Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
H

Yüzbaşı
21 Mayıs 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
359441 Gün Cezalı
356819 gün 7 s. 17 dk.
Gönderiler Hakkında
H
7 yıl
General Mobile Android One - 629TL (N11 İçerir)
H
9 yıl
Oyun Oynarak Para Kazanın
marketglory

Bu site e-Republic veya ANNO1777 benzeri bir oyun, ama burada, para kazanmak e-Republic gibi değil 20 kat daha hızlı para kazanabilirsiniz.
Gerçek parayı oyun parası ile takas edip çekebileceğiniz bir sistem, ekonomik siyasi ve askeri gelişmeleri takip etmeniz gerkiyor.
Her oyuncunun şirket elemanı askeri eleman olma gibi iş kurmak organizasyon yapmak gibi seçenekleri var.
Oldukça yeni bir oyun henüz netleşmiş bir yapısı yok ancak oyun zevkli tavsiye ederim, yeni olmasının avantajlarıda var daha gelişmiş bir yapınız olur ilerde, savaşlardan seçimlerden vs vs sürekli haberdar olmanız faydanıza olacaktır .
stratejiniz kavga etmek , sıkı çalışmak ve kendi şirketini açmak ve insanlar için çalışmak olursa daha zevkli oluyor.

Kendi referasım ile link veriyorum bu şekilde üye olursa ilerde devlet kurma şirket kurma gibi işlemleri yaparız.
Katılımlarınızı bekliyorum iyi oyunlar...

marketglory'e üye ol
H
9 yıl
Oyun Oynarak Para Kazanın
www.marketglory.com

Bu site e-Republic veya ANNO1777 benzeri bir oyun, ama burada, para kazanmak e-Republic gibi değil 20 kat daha hızlı para kazanabilirsiniz.
Gerçek parayı oyun parası ile takas edip çekebileceğiniz bir sistem, ekonomik siyasi ve askeri gelişmeleri takip etmeniz gerkiyor.
Her oyuncunun şirket elemanı askeri eleman olma gibi iş kurmak organizasyon yapmak gibi seçenekleri var.
Oldukça yeni bir oyun henüz netleşmiş bir yapısı yok ancak oyun zevkli tavsiye ederim, yeni olmasının avantajlarıda var daha gelişmiş bir yapınız olur ilerde, savaşlardan seçimlerden vs vs sürekli haberdar olmanız faydanıza olacaktır .
stratejiniz kavga etmek , sıkı çalışmak ve kendi şirketini açmak ve insanlar için çalışmak olursa daha zevkli oluyor.

Kendi referasım ile link veriyorum bu şekilde üye olursa ilerde devlet kurma şirket kurma gibi işlemleri yaparız.
Katılımlarınızı bekliyorum iyi oyunlar...

www.marketglory.com' üye ol
H
9 yıl
En İyi Ptc Siteleri
Paypal ile ödeme yapan güvenilir sistemler, tavsiye sırasıyla listelenmiştir. Refferer ile üye olmanın bazı
avantajları vardır, yorumlarınızı bekliyorum, ödemelerle ilgili olarak bazılarından 2-8$ arası ödeme alınmıştır,
Türkiye'ye ödeme yapan sistemlerdir kesinti yapmayan sistemlerdir.

PTC Siteleri
1 - Clixsense.com
2 - Ojooo.com
3 - Shbux.com
4 - Probux.com
5 - Neobux.com
6 - Waoindia.com
7 - Trbux.net
8 - Twickerz.com
9 - Ctpbux.com
10 - Ptcsolution.com

Beğer Kazan Siteleri (Paid to Like)
1 - Paid-to-like.org
2 - Socialtakipci.com
3 - Youlikecash.com
4 - Likes2cash.com
5 - Xfans.eu

Yorumları bekliyorum, herkese bol kazançlar...
H
9 yıl
HP P1102W Kablosuz Lazer Yazıcı
Ürün: HP LaserJet P1102w
Baskı Çözünürlüğü: 600 x 600 dpi Belirtilen Baskı Hızı: Dakikada 18 sayfa Bağlantılar: USB. Wi-Fi Ağırlık: 5.6 kg
Artıları:
O Düşük maliyetli baskı O Az yer kaplayan yapı
Eksileri:
O Yazıcı üzerindeki kullanıcı paneli zayıf

Ev ve ofis yaşamının birbirine karıştığı bugünlerde baskı çözümleri daha fazla işlevsellik kazanırken kapladıkları yer ve baskı maliyetleri düşüyor. LaserJet P1102w kablosuz baskı imkanı ile mali-yeti düşük çıktı almanızı sağlarken masanızın üzerindeki kalabalığı da en aza indiriyor. 600 x 600 dpi baskı çözünürlüğüne sahip olan P1102w, sadece metin baskısı gibi basit işler için tasarlanmış ufacık bir yazıcı.

