Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
07 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
82 (Bu ay: 6)
Gönderiler Hakkında
3 hafta
Xprime oyuncu koltuğu deneyimim.(Uzak durun)

Selam forumdaşlarım yakın zamanda bel ağrılarım nedeniyle düzgün bir koltuk arayışına geçtim oyuncu koltuklarına bakın dendi. Uygun olsun bilmem ne olsun derken xprime kadar geldik forumda görmüştüm ilk kendilerini reklam vermişler.Genel olarak özetlemek gerekirse

1)Montaj işçiliği rezalet.Vida delikleri olsun resmen vidayı takarken yırt koltuğu dedirtiyor adama.

Montaj için 1 parça kağıt yollamışlar bir de video göndermişler QR koduyla ama gönderilen koltuğun iki kaynakla zerre alakası yok.

Siteye de 5 dakika ortalama montaj demişler kendi elemanları yarım saatte kuruyor zaten.

2)3D kolçak falan demişler bu kolçaklar2d arkadaşlar 3D ile uzaktan yakından alakası yok kolçağın.

3)Koltuktaki işçilikte genel olarak kötü zımba bölgeleri olsun zerre güven vermedi bana.

4)Gönderimi 1 aya yakın zaman alıyor burası fiyasko

5)Fiyatlandırma olarak 1600-1700 liraydı bu koltuk forumdan 1300 civarına alan arkadaşlar var şu an fiyatı ise 2600 lira civarında demem o ki biraz daha fazla verin avrupa markalarından şaşmayın türk firmalarının 40 fırın ekmeği var daha hem işçilik hem hizmet olarak

6)O kadar şeyin içinde burasıda sonradan geldi aklıma gönderdiklerini belirttikleri montaj anahtarları vs kargonun içinde bulunmuyor.

3 ay
Sokak köpekleri için kulübe sorunu

Selamlar civar mahallemizde yaşayan bir köpek grubu var beslenmesiyle vesaire ilgileniyoruz fakat malum kış geldi ve kalacak yerleri yok burada yıllardır bomboş olan düz toprak bir arazi var çok geniş fakat kulübeler için bir izin vesaire ne yapmak gerekir bu kulübelerin toplatılmasını nasıl engelleriz?

geçen yıl
G2G'den para çekebilen var mı ?

Arkadaşlar g2gde bir miktar param var bu parayı çekebiliyor muyum yabancı bir site malumunuz sorun yaşar mıyım visa üstünden deneyimi olan var mı ?

geçen yıl
Motor önerileri
Selamlar motor almak istiyorum yeniyim daha 125-250cc olabilir nasıl bir bütçe ayarlamalıyım kendime motor alıyorsanız sıfır alın muhakkak deniyor ne ölçüde doğru bu ? önereceğiniz modelleri bekliyorum teşekkür ederim.
2 yıl
Belim tutuldu şu an öylece kaldım.
Evet az önce bir bel tutulması yaşadım yerde kalakaldım sonra kendimi zar zor yatağa attım sırt üstü yatıyorum şu an elimde telefon önümdeki battaniyeyi alıp üstümü bile ortemeyecek vaziyetteyim bırak battaniyeyi yana bile donemiyorum 20li yaşlarımda düştüğüm hale bak
2 yıl
Online oyunlarda dc sorunu hangi bileşenle alakalı ?
Selamlar dostlarım online tabanlı oyunlarda 2-3 saniyelik dcler yaşıyorum sorun internetimle alakalı değil bunu test ettik ben herhangi bir bileşen program kaynaklı olduğunu düşünüyorum hangi donanım donanım programı bu tip bir soruna sebep olabilir yardımlarınızı bekliyorum.
2 yıl
Rdr2 türkçe yaması bulunuyor mu ?
Selamlar dostlar oyunun türkçe yaması bulunuyor mu bilgisi olan var mı paylaşırsanız sevinirim.
2 yıl
Pingplotter test sonuçlarım hakkında.
Arkadaşlar pingplotter sonuçlarımı atıyorum buraya sonuç korkunç muhtemelen bundan eminim fakat yine de size sormak istiyorum servis sağlayıcımı arayacağım şimdi fakat bu sorun için ne söylemem gerektiğini çok bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum.
2 yıl
Pingplotter testimi okur musunuz ?
Arkadaşlar pingplotter sonuçlarımı atıyorum buraya sonuç korkunç muhtemelen bundan eminim fakat yine de size sormak istiyorum servis sağlayıcımı arayacağım şimdi fakat bu sorun için ne söylemem gerektiğini çok bilmiyorum açıkçası yardımlarınızı bekliyorum.
2 yıl
Modemi kurdum İnternet yok güvenli yazıyor
Asus ac750 modemi kurdum bağlantı var görünüyor ancak kablosuz bağlanamıyorum internet yok, güvenli yazıyor ne yapmam lazım yardımlarınızı bekliyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.