FİYATLARIMIZ
Haziran 07 Ağustos Arası Oda + Kahvavaltı Sadece 45 Tl
08 Ağustos 25 Ağustos Arası Oda + Kahvavaltı Sadece 50 Tl
26 Ağustos 7 Ekim Arası Oda + Kahvavaltı Sadece 45 Tl
8 Ekim 31 Ekim Arası Oda + Kahvavaltı Sadece 50 Tl
Yarim Pansiyon Rezerve yapmak isteyenler icin + !5 tl Aksam Yemegi eklenir
30 haziran 5 temmuz arasında yerlerimiz tukenmistir

1. 6 Gün üzeri konaklamalarda ölüdeniz tekne turu hediyedir
2. % 10 indirim uygulanmaktadır
3. En önemlisi kendi evinizdeymis gibi bir tatil yasamanızı saglıayacagım


Önceden Rezervasyon yaparsanız yer bulma sansınız daha cok olacaktır
İletisim Veysel 0507 570 56 14
Estiva Pansiyon 1995 yılından bu yana Serpil ve Hüseyin Ertek tarafından Sefa Motel olarak siz değerli misafirlerimize hizmet vermiş olup, 2012 yılı itibariyle yeni ismi ve yeni yüzüyle sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Estiva Pansiyon Muğla ilimizin Fethiye ilçesine bağlı, coğrafyasıyla dünyaca tanınan doğa harikası Ölüdeniz-Ovacık’da bulunmaktadır. Ovacık, 1975 metre yüksekliğindeki Babadağ’ın eteklerine kurulmuş, oksijeni bol, deniz ve yayla havasını birlikte teneffüs edebileceğiniz, bütün bir yılın yorgunluğunu atabileceğiniz yemyeşil bir tatil merkezidir.

Pansiyonumuz 1000 m2 arazi üzerinde kurulu , güvenli ve samimi bir ortamda tatilinizi geçirebileceğiniz bir aile işletmesidir. Fethiye ilçe merkezine 4 km, Ölüdeniz milli parkına 3 km, restoranlar, barlar ve eğlence merkezlerinin bulunduğu Hisarönü’ne sadece 750 metre uzaklıkdadır. Pansiyonumuzda 2-4 kişilik 11 oda, 1 apart, 1 yetişkin havuzu ve çoçuk havuzu ile havuz başında gün boyu aperatif yiyecek ve içecek bulabileceğiniz cafe-restaurant ve barımız bulunmaktadır.


Fethiye’de Neler Yapabilirsiniz?


Yamaç paraşütü

Bölgede, 1975 metre yükseklikteki Babadağ’dan Ölüdeniz manzarası eşliğinde Belcekız plajına iniş yapabileceğiniz pek çok deneyimli şirket bulunmaktadır.

Tekne Turları

Kleopatra Adası, Kızıl Ada, Oniki Adalar, Kelebelekler Vadisi, Akvaryum Koyu, Mavi Mağara, Deve Plajı, Cennet Koyu gibi pek çok eşsiz güzellikteki ada ve koyları keşfedebilirsiniz.

Dalış

Denizdeki yaşam, balıklar, ahtapotlar, kabuklular, yunuslar, mercanlar ve değişik türlerde bitki ve diğer canlılardan oluşan renkli bir çeşitliliğe sahip. Fethiye’deki dalış acentalarının organize ettiği günübirlik ve haftalık turlara katılarak deneyim kazanabilir ve usta eğitmenlerden sertifika kursları alabilirsiniz.

Esen Çayı Üzerinde Kano

Saklıkent Turu

Tlos antik şehri, Yakaköy, rafting ve çamur banyosu.

Jeep Safari

ATV Turu

Trekking

Antik dönemlerde Fethiye ile Kaş arasındaki Likya kentlerini birbirine bağlayan patikalar zincirinde yürüyüş.

Binicilik

Kayaköy çevresindeki yemyeşil ormanlarda atla gezinti.

Günbatımı Turu

Ölüdenizden kalkan tekne ile tura başlanır. İçkinizi yudumlayarak gün batımını izler daha sonra deve plajına ulaşır ve bütün bir yıl birikmiş olan stresinizi mavi sulara bırakırsınız.

Wind-surf, su kayagı, jet ski, parasailing, ringo, banana gibi su sporları.