Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
D

Teğmen
17 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
12 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
6 yıl
FARABİ
Merhaba arkadaşlar. Ben bu yıl Fırat Tıptan başka bir tıpa bir yıllığına Farabi yapıyorum. Tam olarak dersler uyuşmuyor onlar son komite farmakoloji patoloji görüyorlar mikrobiyolojide epey ilerliyorlar bize göre. Bunu öğrenci işleriyle paylaştım kredi uyuyorsa sorun olmaz dediler.Ama Farabi yapanlar hep dönem kaybından filan bahsetmiş sorun yaşamışlar sanırım, açıkçası bende korktum Farabi yapan var mı aranızda bu seneye bana sorun olarak döner mi, yardımcı olursanız çok sevinirim.
D
7 yıl
Konu ciddi lütfen
Merhaba arkadaşlar, lütfen ciddi mesajlar atın moralmen çökmüş durumdayım. Ben doğunun bir ilinde tıp okuyan, 3.sınıfa geçmiş bir kızım (cinsiyetimi özellikle belirtiyorum okudukça anlarsınız.)Geçen yıl özel bir yurtta kaldım ama ne ders çalışabildim, ne de rahat bir ortama sahip olabildim.Bu yıl için bir arkadaşımla sözleşmiştik ve eve çıkacaktık ama o insan(!) beni yarı yolda bıraktı, ortada kaldım. Doğuda kız başıma eve çıkmak istemiyorum başıma bir şey gelse kimse yardım edemez yurtta ders çalışamıyorum bu sene zor geçtim seneye böyle bir şey olursa sınıfta kalırım ne yapacağım hakkında hiç bir fikrim yok, ilanlardan ev arkadaşı bakıyorum artık o kadar çaresizim lütfen bir akıl verin.
D
7 yıl
Yatay geçiş
Merhabalar.Ben bu sene fırat tıp fakültesini kazandım ama ailemin yanına antebe geçmek istiyorum bu iki fakültenin programları uyuyor mu nerden bilebilirim birde geçenlerde gezinirken antep güz yarıyıl geçiş şartlarında tıp ve diş için 5 puandan fazla düşük olmama şartı vardı benim 6 puan düşük geçmem imkansız mı
D
7 yıl
Su arıtıcı
Merhabalar su arıtıcı almayı düşünüyorum kullanan birileri varsa artı ve eksilerini anlatabilir mi, tavsiye ettiğiniz bir marka varsa önerilerinizi de alabilirim.
D
8 yıl
Kurban Bayramı- üniversite
Merhabalar, kurban bayramının uzatılma ihtimali varmış sanırım üniversiteler genelde 28 eylülde açılıyor,daha geç mi açılır bu karar alınırsa?
Bu arada kaynak milliyet
D
8 yıl
Hazırlık Yayınları
organiği nasıldır organiği biliyorum üstüne cila atmak için iyi midir değilse ayrıntılı olacak bir fasikül önerebilir misiniz
D
8 yıl
Ahmet Nuri Akay
Fizikten 25 civarı net çıkarmam lazım faydası olur mu alanlar memnun mu? İyi bir hoca biliyorum sizce faydası olur mu
D
8 yıl
kamp
arkadaşlar dersnette kampına katılan var mı fizik hocaları nasıldı hedefim yüksek fizik için yararlı olur mu
D
8 yıl
Çalışma Arkadaşı
Ygs 20k geldi mezunum hedefim 5k çekmek , ygs beni şok etti cidden en kötü 10 bin diyordum neyse benim gibi düşüncesi olan bir çalışma arkadaşı arıyorum yapılmayacak bir şey değil hele yığılmalar bu kadar fazlayken düşüncesi benim gibi olanlar pmden ulaşabilir mi?
D
8 yıl
Güvender Sınava 5 kala
Elinde cevap anahtarı olan var mı
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle