Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
31 Mayıs 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
42 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
Ziraat Genç Bankkart (KYK) Kredi Kartı Problemi
Arkadaşlar üniversite öğrencisiyim. Kyk'dan kredi alıyorum. KYK'nın vermiş olduğu banka kartında kredi kartı özelliği de var. Kyk her ay 400 lira yatıyor. Kredi kartını 400 lira kullanmıştım. İki ay ödemedim. Şimdi yatan bursum hesabımda 400 lira olarak gözüküyor ama kullanılabilir bakiye -60 gösteriyor. 460 lira kredi kartı borcum vardı. Acaba bu para oraya mı gitti diye düşünüyorum ama kredi kartım da hala ödenmedi. Bu 400 lirayı da kullanamıyorum. Bu durum nedir?
6 yıl
Windows 10 Olan Bir PCden Windows 10 Kurulum Oluşturmak
Arkadaşlar arkadaşımın PCde Windows 10 var onun PCden kurulum dvdsi veya usbsi yapabilir miyiz? Kurtulma DVD'si şeklinde yapsak işe yarar mı?
8 yıl
Silinsin
Mobilden girdiğim için aynı konuyu iki kere açmış silinebilir
8 yıl
Xperia Z1 Ekran ve garanti
Arkadaşlar bundan 2 3 ay önce telefonu kullanırken ekranı kırıldı. Babam bi arkadaşı olduğunu telefonu sıfırdan farksız yapacağını ve garantinin 700-800 lira alacağını ve kendisinin sadece 400 lira alacağını söylemiş. Babama ne kadar bi garantiye gönder dediysem de dinletemedim o gitti arkadaşına yaptırdı. Telefonu o günden sonra babam kullanmaya başladı ben daha yeni aldım telefonu. Telefonda ekrana bastırdığın zaman laptop ekranlarındaki kararma oluyor güneş altında ekran sıfır renkler eskisi kadar canlı değil parlaklık gitmiş. Bu karaktersiz herife neden böyle olduğunu sorduğumuzda ise o kadar olur abi diyor. Sıfırdan farksız olucak diyen adam şimdi böyle diyor. Telefonu aç bi daha tak yap bişeyler diyoruz o telefonu açarken ısıtıyoruz tekrar açarsak patlar diyor. Cidden patlar mı yoksa adam yapmamak için mi öyle söylüyor veya bu ekranı başka bi telefoncuya taktırsak sorun çözülür mü veya garantiye göndersek birşey yaparlar mı?
8 yıl
Turkcell'den Avea'ya Hat Taşıma
Arkadaşlar merhaba. Çarşamba günü öğlen saatlerinde Turkcell hattımı Avea'ya taşımak için başvurdum. İnternetten okuduğum kadarıyla 3-4 güne geçiyormuş. Yine okuduğuma göre SMS geliyormuş şu gün şu tarihte geçicek diye ama bana SMS de gelmedi. Cidden kaç güne geçer? SMS geçmeden az önce mi gelir yoksa başvurur başvurmaz gelmesi mi lazım?
8 yıl
PS3 Joystick Eşleştirme
Arkadaşlar elimde Platoon Ps3 Joystick var ama Ps3'le eşleştiremiyorum. Joystickle beraber usb var yanında bunun bluetooth olduğunu varsıyıyorum. Onu takıyorum Ps3'e kabloyla kolu bağlıyorum ama olmadı bi türlü. Yardımlarınızı bekliyorum
8 yıl
Sony Xperia Z1 Açılmıyor
Dün gece telefonla oynarken şarjım bitti sabaha kadar şarja taktım sabah telefonu açmaya çalıştığımda üstemi kırmızı bildirim ışığı yanıp sönüyor görüntü gelmiyor şarja taktığımda kırmızı ışık sürekli yanıyor ama telefon yine açılmıyor lütfen yardım edin arkadaşlar
8 yıl
Fat PS3 Performans
Arkadaslar Fat PS3 aliyorum oldukca uygun fiyata ama bazi konularda performansin slimlere gore dusuk oldugu yazmis. Ben simdi yeni oyunlari GTA 5 COS Ghost falan oynayamicak miyim?
8 yıl
PS3 ALIYORUM
Arkadaslar PS3 aliyorum. 200 liraya yazilimi kirik PS3. Sizce fiyat nasil ?
8 yıl
Blackberry Bold 9700 Mobil İnterneti Kapatma
Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 9700 telefonumda mobil interneti kapatmak istiyorum. İnternet paketim yok ve Tl'lerim gidiyor. Mobil şebekeden veri servislerini kapattığımda Wifiden de internete giremiyorum. Bunun bir çözümü var mı ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.