Renkli baskıya ihtiyaç duymadığınız ortamlarda işinizi kolaylıkla yürütebileceğiniz yazıcı USB bağlantısı dışında kablosuz ağ desteğiyle de kolay bir kullanım su-nuyor, ilk sayfa baskısında kabul edilebilir bir bekleme süresi sunan yazıcı yaptığımız testlerde görsel ve metin içeren 8 sayfalık bir makaleyi 44 saniye içinde yazdırmayı başardı. Bu küçük ofisler için yeterli bir hız olarak değerlendirilebilir. Ürünün yaklaşık 230 TL olan fiyatı performansı ve kablosuz özelliğiyle birlikte düşünüldüğünde gayet mantıklı.

Evin veya ofisin hemen hemen her yerinden uygun maliyetli, paylaşımlı, kablosuz HP LaserJet baskısı1. HP Smart Install ile tak ve yazdır –CD gerekmez3. Enerjiyi verimli kullanma bakımından gezegendeki en üstün lazer yazıcı olan bu yazıcı12 paranızın cebinizde kalmasına ve kaynak tasarrufu yapmanıza yardımcı olur.
Dünyanın enerji açısından en verimli lazer yazıcılarından biri1: uygun fiyatlı bir LaserJet ve kablosuz bir şekilde2 ve HP ePrint3, ePrint Kablosuz Doğrudan yazdırma4 ve AirPrint™5 özellikli mobil aygıtlardan yazdırabilme özelliğini isteyen iş amaçlı kullanıcılar için ideal.
Özellikler
Uygun fiyatlı kablosuz yazdırma2 ve etkileyici hareket kabiliyeti ile verimliliğinizi koruyun.
Fazladan kablo kullanmadan yazıcıyı ağa bağlayın ve 802.11 b/g/n kablosuz bağlantı2 kullanarak evinizdeki veya iş yerinizdeki neredeyse her yerden erişin.
HP ePrint3 ile neredeyse her yerden yazdırın ve hareket halindeyken bile verimliliğinizi koruyun.
Kablosuz özelliği etkin bir akıllı telefondan veya Internet özelliği etkin başka bir aygıttan, HP ePrint Kablosuz Doğrudan yazdırmayı2,4 kullanarak dosyaları doğrudan yazıcınıza gönderin.
AirPrint™5 ile iPad®, iPhone® ve iPod touch® aygıtınızdan kablosuz olarak yazdırın.
Kolay ve güvenilir HP LaserJet baskıyı deneyin.
Yazıcınızı kısa sürede kurun; HP Akıllı Yükleme sayesinde CD gerekmez6.
LED ışıklı kullanımı kolay, sezgiyle anlaşılır bir kontrol paneliyle ayarları yapın ve hemen yazdırmaya başlayın.
Dakikada 18 sayfaya varan baskı A4 hızında belgeler yazdırın ve Anında Açılma Teknolojisi ile Güç Tasarrufu modundan (Otomatik Kapanma) 8,5 saniye kadar kısa bir sürede ilk sayfayı alın.
150 yapraklık kağıt tepsisi ve 10 yapraklık öncelikli giriş yuvasını7 kullanarak karton, saydam kağıtlar, etiket ve zarf da dahil olmak üzere çok çeşitli ortam türlerine yazdırın.
Dünyanın enerji açısından en verimli yazıcılarından birini1 kullanarak çevre üzerindeki etkinizi azaltın.
Yazdırma etkinliğinizi algılayarak otomatik olarak açılıp kapanan HP Otomatik Açılma/Otomatik Kapanma Teknolojisi8 ile enerjiden tasarruf edin.
HP Akıllı Yazdırma'yı9 kullanıp, yalnızca istediğiniz içeriği yazdırarak kağıt israfını azaltın. HP Akıllı Yazdırma, web sayfalarını kesme kenarı olmayan ve boş sayfalara bastırarak daha kullanılabilir web sayfaları sunar.
Şık ve endüstriyel bir tasarıma sahip son derece kompakt bir yazıcıyla yerden tasarruf edin.
HP, daha az ambalaj malzemesi ve HP Planet Partners aracılığıyla ücretsiz kartuş geri dönüştürme hizmeti ile çevre üzerindeki etkinizi azaltmanıza yardımcı olur10.
Profesyonel kalitede, uygun maliyetli baskılar oluşturun.
