Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
09 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
50 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Hepsiburada hediye çekinin üstüne yatıyor!
21 agustos tarihinde samsung kampanyasından kazandıgım 500 tl hediye çekini kullandım. Daha sonra başka bir üründe karar kıldıgım için o siparişi iptal ettim. Hepsiburada 500 tl hediye çekini geri yüklemedi. Müşteri hizmetlerine mesaj attıgımda bana siparişi benim iptal ettigim için hediye çekinin geri yüklenemeyecegini söylediler. Hediye çekinin sokn kullanma tarihi 23 agustos. Ben du durumda ne yapabilirim Thh ye başvursam sonuç alabilirmiyim?
4 yıl
Hepsiburada Teşhir ürün yolladı iade kabul etmiyor
Merhaba arkadaşlar 15.05 tarihinde Hepsiburada'dan 1000 tl civarında bir kol saati siparişim oldu.Ürünü kargo kutusundan çıkardıgımda ambalajlı sıfır ürün gibi duruyordu. Ambalajını açtıktan sonra ürünün kutusunda deformeler oldugunu fark ettim.Saatin üzerinde toz ve kılcal çizikler vardı. Tahminen teşhir ürünü. Ürünü geri iade ettim. Bugun son durumu hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini aradığımda ürünün ambalajında deformeler oldugu için iademin kabul edilmediğini ve ürünün bana geri gönderilecegini söylediler. Ben ürünü teslim almıyacagım ve tüketici haklarına başvurmayı düşünüyorum. Bundan sonra neler yapabilirim?
5 yıl
Gittigidiyor'a üye olabilen varmı
Gittigidiyor'a üye olamıyorum mail adresime gelen üyelik onayına tıklamama rağmen girişte takrar üyelik onaylama istiyor. Herkezde aynımı bu durum?
6 yıl
KHO K.LIĞI ATIŞ VE TATB.BLG.BRL.K.LIĞI KIŞLA HİZ.BRL. İZMİR URLA
Eğitim Birliği 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 4 ÜNCÜ P.EĞT.TB. / ANTALYA MERKEZ / ANTALYA

Esas Birliği KHO K.LIĞI ATIŞ VE TATB.BLG.BRL.K.LIĞI KIŞLA HİZ.BRL. / İZMİR URLA / IZMIR

Bu yerler hakkında bilgisi olan ve ayni yerde olan arkadaşlar varmi
8 yıl
Samsung led tv duvar askı aparatı
Merhaba bugün 83 ekran samsung marka led tv aldık. Kutunun içinden duvar askı aparatı çıkmadı.Bunu ek olarakmı almamız lazım yoksa servis gelince kendisimi verecek?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.