Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
I

Onbaşı
24 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
360225 Gün Cezalı
357238 gün 12 s. 6 dk.
Gönderiler Hakkında
I
8 yıl
Barfiksin faydaları
Burada konu açmıştım önceden, tavsiyelerinizle bir bar aldım. Yaklaşık 15-20 gündür asılı kalıyorum arada, kolları alıştırmak için. Bu süre yeterli mi, artık barfiks çekmeye başlayabilir miyim? Bir de barfiksin kanatlara faydası olduğunu biliyorum, kollara veya omuz genişliğine de faydası olur mu? Olmazsa onlar için ne tür program izleyebilirim? Yardımcı olacaklara teşekkürler.
I
8 yıl
Bir kadından yediğim en büyük kazık
Telefonuma mesaj geldi whatsapp'tan. Kız yeni taşınan üst komşummuş. Dedi ki bu gün zamanın varmı akşama biraz içip sevişmek istiyorum. Sevindim ben de tabii dedim. İyi o zaman köpeğimi sana bırakıyorum teşekkür ederim dedi.
I
8 yıl
Göbek deliğinden olası kardeş tahmini
Bilmeyenlerin çoğunlukta olduğunu düşünerek açıyorum bu konuyu.

Göbek deliği derin ise ardılınız(olası kardeşiniz) dişi oluyor.
Göbek deliği göbek yüzeyine yakınsa, yani fazla derin değilse ardılınız(olası kardeşiniz) eril oluyor.

Benim xx kardeşim var ama xxx göbek deliğim nasıl oluyo? diyorsanız büyük ihtimal anneniz düşük yapmıştır veya aldırılmış bir çocuk vardır arada.
I
8 yıl
Tatilde yalayıp yuttuğum Rus SS'li
I
8 yıl
Leyla ile Mecnun ekibinin yeni dizisi
Leyla ile Mecnun ekibi yeni bir dizi için Star TV ile anlaştı.Yeni dizinin adı: ''Ben de Özledim''

Ben de Özledim Ekim'de Star Tv'de. Burak Aksak yazıyor.Onur Ünlü yönetiyor.Leyla ile Mecnun ekibi tam kadro oynuyor.
I
8 yıl
uzun lafın kısası..
uzn lfn kssı.
I
8 yıl
Bence en başarılı ünlü Hülya Avşar
Düşünsenize hiç bir yeteneği yok. Sadece güzellik var(o da gençliğinde, üstüne makyaj her kadını güzel yapabiliyor) ve o da hiç bir yeteneği olmamasına rağmen ülkede bir çok projeye katılan, bu işten ekmek yiyen ve umursanan bir insan. Diğer ünlülerden daha başarılı bence. Mesela Hadise'nin sesi güzel, ünlü. Tuba Büyüküstün bir oyuncu, Şenay Akay güzel bir manken, Kıvanç Tatlıtuğ yakışıklı bir oyuncu, Acun Ilıcalı zeki ve girişken bir insan vb.. Ama Hülya Avşar'da elle tutulur hiç bir yetenek veya özellik yok. Diğerleri elbet ünlenebilir, ama Hülya Avşar gibi bir insan ünlü olarak benim gözümde diğerlerinden daha başarılı duruyor. Siz ne düşünüyosunuz?
I
8 yıl
2013 DH buluşması [sıradan DH üyeleri]


Yeri gelip Victoria's Secret meleklerini beğenmeyen DH üyeleri bunlar olsa gerek.
I
8 yıl
Televizyonda kumar oynatılması
Evet beyler Şans Kapıda programından bahsediyorum. Bu programda alenen kumar oynatılıyor ve yetkililer seyirci kalıyor. İnsanlar eşyalarını risk altına koyuyor, aile düzeni bozuluyor, eşler kumar karşılığı ülkenin gözü önünde kavgalar ediyor. Bana çok saçma geliyor, reyting uğruna insanları birbirine düşürecek yayınlar yapılıyor ve biblodaki memelere bile sansür uygulatan sapık RTÜK yetkilileri de seyirci kalıyor. Sizce yanlış mı düşünüyorum?
I
8 yıl
Mouse ve Klavye donmaya başladı
Beyler 2 gün önce hiç bir şey yoktu, dünden beri arada bir klavye ve mouse ara ara donup gelmeye başladı. Ve oyun oynarken falan gerçekten sinir bozucu bir hal alıyor. Aklıma sıcaktan olma olasılığı geliyor yani başka birşey gelmiyor. Nedir bunun nedeni?

Klavye: exper normal klavye(2yıllık)
Mouse: a4tech gaming mouse(yeni aldım)
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.