Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
08 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
25 üye
Görüntülenme (?)
145 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
silinsin
silinsin
5 yıl
silinsin lütfen
59,90 TL'ye 75gb akk'lı 25mbit internetim taahhütlü devam etmesine rağmen, az önce mayıs ayı sonunda faturam ne gelecek diye sorgulaya bastığımda 117,87 TL fiyat gördüm. Üstelik geçen ay kullandığım 3 günlük turbo indir bu ayın faturasına da eklenmiş.

SOL cidden şovlarda;silinsin lütfen
5 yıl
FUT momentum mağdurları ağlama duvarı
Momentum yüzünden takımın mı yenildi,
Ea çalışanlarının ne kadar kötü olduğunu ifade edesin mi geldi,
Rakibin gümüş kadroyla gelip senin milyonluk kadronu mu yendi,
Sen 20 üzeri şut çektin 1 gol oldu, rakibin 2 şut çekti seni 2-1 mi yendi,
Adamlarının ayağına prangalar mı bağlandı,
Doğru başlıktasın. Burada istediğin gibi derdini anlatabilirsin.
6 yıl
Eşimle aynı başvuruyu yaptık farklı vize süresi verdiler (italya)
Eşimle aynı yerde çalışmamıza, aynı evrakları ibraz etmemize rağmen bana 6 aylık, eşime 1 aylık shengen vizesi çıktı. Tek fark hesapların benim adıma kayıtlı olması. Ancak tüm hesapların dökümü iki dosyada da vardı. Böyle birşey başına gelen var mı? İtiraz etme şansımız olur mu?
Başvuruyu idata üzerinden yapmıştık.
6 yıl
Asus K555UB SSD takma yardım
Bu aletlere neden ssd takmazlar anlamıyorum. cihazın garanti dışı kalmaması için ssd'i servise taktırayim dedim. müşteri hizmetlerini aradım. derdimi anlattım. Servis kaydı oluşturacaklarmış, cihazı bırakacakmışım, yeni ssd'i takacaklarmış, sonra cihazı gelip alacakmışım, üzerine de 70 tl servis ücreti ödeyecekmişim.

yok mudur bunun daha pratik bir yolu. ben kurulum vs istemiyorum ki, kendim kurarım windows10'u
7 yıl
lg lb modeli için türksat kanal listesi yardım
Dahili uydu alıcılı LG lb model televizyonuma türksat kanal listesi yüklemek istiyorum .forumda küçük bir araştırma yaptım ancak böyle bir paylaşım bulamadım. paylaşacak veya güncel listeyi nereden bulacağımı belirtecek varsa çok memnun olurum.
7 yıl
Gerçekten iyi bir makine arıyorum
Mevcutta 2010 yılında aldığım i3 işlemcili dell 5110 işlemcimi artık emekliye ayırarak yeni laptop arayışına girdim. Daha önceki laptopumu 7-8 sene kullanmış biri olarak bu cihaz beni hayalkırıklığına uğrattı. En son sürekli mavi ekran vermesi, 8 bip sorunu gibi kronik olduğunu öğrendiğim donanim sorunlarından dolayı yeni cihaz alacağım. (Araştırdığım kadarıyla anakart köprülerinde bir problem varmış) Çalışıyor ama ısınınca kapanıyor. Soğumadan açarsam mavi ekran veriyor.

Hikayeyi geçelim. Sütten ağzı yanan biri olarak önceliğim dayanıklılık. Hem iç (donanım) hem de dış donanım açısında malzemesi kaliteli cihaz arıyorum. Yani hafif düşünce içindeki bilmemne kablosu kopan bir alet tercih etmiyorum.
İkinci önceliğim tabi ki performans. Oyun işini ps4’te çözsem de menejerlik oynarım ve onun da hızlı olmasını isterim. Dolayısıyla grafikle çok işim olmasa da hızlı bilgisayar tercih ederim. Ayrıca oldukça sabırsız olduğumdan genel olarak hantal makineler beni çileden çıkarıyor.
Üçüncü olarak da klavyesi vs. çevrebirimleri kaliteli ve kullanışlı cihaz arıyorum. Ee tabi uzun yıllar sessiz makine olmasını da isterim.
Bütçe 2.000-2.500 TL
7 yıl
iphone/ipad ekran görüntüsünü tv'ye aktarmak
Merhaba, malum digiturkplay'im var. önceleri samsung smart tv'lerde browser üzerinden izleyebiliyordum. artık mümkün değil. ben de evdeki ipad'den veya iphone'dan uygulamayla açıp görüntüyü tv'ye aktarmak istiyorum. bunun için apple'larda hdmi bağlantı kablosu var mı? veya başka bir yöntem var mı (apple tv bütçemi aşıyor)
android box da denedim ama uygulama sorunlu. ekranın ortasında sürekli yükleme halkası var.
7 yıl
ofis için ergonomik klayve/mouse tavsiyesi
İşyerinde sürekli bilgisayar başında çalıştığımdan ergonomik ve kullanım kolaylığı bulunan klavye mouse tavsiyelerinizi bekliyorum.
7 yıl
psn'den demo oyun bul(ama)mak
ps4 tr psn kullanıyorum. sadece yeni çıkan oyunların demolarını indirebiliyorum. tüm oyunların ya da en azından daha çok demo oyunların indirebilindiği bir yöntem var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle