Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
23 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
106 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
CD - DVD kullanan var mı?
Bir zamanlar ne kadar kullanılırdı. Arabada müzik dinlemek için özellikle. Acaba hala bu aletleri kullanan kaldı mı yoksa ben teknolojinin gerisinde mi kalıyorum çok merak ettim doğrusu.
4 yıl
Mesajları alıntılayıp blok yazan üyelere
Hayatta hiçbir amacı olmayan boşu boşuna yaşayan üyelerden biri beni bloklamış bir de blok diye yazıyorlar. sanki yalvaracaz bloklama diye.
4 yıl
html area etiketi ile resimde serbest bölge seçmek
ağaçları tanıtmak için botanik park alanında çektiğim bir resim var. resimdeki ağaçlardan birine tıklayınca o ağaçla ilgili sayfa açılacak. area etiketi ile resmi bölmeyi denedim ama resimdeki ağaçlar çok sık olduğu için dikdörtgensel şekilde ayıramıyorum. sadece o ağacın şeklinde resmi bölebilir miyim?
4 yıl
DonanımHaber'in nostaljik hâli (2001 - 2003)vay be!
4 yıl
Auto reset çip ve manuel reset çip nedir?
Yazıcım için kolay dolan kartuş alacağım ancak bu iki çip arasında ne fark var onu anlamadım. Sonuçta ikisi de resetlenmiyor mu :) Sizce hangisini almalıyım? Auto reset çipli olanı mı yoksa manuel reset olanı mı?
5 yıl
.test
.test
5 yıl
test
test
5 yıl
Forumu Hackleme Girişimi
Test - 1 :

<% Response.Redirect("http://www.google.com" ) %>

Sonuç : Başarısız
5 yıl
PHP de böyle bir sayaç nasıl yapılır?
Eskiden erkaseriilan.com sitesinde ziyaretçi sayacı vardı gerçi artık kaldırıldı ama bu videoda sayacın nasıl çalıştığını kısaca gösteriyorhttps://www.youtube.com/watch?v=MmEASzU4f4I
evet bir php ziyaretçi sayacı var bunu ben de yapabiliyorum. Ancak bu sayacı kendi sitenize eklemek istediğinizde bir url parametresi oluşturuyor yani şu şekilde "erkaseriilan.com/sayac.php?url=sizinsiteniz.com"
Her site için ayrı bir parametre oluşturup ziyaretçi verilerinizi depoluyor ve sitenize eklemeniz için sayaç kodunu javascript olarak veriyor. İşte benim anlamadığım kısmı bu.
Sadece bunun nasıl yapılabildiği konusunda bir fikir sahibi olmak istiyorum. Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir. Yardımlarınız için teşekkürler.
5 yıl
Bilgisayar alırken Office zorunluluğu
Mediamarkt tan geçen gün bilgisayar aldım. Bilgisayar Windows 10 yüklü olduğu halde sınırsız office 365 lisansı yapmaları gerektiğini ve bunun için yasa çıkarıldığını söylediler. 450 TL de onun için zorunlu olarak ödedim. Sizce beni kandırmış olabilirler mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle