Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
S

Teğmen
19 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
85 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
5 yıl
Pegasus yeni puan sistemi ??
Merhaba arkadaslar pegasus kredi kartı kullanan arkadaslar icin bir sorum olacak bu ay bana ekstrada soyle bir not geldi

“Sana daha iyi avantajlar sunabilmek için Pegasus Plus programımızı değiştiriyor ve geliştiriyoruz. Çok yakında programımızın yepyeni özellikleriyle karşında olacağız.

Sana özel geliştirdiğimiz programımız yepyeni özellikler ve görsel dünya sunarken, puan yapımız da değişiyor olacak. Pegasus Plus hesabındaki mevcut puanların yeni puanlara otomatik olarak dönüştürülecek. Programımızın yeni dünyasına geçiş öncesinde ve geçişle birlikte programımızdaki değişiklikleri detaylı olarak seninle paylaşacağız. O güne kadar, hesabındaki puanları programın mevcut haliyle kullanabilirsin. Puanlarını kullanmazsan da merak etme, programımızdaki değişiklikler sonrası da çok avantajlı bir şekilde puan kazanıp harcamaya devam edeceksin.

Yeni ürün ve hizmetlerimizi sana ulaştırmak için sürekli çalışıyoruz. Çok yakında yepyeni bilgilendirmelerle karşındayız.””


Yeni puan sistemi hakkında bilgisi olan var mı acaba??
S
5 yıl
Teb kart ücreti alma
merhabalar ilk fatura kesildiği tarihite teb preminium kredi kartıma 145 tl ücret kesilmiş müşteri hizmetlerini aradığımda ilk baş kredi sundular sonra kabul etmedim sonra yarı iade yapalım denildi kabul etmedim 2 fatura talimatı verilin denildi düşüneyim dedim sizce kabul etmelimiyim yoksa kartı direk iptal mi ettireyim ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle