Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
V

Onbaşı
22 Mayıs 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
21 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
V
5 yıl
2017 YGS-LYS SAYISAL
Selam arkadaslar calısmaya basladım Antremanlarla Matematık 1 bitti sımdı antremanlarla matematık 2 antremanlarla fızık ve antremanlarla kımya ve antremanlarla geometrı almayı dusunuyorum sızce bunlar ıyımıdır yoksa farklı kaynaklara yonelmelımıyım cevaplarsanız sevınırım tesekkurler
V
5 yıl
KİPA'DA ALGİDA VİENETTALAR RESMEN YANIYOR!!!
Biraz önce Kipa İzmir-Balçova mağazasından geldim. 1 gün önce Vienettalarda indirim vardı. Bugünde devam ediyor mu diye bir tanesinin fiyatını okuttum. Fiyat değişmemiş. Bu arada fiyatı 4 TL. Yarında devam eder diye düşünüyorum. Tükenmeden saldırın DH ahalisi.
V
7 yıl
General Mobile Discovery 2 mi, Yoksa Asus Zenfone 6 mı? Lütfen yardım Edin!
Merhabalar sevgili dh forum üyeleri;

Yaklaşık 2 gün önce çıkan General Mobile Discovery 2 gözüme ilişti. Uzun uzun araştırdım, forumlara bakım, inceleme videolarıını izledim. Ama karar veremedim. İnceleme videolarında Discovery 2 (8 çekirdek MTK işlemcili, 2 gb ram'li, 13Mp arka kamera ve 5 Mp ön kamera+çift sim+ 16gb sabit hafıza ve yekpare kapak) şeklinde olduğu anlatılıyordu. Yalnız inceleme videolarında kameranın kötü çekim yaptığı ve telefonun oyunda yaklaşık 60 dereceleri gördüğü ve ısınmadan dolayı kapanmaya bile zorlandığını izledim.
Asus'un zenfone 6'sını incelediğimde ise çift çekirdek Intel işlemci, 2 gb ram, 13Mp arka kamera, 2 Mp ön kamera, çift sim, ve 16 gb arttırılabilir hafızalı ve yine arka kapağın çıkarılabilir olduğu ama pil kısmının gözükmediği ve çıkmadığını gördüm. Zenfone 6'da ısınma probleminin olmadığını gözlemledim. Discovery 2 nin pili 2500 mAh ve Android 4.4.2 kitkat yüklü olduğu, Zenfone 6'nın pilinin ise 3300 mAh ve Android 4.3 ile yüklü geldiğini biliyorum.

Bu kadar anlatımdan ve inceleme videolarından izlediklerimi aktardıktan sonra sizce hangisini tercih etmeliyim? General Mobile Discovery 2 mi, yoksa Asus Zenfone 6 mı?

Cevaplarınız ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum.V
7 yıl
Netbook Dahili DVD Writer Yazma Problemi
Merhabalar sayın forum üyeleri;

Acer V3-571G modeli notebook'um var. Aldığım günden beri dahili DVD yazıcısını hem DVD-R ile hem de CD-R ile yazdırabiliyordum. Dün veri yedekleme amaçlı Fotoğraflarımı, videolarımı ve çeşitli notlarımı DVD-R'a yazdırmaya çalıştım. Neroda gerçekleştirdiğim bu işlemde DVD'ye hiç bir veri yazmadı ve aşağıdaki resimde görülen hatayı aldım. Uzun süredir kullanmıyordum DVD yazıcıyı. DVD-R lar PRINCO, dün yeni aldım. Hepte aynı markayı kullanırım. Şimdiye kadar hiç bir sıkıntı çıkarmadı. Yanlız dikkatimi çeken şu oldu. DVD'lerin altında yani yazılan kısımda PRINCO yazmışlar. Bu yazıma engel bir durum değildir sanırım. SONY DVD-R bulmuştum bi yerden ona da yazmadı. Yazdırmak istediğim şeyler kopya korumalı değildir. Neroyu sildim yeniden kurdum, olmadı. Windowsun kendi programıyla denedim hata verdi. Format atmak istemiyorum. Ama çözemezsem onu da denerim. işletim sistemim Windows 8.1 Pro. Sizce bu problemi nasıl çözebilirim? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

V
7 yıl
Netbook Dahili DVD Writer Yazma Problemi
Merhabalar değerli forum üyeleri;

Acer V3-571G notebook'um var. Aldığım günden beri gerek DVD-R gerekse CD-R yazdırırdım. Taki düne kadar. Uzun zamandır kullanmıyordum. Dün yedekleme amacıyla video, resim ve bazı notlarımı yedekleme amacıyla DVD-R'ye yazdırmaya çalıştım. Ama resimde gördüğünüz gibi hatayla karşılaştım. %1 lerde başlıyor ileri gitmiyor ve 1 dk bile geçmeden DVD'yi çıkarıyor hata veriyor. Yazım işlemini nero 8 ile yapıyorum. Nerodan sahte yazımı işaretliyorum. Gayet iyi bir şekilde yazıyor görünüyor. Kullandığım boş DVD-R' ler PRINCO daha dün aldım. Hepte bu markayı kullanırım .Birde şu dikkatimi çekti DVD'lerin altında belli belirsiz PRINCO yazmışlar. Yenileri için böyle bişey yapmışlar galiba. Bunlardan önce Sony'nin DVD-R'unu kullandım yine yazmadı. Sizce sorunum neden kaynaklanıyor?


DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.