuk ve okunamaz durumda hatası
Merhaba arkadaşlar, Daha önce sorunsuz çalışan minecraft, şimdi kurup çalıştırdığımda böyle bir hata veriyor. ''dosya veya dizin bozuk ve okunamaz durumda.''
7 yıl
Half life 2 Episode 1 alt yazı açılmıyor
Merhaba arkadaşlar, Half life 2 episode 1 türkçe yamasını indirip kurdum. Ayarlar'dan alt yazıları açtım, hatta konsola'cc_lang = turkish' bile yazdım ama oyunda alt yazı gelmiyor.
7 yıl
Monitöre görüntü gelmiyor
Herkese merhaba benim sorunum şu;
Bilgisayarımı açtım PSU'dan ses geliyordu (son 1 aydır geliyor). Kasanın üstüne 2-3 kere vurdum ve daha sonra pc dondu. Yeniden başlattığımda monitör "No signal" dedi ve görüntü gelmedi. Daha önce aynı şey olduğundan dolayı ekran kartını söktüm, temizledim, taktım ama yine görüntü gelmedi. Monitörü laptopa bağlayıp denedim ve görüntü geldi. O yüzden sorun kasa da ama neresinde?

Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle