Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
07 Mayıs 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
38 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
LG V30+ plus mı xiaomi mi 9t mi?
Selam arkadaşlar. Lg v30+ plus şuan almaya değer mi? Mi 9t alacaktım ama v30+ aklımı çeldi. Telefonda oyun oynamam, fazla fotoğraf çekmem. Bir şeyler okurum-izlerim ve en önemlisi kulaklıkla müzik dinlerim. Şarj konusunda aralarında çok fark var mıdır? Ya da başka önerebileceğiniz telefon var mıdır? Bütçe olarak maks. 3000tl verebilirim.
3 yıl
Garantisiz, Pasaport kayıtlı telefon
Semers iletişim ya da turan gsmden xiaomi mi 9t almayı düşünüyorum ama mayıs ayı sonrası pasaportlara kayıtlı telefonlar için yasa çıkmış ve pasaport ile hat sahibi aynı kişi olmalıymış. Bu satıcılardan telefon alırsam daha sonra yeni yasaya bağlı sıkıntı yaşar mıyım acaba?
6 yıl
Alt-tab yapınca fps artışı?
Arkadaşlar 60fps ile başladığım oyunda 10dk sonra yavaş yavaş fps 30a düşüyor alt-tab yapıp oyuna geri girdiğimde 50-55 e cıkıyor 1-2 dk sonra tekrar düşüyor. Yabancı forumlarda çok konu açılmış, konuşulmuş ama kesin çözüm bulamadım sizlere sormak istedim.
oyun: skyrim special edition ( başka oyunlarda da olmuştu ama bu kadar şiddetli değil)
ekran kartı: nvidia gtx850m
6 yıl
Şans mı?
6 oyundur art arda anahtar parçacığı düşüyor şans mı bu bilen var mı?
7 yıl
Tryn ulti-Can çalma
SA beyler, tryn ulti basınca hic canı yokken vurursak can çalabilitemiz var mıdır ?
7 yıl
Esrarengiz Mikrofon Sorunu
Evet beyler windows 10'a geçtiğimden beri garip bir sorun yaşıyorum. Mikrofonum normal bilgisayarın ses kaydedicisiyle ya da mikrofon ayarlarından test ederken çok güzel ses çıkıyor hatta skype da bile sesimaynı şekilde güzel gidiyor ama oyun oynarken(oyun içi konuşmada) arkadaşım sesimin cok kötü gittigini tek kelime bile anlamadığını söyledi. Bende internette mikrofon testi yaptığımda sesimin çızırtılı, anlaşılmaz olduğunu farkettim ama başta da söylediğim gibi mikrafon ayarlarındaki ses kontrolünde yada pc'nin kendi ses kaydedicisinden test ettiğimde bir sorun yok. Biraz uzun oldu kusura bakmayın yardımcı olursanız sevinirim.
7 yıl
Dns Kendi Kendini Otomatiğe alıyor
Başlıkta da dediğim gibi dns'yi ayarlıyorum tamam deyip cıkıyorum tekrar girdiğimde otomatiğe geçmiş oluyor yardım edebilecek var mı?
8 yıl
Çerçeveler ne zaman geliyo
Bronz 2 yim ama çerçeve gelmedi nasıl iş bu ya pf
8 yıl
Tuhaf Ping Sorunu
Her gün akşam saat 7-8 gibi pingim yükseliyor 250 yi buluyor orada sabit kalıyor saat gece 12 gibi düşüyor 1-2 haftadır böyle ttneti aradım ping hakkında elimizden bir şey gelmez dediler beyler nedendir bu? Farklı pclerde denedim bir fark yok ping yine yüksek oluyor.
8 yıl
Lol oynanmaz artık
Herkes hile kullanmaya başladı 2-10 giden adamda bile hile oluyor bilen bilmeyen kullanıyor oyunun b*ku cıktı artık. Neredeyse her gün hile kullanan kişiler görüyorum oyundan soğuttular.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle