Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
29 Mayıs 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
107 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Heybuddy spor arkadaşını bul

Merhaba uygulama arkadaşım tarafından geliştirilmekte desteklerinizi bekliyorum. Kendinize uygun spor bransi seçip etkinlik oluşturabilirsiniz. Oluşturulan etkinliğe katılabilirsiniz. Olumlu olumsuz görüşlerinizi bekliyorum.


Sitenin baş sorunu sosyalleşmek adına elimizden geleni yapıyoruz 😉


https://instagram.com/heybuddytr?utm_medium=copy_linkBu benim hesabım.

3 yıl
15 TEMMUZ KÖPRÜSÜ ÇİFT TARAFLI GEÇİŞ ÜCRETİ (21 TL )

Evet arkadaşlar gecen bir konun altına yazmıstım 15 temmuz köprüsünde normalde tek yönden ücret alınıyordu. Geçen gecerken bir baktım diger tarafa da sistem kuruyorlar bakalım ne olucak dedım 12.07.2020 tarihinde sabah 05:40 ta gectim şile tarafında biraz bisiklet binip aracıma yukledim ve geri döndüm bugun bir baktım iki taraftan da ücret almıs dönüşüm 12.07.2020 15.06 iki geçiştede 10.5 tl ücret cekilmiş. Tamam sorun bu değil iki tarafa da ücret uygularsın ama sorun 3 küsürlerde iken ben tek taraftan geçiş alıcam ve 7 tl yapıcam dediğinde kimse birşey demedi ve 7 tl olarak devam etti uzerine gelen zamlarla 10.5 tl oldu ve simdi sen iki tarafa da koyup hgs ogs 21 tl alıyorsun bu nasıl ış. Konuyu yanlış yere actıysam özür.

4 yıl
Makas atmaya devam edin afferim.
https://www.posta.com.tr/d-100u-savas-alanina-ceviren-kaza-kamerada-2204892

Arıza yada kaza yapmıs ıkı arac yol kenarında duruyor sis farlari yanık beyaz ticari de makas ata ata gidiyor hatta taksici ve onunda arkasından gelen siyah bir araba arkadaşım bişi yapıyorsunuz bari limitleri zorlamayın yolu okuyamıyorsanız bınmeyin arabaya ne olur ne olabilir yaya cıkar mı motor cıkar mı bisikletli cıkarmı acaba dengesı kaybolup dusermı mesafe bıraksam mı otobus onunden biri cıkarmıs ısık bana yesil yanıyor ama yaya yola atlarmı yavaslıyayım biraz düşünmek lazım bu ve bu tarz önem arzeden konuları ehliyet alırken aşılamak lazım sürücülere.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle