Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
25 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
2 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
8 ay
Yazılım güncelleme sorunu

Merhaba, zamanında jailbreaklı sistem kullanırken sanırım yazılım güncellemelerini kapatmıştım. Şu an yeni kullandığım telefonda o jailbreaklı sistemin yedeğini kullanıyorum fakat jailbreak yapmadım tekrardan, yalnızca fotoğraflarımı vs. kurtarmak için yedek yükledim. Telefonun yazılımı güncellemek için "Yazılım Güncelleme" kısmına girmeye çalıştığımda telefon donuyor, hiçbir şekilde güncelleme yapamıyorum ne telefondan ne itunes üzerinden. Çözüm için yardımcı olabilecek var mı?

4 yıl
Sistem toplama konusunda yardıma ihtiyacım var
Merhabalar, sistem toplamaktan pek iyi anladığım söylenemez o yüzden 4000-4800 tl bandında sistem tavsiyesi istiyorum yardımcı olabilecek varsa çok mutlu olurum. Sistem oyun için olacak bu arada arkadaşlar. İyi forumlar.
5 yıl
Jailbreak varken sürüm yükseltmesi yapabilir miyiz?
Telefonda şuan 9.3.3 yüklü ve jailbreak var. iOS 10 hakkında görüşleriniz nelerdir geçmeli miyim 5s kullanıyorum ve jailbreak varken sürüm yükseltmek mümkün mü?
6 yıl
Güncelleme hakkında ufak bir sorum var
Merhaba arkadaşlar, 5s kullanıyorum telefonun sürümü şuan 9.3.2 ve güncelleme yerinde 9.3.4 var ama ben 9.3.3 yüklemek istiyorum bunun için ne yapmam gerekiyor acaba?
6 yıl
Telefon açılmıyor 5s
Gün içinde durduk yere telefon kapandı ve bir dahada açılmadı. Dfu moda almaya çalıştım, itunes'a bağladım güncellemeyi falan indirdim tam güncelleyeceğim sıra telefon kendini kapatıyor şuan şarjda belki bir faydası olur diye taktım ekran parlıyor ama herhangi bir şekilde açılmıyor telefon. Geri yükleme de yapamıyorum bahsettiğim sorun yüzünden, yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı acaba? Telefon 5s, vatandan alınma eğer halledebilecek birşey ise servisle uğraşmak istemiyorum.
7 yıl
Çok acil yardım LG logosunda kaldı
Arkadaşlar 5.1e root atmaya çalışırken telefon lg logosunda kaldı. Logo sürekli açılıp kapanıyor, herhangi bir işlem yapamıyorum. Bir ara twrp girmeyi başardım, factory reset sayfasından fakat şuan onuda beceremiyorum. Bilenler çok acil yardım edebilirse sevinirim.
7 yıl
Ufak bir sorunum var
Merhaba arkadaşlar, telefonumun bi sıkıntısı dolayısıyla jellybean tot dosyasından yüklemek zorunda kaldım. Şimdide lollipopa güncellemek istiyorum fakat danışmadan yapmak istemedim. Blisspop'un custom romu hoşuma gitti, nasıl kuracağımı anlatabilecek biri varsa sevinirim. Daha önce rom kurdum, sadece jellybeandan lollipopa nasıl geçileceğini bilmiyorum. İyi forumlar.
7 yıl
Acil yardım "com.android.phone durduruldu" hatası
Merhaba arkadaşlar, şuan lg g2nin vietnam lollipop romunu kullanmaktayım. Bir şekilde root atarken, sanırım yanlış dosyayla root attığım için böyle bir hata alıyorum telefon açıldığında çözümünü bilenler yardım ederse çok sevinirim.
8 yıl
LG G2 İÇİN MIUI V6 ROM VAR MI?
Sorunun en açık hali başlıkta beyler, bilen duyan varsa yardımcı olabilir mi?
8 yıl
LG G2 Batarya(Sarj) Sorunu
Uzun süredir takip ediyorum ve eskisi gibi gitmiyor telefonun sarjı sizinde goruslerinizi almak istiyorum.

Kullandığım rom: LG G3 Romu(Optimus)
Kullandığım Kernel: Dorimanx

Bu süre zarfında wifi veya veri bağlantısı sürekli açıktı.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle