Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
23 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
59 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
7 yıl
Gigabyte GeForce750x 1gb Alınır mı ?
Merhaba athlon 2x 255 işlemcim yetersiz kaldığını biliyorum ancak monitörüm 1366x.... desteklediği için kısık çözünürlükte oyun oynamayı düşünüyorum. Eski ekran kartım gtx650 ile nba2k15 gibi fifa15 gibi oyunlarda iyi fps alamamıştım. Acaba bu kart bu sorunu çözer mi ? Ya da işlemcinin ekran kartını baltalaması hangi tür oyunlarda ortaya çıkıyor ? Bu bilgileri öğrenmek istiyorum. Ayrıca gtx750 ise çok az kullanılmış ve 200 liraya satıyorlar. Sizce değer mi ? Şimdiden çok teşekkür ederim.
8 yıl
32. Saniyeden İtibaren Çalan Müzik
9 yıl
GÜÇLÜ BİR OYUN BİLGİSAYARI (1000- 3000 ARASI)
Merhaba arkadaşlar. Aslında fiyatı o kadar önemli değil. İşlem gücü oldukça iyi olsun geride kalan ekipmanlar daha geri planda da kalabilir. Buna en uygun olarak F/P ürünü tavsiyelerinizi bekliyorum. Sadece kasa fiyatını verirseniz çok memnun olurum. Cevaplarınız için teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.
9 yıl
Masaüstünde ve oyunda çok ufak takılmalar yaşıyorum.
Merhaba. Sistemimde artık ufak takılmalar ve yavaşlamalar yaşamaya başladım. Oynadığım oyunda ara sıra ufak takılmalar gözlenebiliyor. Ve artık o oyunu oynarken tarayıcıyı açtığım bazı videolarda da takılmalar olabiliyor. CPU %100 olmuyor ve yeni format attım. Yanlız x2 255 regor kullanıyorum ve ekran kartım gtx650. Sizce bu işlemci düşüklüğünün bir etkisi var mıdır ? Veya termal macun sürüp bu sorunu aşabilir miyim ? Sizin çözüm önerileriniz nelerdir? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
9 yıl
BİLGİSAYAR GÜÇ TUŞUNA BASIP, TEPKİ ALAMAMAK
Merhaba arkadaşlar. 3 gün kadar önce beslemesi yetersiz olan eski güç kaynağımı değiştirip. Daha güçlü bir güç kaynağı almıştım. Bir slot daha Ram takviyesi yaparak daha güçlü bir sisteme sahip oldum. Dün gece bilgisayarımı sorunsuz bir şekilde kapattıktan sonra bu sabah bilgisayarımı açamadım. Hiç bir türlü tepki vermiyor. Bunun nedeni ne olabilir? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
9 yıl
High Power Eco 600W Aktif PFC HPE-600-A12S
Merhaba. Bu model ekran kartının çalıştırabileceği en güçlü kart hangisidir ? Ve kart ile ilgili genel görüşleriniz nelerdir? Değerli yorumlarınız için teşekkürler.
9 yıl
250 350 lira arasi ekran kartı tavsiyesi.
Merhaba. Feel hurricane fl-550 model güç kaynağı kullanıyorum. En yüksek güç çıkışının 400W olduğu yazıyor. İşlemcim ise Amd x2 255. 1 adet 2gb ddr3 bellek kullanıyorum. Ekran kartım ise Geforce 9500Gt. Size sorum ise bu güç kaynağı ve sistem ile çalışabilecek en üst performansları ekran kartı hangisidir ? Ve ayrıca yukarıda belittiğim gibi bu fiyat aralığında en fiyat performans oranı yüksek kart hangisidir? Ve bu kart için kaç W güç kaynağı gereklidir. Ve ya bendeki yeterli midir? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar.
9 yıl
600 - 700 TL arası ekran kartı en iyi notebook tavsiyesi.
Başlıkta belirttiğim üzere aradığım tek şey ekran kartının emsallerinin yanında en güçlü olanını tavsiye etmeniz. Tek aradığım şey budur. Cevaplarınız için teşekkürler.
10 yıl
Carnac - East 82 LV %35 Karus/Asassin Uygun fiyata
Merhaba arkadaşlar. Karakterde bir kaç old taki mevcuttur ve sadece 75 skili açılmamıştır. Euko'da oynamamdan ötürü bir nevi açık arttırma yaparak en fazla teklif verene uygun bir fiyata satacağım. Tekliflerinizi lütfen özel mesaj yolu ile belirtiniz. İyi forumlar.
10 yıl
400 WATT FEEL PSU İÇİN MAKSİMUM EKRAN KARTI TAVSİYESİ !
Merhaba arkadaşlar. 400 Watt olan psu için maksimum alinabilecek ekran kartını öğrenmek istiyorum.

Sistemim Amd Athlon x2 255 3.10 2GB DDR3 Nvidia 9500GT. Kısaca böyle özetlemek mümkün. Anımasayabildiğim feel marka psu olması ve led tv kullanarak harici bir üniteden güç alıyorum ve almaya devam edebilirim. Maksimum, F/P ve ya her türlü öneri ve görüşlere açığım. Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle