Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
12 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
34 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
Zenmate'i bilgisayardan tamamen kaldırmak
Umarım doğru yerde soruyorumdur, yanlışsa kusura bakmayın.
PC'me Zenmate kurup bir süre kullandım ve sonra kaldırdım. Fakat Görev Çubuğu'nun sağ tarafındaki bağlantı kısayolunda hala bir eklenti/uzantı gibi bir şey duruyor resimde olduğu gibi.


Bunu nasıl kaldırabilirim?
4 yıl
Elektrogitar tavsiyesi
Bir elektro gitar bakıyorum, pek bir bilgim de yok, 400-500 tl arası ortalama birşey alabilir miyim? Yoksa bütçeyi yükseltmem mi gerek?
4 yıl
Aradığım elektronik müzik
Eninde sonunda böyle bir konu açacaktım, bugüneymiş.
Yaklaşık yarım saat önce Power tv minimix'de çaldı. Hafif yavaş bir elektronik müzik, dropunda ıslıkımsı bir ses var. Klibinde bir çocuk odasında roket inşa etmeye çalışıyor, oyuncakları canlanıp dans ediyor falan. Duyunca pe çok kişiye tanıdık gelir. Fakat ismi hakkında fikrim yok. Şarkıyı bilen varsa ve söylerse makbule geçer.
4 yıl
"Life"a giden oldu mu?
Arkadaşlar vizyondaki Life'a giden varsa düşüncelerini paylaşabilir mi? Arkadaşımla gitmeyi düşünüyorum da.
5 yıl
LYS-5 İngilizce için mobil sözlük önerisi
Selamlar,
Başlıkta da belirttiğim gibi, kelimelerin cümle içinde kullanımlarının da olduğu bir mobil sözlük uygulaması arıyorum. Önerebilecek varsa memnun olurum.
5 yıl
İnternet Tarayıcısında Sayfayı Otomatik Yenilemek Mümkün Mü?
Konuyu nereye açacağımı bilemedim, yanlış yerse kusura bakmayın.
Bir internet tarayıcısında açık olan bir sayfanın yenilenme süresini ayarlamak mümkün mü? Örneğin Chrome'da "sayfayı her 10 dakikada bir yenile" gibi bir komut vermenin bir yolu var mı? Veya herhangi başka bir tarayıcıda?
Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.
5 yıl
YGS'ye girerken kimlikteki fotoğraf
YGS'ye nüfus cüzdanıyla gireceğim, kimlikteki fotoğrafın en fazla 6 aylık olması gerektiği söylentilerini duydum. 26.08.2016 da kimlik fotoğrafımı yenilemiştim. Ciddi ciddi nüfus cüzdanının veriliş tarihine bakarlar mı? Bu yüzden sıkıntı çıkar mı?
5 yıl
18 yaşından sonra Sağlık Güvencesi
İyi akşamlar,
18.12.1998 doğumluyum, bulunduğumuz ayın 18'inde 18'e girdim. Şimdiye kadar babamın sağlık güvencesi altındaydım (Emekli Sandığı). Bundan sonra ne yapmam gerek? Hangi kurumlara nasıl başvurmalıyım?
5 yıl
Cesur Yeni Dünya hakkında [SPOILER]
Kitabı bitirdiğimde ismiyle neyin kastedildiğini anlamadığımı fark ettim. Neremle okumuşsam... Cesur Yeni Dünya derken o zamanki mevcut düzeni mi kastediyor yoksa Vahşi John'un oraya geldikten sonra gitmeyi arzuladığı bir yeri mi?
5 yıl
A Clockwork Orange'ı anlayamadım [SPOILER]
Eski ve klasikler arasında gösterilen bir film fakat daha yeni izledim. Ve açıkçası doğru düzgün ne konusunu ne de göndermelerini anlayabildim. Vermek istediği mesaj nedir acaba? Bilgili arkadaşlar fikirlerini beyan ederse memnun olurum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.