Daha küçük baskı dosyaları, net metinler, eşit tonlar ve pürüzsüz görüntüler oluşturan HP FastRes 120011 ile gelişmiş baskı kalitesi elde edin.
Üstün kalite ve güvenilirlik elde etmek için satın aldığınız kartuşun Orijinal HP olduğunu doğrulayın. Yanlışlıkla sahte kartuş kullanmanın önüne geçmek için HP Kartuş Doğrulama yazılımını indirin.
Toner kartuşunu değiştirme zamanı gelince, HP SureSupply12 ile sadece birkaç tıklatmayla Orijinal HP kartuşu satın alın.
1 Rekabetçi TEC ölçümü sonuçlarına dayanan enerji tüketimiwww.energystar.gov,www.eu-energystar.org adreslerinde ve Ocak 2012 itibarıyla tek işlevli siyah beyaz ve renkli lazer yazıcılar için üreticinin yayınladığı veri sayfalarında bulunabilir. Bireysel ürün yapılandırmaları ve kullanımı güç tüketimini etkiler.
2 Kablosuz baskı yalnızca P1102w ürününde mevcuttur. Kablosuz performansı, fiziksel ortama ve erişim noktasından uzaklığa bağlıdır.
3 Yazıcının Internet'e bağlı olması gerekir. Özellik, bağlı olan herhangi bir Internet ve e-posta özellikli aygıtla çalışır. HP Web Hizmetleri Hesap Kaydı gerekir. Yazdırma süreleri değişiklik gösterebilir. Desteklenen belgeler ve görüntü türlerinin listesi için,www.hp.com/go/eprintcenter adresine bakın. Ayrıca ilave çözümler için,www.hp.com/go/mobile-printing-solutions adresine bakın.
4 Mobil aygıtın kablosuz özelliği etkinleştirilmiş olmalıdır. Yazıcının HP ePrint özelliği etkinleştirilmiş olmalıdır. Özellik,www.hp.com/go/eprintcenter adresinden indirilebilecek sürücü veya uygulamalar gerektirebilir. HP ePrint Kablosuz Doğrudan yazdırma ve yerleşik kablosuz bağlantı yalnızca HP LaserJet Pro P1102w ürününde mevcuttur.
5 Çoklu görev uygulamasını destekleyen iOS 4.2 aygıtları (iPad, iPhone 4, iPhone 3GS ile 3. ve 4. nesil iPod touch) destekler. iOS 4.2 aygıtları için 802.11 kablosuz ağ bağlantısı gerekir, AirPrint özelliğini destekleyen yazıcı kablosuz veya Ethernet ile bağlı olabilir. AirPrint ve AirPrint Logosu, Apple Inc. şirketinin ticari markalarıdır. iPad, iPhone ve iPod touch, Apple Inc. şirketinin ABD ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalarıdır.
6 HP Akıllı Yükleme özelliği, yalnızca USB ve ağ bağlantıları için Windows® ile çalışır.
7 10 yapraklık öncelikli giriş yuvası yalnızca P1102w ürününde mevcuttur.
8 HP Otomatik Açılma ve Otomatik Kapanma özellikleri yazıcı ve ayarlara bağlıdır.
9 Microsoft® Internet Explorer 7.0, 8.0 ve 9.0 veya Firefox 3.5 ila 5.01 sürümlerini destekler.
10 Program kullanılabilirliği değişiklik gösterir. HP Planet Partners programı ile dünyada 50'den fazla ülke ve bölgede HP kartuş iade ve geri dönüştürme hizmeti verilmektedir. Daha fazla bilgi almak veya iade zarfı ve atık toplama kutusu talebinde bulunmak içinwww.hp.com/recycle adresini ziyaret edin
11 HP FastRes 1200, bu aygıt için en iyi baskı kalitesini sağlar. Hızlı baskı için HP FastRes 600 teknolojisini tercih edin.
12 Program özellikleri ve kullanılabilirliği ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi içinwww.hp.com/learn/suresupply sitesini ziyaret edin.

229 TL - HP LASERJET P1102W LAZER YAZICI CE658A
H
10 yıl
Kablosuz Mouse Tavsiyeleri
H
10 yıl
Yazıcı Tavsiyeleri
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle